"moje Serce Krwawi"

Tancerka

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
woj. łódzkie
Czy jeśli sie kogos kocha i nie wie sie co czuje ta druga osoba to mozna zapomniec o uczuciu i nie robić sobie nadziei?? czy lepiej powiedziec o uczuciu i pozniej sie zalamac jesli okaze sie ono nieodwzajemnione??
 

zaneta-17

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2006
Posty
427
Punkty reakcji
0
Miasto
kraków
jesli ktoś ci się podoba, ale widzisz że nie zwraca na ciebie ani troche uwagi to lepiej go olać i poszukać kogoś innego...
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Najpierw lepiej tą osobe poznać dokładnie bo kocha się tylko osobe bardzo bliską... A jeżeli się tą osobe zna właśnie bardzo dobrze i coś się do niej czuje, a ona nie odwzajemnie uczucia, to przykro mi ale nie wymusisz na nikim uczuć.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to zalezy, bo jezeli masz jakis kontakt z ta osoba to lepiej powiedziec, no a jezeli wiesz ze dana osoba za Toba nie przepada to szkoda sobie robic nadzieje
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Lepiej wyznać to uczucie bo być może zostanie ono odwzajemnione . Jak nie spróbujesz to zawsze będziesz żałować że tego nie zrobiłaś.
Z drugiej strony to zależy od osoby której chcesz to wyznać , ponieważ zdażają sie takie "geniusze" które nie potrafią uszanować tego i odpowiednio się zachować.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Moim zdaniem lepiej powiedzieć. Być może ta osoba też coś do ciebie czuje tylko boi sie twojego odtrącenia.
A nawet gdyby tak nie było... to przynajmniej próbowałaś : )
 

Justyn@

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moim zdaniem lepiej jest powiedziec, żebys poźniej nie załowała, że jednak nie powiedziłas!Może jednka ta osoba tesh sie w Tobie zkoachała tylko nie umie zrobić tego pierwszego kroku!
Jeżeli zostaniesz odtrącona to nie martw sie... pozostanie żal ale nie bedziesz żałowac
(qrcze ale sie powtarzam :p)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Najpierw trzeba ta osobe poznac..jezeli widzisz ze w pewien sposob cie olewa albo nie robi ci zadnej nadzieji..to lepiej dac sobie spokoj na poczatku nic pozniej sie zakochac i zalowac..lepiej poznac i podjac decyzje niz pozniej dawac sobie samej szanse i zalowac tego ze sie wogoile zakochałas..
 

Hammerek

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2006
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
35
hmm... trudne to pytania.... bo z jedenej strony jak powiesz to wiesz na czym stoisz jaka jest sytuacja...a z drugiej lepiej przemilczec niz poznije powiedziec i sie tego wstydzic... to tez zalezy od tegojakie masz kontakty z ta druga osoba... bo ja rowniez czuje cos to chlopaka ktoremu kiedys to powiedzialam i sie nie odzywalismy... teraz nasze stosumki sa bardzo dobre,ale on jest pewnien ze ja nic do niego.... czasami robi mi nadzieje,ale trudno bywa i tak... wiec to wszystko zalezy tylko i wylacznie od twojego wnetrza co i jak czujesz,.,,, ja Ci moge powiedziec tylko tyle...3maj sie i mam nadzije ze Ci sie jakos ulozy :)
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Ja juz taka sytuacje przerabialam...Zakochalam sie w chlopaku i nie wiedzialam co on czuje.Milczlam bardzo dlugo-meczylo mnie to strasznie i w koncu to powiedzialam temu chlopakowi a on zachowal sie jak gowniarz-nie by nawet w stanie powiedziec mi w oczy ze nic z tego nie wyjdzie :( I teraz zaluje ze mu powiedzialam,bo cierpie.Nie wiem co Ci poradzic-to zalezy od Ciebie czy jestes gotowa na ewentualne odrzucienie.Ale tez moze stac sie wrecz odwrotnie-chlopak moze do Ciebie cos czuje tylko bal sie Ci to wyznac.zycze powodzenia i trzymam kciuki :eek:k: :papa:
 

Tancerka

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2006
Posty
157
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
woj. łódzkie
wlasnie chodzi o to ze ja postanowilam ze bede milczec s sproboje zapomniec ale im bardziej chce zapomniec tym bardziej cierpie ale nie mam odwagi muj tego powiedziec bo boje sie ze nic z tego nie bedzie a nie chce zebyto sie roznioslo
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Wierw zapytałabym się samej siebie, czy aby to na pewno jest miłość?
Jeśli tak, to mimo wszystko spróbowałabym. Dzięki temu przynjajmniej nie będziesz się pózniej obwiniać, że miałaś szanse, a nie wykorzystałaś jej. W przeciwnym razie przez długi czas będzie to Tobie siedzieć i gotowac się, bo o w koncu nie tak łatwo zapomnieć. Lepiej więc dac upust swoim emocjom... Ale to tylko moje zdanie.
 

dika2

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2006
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
20
powiedz mu bo pozniej mozesz zalowac i bedziesz sie zastanawiac co by bylo gdyby...
lepiej sie rozczarowac a moze akurat on tez cos do ciebie czuje?? warto sprobowac
 

Black Velvet

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
231
Punkty reakcji
0
ja bym powiedziała.
jak nie odwzajemni - trudno.

jak powiedział mi ktoś baardzo bliski - nie ryzykujesz, nie żyjesz.... ;)
 

gocha24

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2006
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja mam podobny problem dlugo zastanawialam sie co bedzie lepsze czy lepiej nic nie mowic by sytuacja sama sie wyklarowala i czekac czekac .... (duże prawdopodobieństwo ze mozesz sie niedoczekac) i co wtedy pewnie bedziesz tego zalowac ale bedzie juz za pozno wiec pogadaj z nim zapros go na spacer pokaz mu ze ci zalezy a napewno dowiesz sie czy on czuje podobnie czy jest szansa na cos wiekszego od zwyklej znajomosci ja tak postanowilam mam nadzieje wytrwac i tobie zycze tego samego trzymaj sie .
 
Do góry