Moje ubrania ?

East Side Boy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0

tomisco

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowa Polska :]
jeśli wszystkie będzie ze sobą grać to nie widze przeszkód do ubierania sie tak w Polsce ;)

Quicksilver i Billabong dość duzo osób preferuje z tego co widzę, mi osobiście nie podchodzi taki styl, ale nie mam nic przeciw ludziom sie tak ubierającym

pozdr
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Zauważyłem że tutaj w Polsce mało kto ubiera się w firmy takie jak D.C ! Jak mam pytanie czy moje ubrania i dodatki są tutaj na miejscu ??

Chodzi o to czy da się je tu kupić? Czy na miejscu jest ubieranie się w rzeczy firmy DC - bo tak mój poprzednik zrozumiał.
Zatem rzeczy firmy DC oczywiście da się kupić, nie ma ich na każdym rogu i dla przeciętnego Polaka nie są tanie ale się da. Ale w sumie nie wiem w końcu o co dokładnie chodzi w temacie.
 

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
tez mysle ze jesli bedzie grac to ok... ale buty mi sie nie podobają bo są takie jakby koleś miał tycią stopę :p
 

East Side Boy

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
witam. założyłem ten temato bo jestem ciekaw czy tutaj też jest moda na takie ubrania i czy nie bede wyśmiany jak sie w taki ubiore. tutaj gdziej a mieszkam w polsce to ja mam takie ubrania kolega ktoreu znajomy wysyla paczki z usa. no i moze jakies pare dziewczyn ktore maja takie same wzory ;P poza tym zauwazylem ze ubrania firmy dc sa strasznie wygórowane w pl mowiac do dziewczyn to tak za buty ktore w pl kosztuja 200-250zl z usa zaplacicie max 50 dolcow :p jest roznica :))
 

Lukasz151111111

HaIPe-HaOPe bez reszty oddany
Dołączył
28 Listopad 2006
Posty
1 416
Punkty reakcji
1
Miasto
WLKP
Te buty które pokazałeś są dość pospolite w Polsce :p
Widziałem wielu ludzi z tym modelem. Białe czarne itp :p
Sam preferuje taki ubiór ;]
Na pewno nie zostaniesz wyśmiany ;)
Pozdrawiam ;)
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
A czy wie ktoś może, czy bez problemu mozna zamowic ubrania z tego sklepu internetowego do Polski i jaki by byl koszt przesyłki... Proszę o pomoc ;p
 

tomisco

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowa Polska :]
zapłacisz za przesyłkę, cło to Ci się odechce kupować w USA :)

Jedyna opcja jest taka, że masz znajomego, który kupuje i wysyła do Ciebie podając zawartość inną lub zamawiasz kilka rzeczy naraz - wtedy odczujesz różnice w cenie
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
firmy ktore wymieniles sa dosc popularne w Polsce ;p no moze nie znam jednej : Adio :p
 
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
412
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
HAŁS
zapłacisz za przesyłkę, cło to Ci się odechce kupować w USA :)

Jedyna opcja jest taka, że masz znajomego, który kupuje i wysyła do Ciebie podając zawartość inną lub zamawiasz kilka rzeczy naraz - wtedy odczujesz różnice w cenie

A ile bedzie kosztowac np przesylka butow do Polski... Tak mniej wiecej...

Orientuje sie ktos moze...
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
A ile bedzie kosztowac np przesylka butow do Polski... Tak mniej wiecej...

Orientuje sie ktos moze...
nie wiem dokladnie ile bedzie kosztowac przeslanie butow, ale jezeli chodzi o koszulke i pojedyncze nieduze (plaskie) rzeczy to ok. 15$ i dochodza gdzies w 10 dni
kiedy wysylam paczke z ubraniami,ktora wazyla ok 20 kg to zaplacilam kolo 35$ ale dochodza gdzies w 4-6 tyg.
 

bydzio

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Miasto
Toruń
O ja ile ożna robić tematów chyba 3 powinny być zamknięte ... :zly: :zly: :zly: :zly:
 
Do góry