Moje "sny"

Status
Zamknięty.
B

Bad Boy

Guest
Ściągnij i przeczytaj parę pierwszych rozdziałów.
Tylko wiedza może cię wyprowadzić z tego "koszmaru".
 
B

Bad Boy

Guest
KatvonG, przeczytaj post #13 w tym temacie, to się zorientujesz o co mi chodzi.
 
T

termibilde

Guest
KatvonG jeśli chodzi o stycznosc z okultyzmem itp to nic takiego nie miałem. Zapytałem wprost jak temu zapobiec a Wy piszecie aż sie poglubilem ...
 
B

Bad Boy

Guest
Wiedza jest jedynym lekarstwem, wiedza pomoże ci to przezwyciężyć.
Zacznij szukać, interesować się.


Tyle w tym temacie. im out
 

KATvonG

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódzkie
Bad Boy czytałam uwaznie post i zauwazylam, ze termibilde chce sie pozbyc tego koszmaru czy swiadomego snu a nie jeszcze poglebiac wiedze na ten temat.
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Ale wy marudzicie z tym szatanem. szatan to szatan tamto. Zlitujcie się z tym gadaniem. Gościowi przyśnił się jakiś ktoś w czarnym kapturze i wielkie "halo" bo mu przypomina diabła.

Bad Boy
Trylogia Roberta Monroe w tym przypadku to raczej nie za dobry pomysł xD. termibilde po przeczytaniu tego poczuła by się jeszcze gorzej. Zaraz ktoś by "doradził" że to dzieło szatana i niebawem zostanie opętany i temu podobne.

katvong
Drzwi dla szatana? xD Zaproszenie na wspólną cherbatkę? Nie przesadzasz z tym fatalizmem? Bo jeszcze mnie przestraszysz.
 
T

termibilde

Guest
Neithan jestem chlopakiemco do tego... ale wy tu glupoty iszecie, nie dowiem sie raczej, mozna zamknac
 

KATvonG

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódzkie
Ale wy marudzicie z tym szatanem. szatan to szatan tamto. Zlitujcie się z tym gadaniem. Gościowi przyśnił się jakiś ktoś w czarnym kapturze i wielkie "halo" bo mu przypomina diabła.

Bad Boy
Trylogia Roberta Monroe w tym przypadku to raczej nie za dobry pomysł xD. termibilde po przeczytaniu tego poczuła by się jeszcze gorzej. Zaraz ktoś by "doradził" że to dzieło szatana i niebawem zostanie opętany i temu podobne.

katvong
Drzwi dla szatana? xD Zaproszenie na wspólną cherbatkę? Nie przesadzasz z tym fatalizmem? Bo jeszcze mnie przestraszysz.

Neithan2 wcale nie usiłuje nikogo przestraszyc, i nie zakładam ze te sny termibilde to opetanie. Po prostu widzialam troche w zyciu i skoro wiem cos na ten temat uznalam, ze warto o tym wspomniec. Ale skoro sobie drwisz i nie dopuszczasz do siebie istnienia Diabła w ogóle to mogę tylko współczuć. Pozdrawiam.
 
T

termibilde

Guest
LUDZIE OGARNIJCIE SIE!!! Dolega mi paraliz senny:
http://www.eioba.pl/a70885/paraliz_senny
Wiem juz czemu tak mam, chce tylko wiedziec jak temu zapobiec...
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Kiepska sprawa. Nie spotkałem się nigdy, z jasnym wytłumaczeniem, skąd się to bierze. No może poza teorią, że silne pole elektromagnetyczne może zaburzać pracę mózgu i wywoływać ten stan, ale nie wiem czy to potwierdzone, zważywszy, że paraliż senny, jako "zmora" był dawniej również powszechnie znanym zjawiskiem, kiedy jeszcze nie było, sieci wysokiego napięcia, komórek czy bezprzewodowych routerów.
Generalnie najlepiej zadbać o higienę psychiczną, regularne wysypianie się, unikanie stresu i.t.p.
 
T

termibilde

Guest
Właśnie mi chyba tylko to pomaga... Dzieki można zamknąć :D
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Zważywszy, że jest osobny temat o zmorach tutaj i o paraliżu sennym w dziale "psychologia", rzeczywiście można
 
Status
Zamknięty.
Do góry