moje rzęsy znikają

alicjaska

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Moje rzęsy zawsze były rzadkie, a od jakiegoś czasu zaczęły się łamać. Nie mogę ich spokojnie pomalować maskarą, ani zmyć makijażu. Wygląda to coraz gorzej - próbowałam niepotrzebnie kilku preparatów, a nie mam zamiaru kupować sobie tych sztucznych rzęs w drogerii. Co jeszcze mogę zrobić?
 

sikorka_007

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Moje rzęsy zawsze były rzadkie, a od jakiegoś czasu zaczęły się łamać. Nie mogę ich spokojnie pomalować maskarą, ani zmyć makijażu. Wygląda to coraz gorzej - próbowałam niepotrzebnie kilku preparatów, a nie mam zamiaru kupować sobie tych sztucznych rzęs w drogerii. Co jeszcze mogę zrobić?

a próbowałaś je zagęścić? byłam w salonie ce ce na przedłużaniu - miałam ochotę na miłą odmianę spojrzenia ;) jednak w twoim wypadku to może nie wystarczyć. zagęszczenie natomiast powinno poprawić ich wygląd. a jeśli chodzi o odbudowę, to polecą ci tam jakąś dobrą odżywkę. pozdrawiam.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
jeśli chodzi o odbudowę rzęs to ja mogę polecić bardzo dobrą odżywkę Blooming Essence , można ją kupić w sklepie mink-lashes.pl
, fajnie odbudowuje rzęsy i powoduje , że są silniejsze i do tego stymuluje ich wzrost . Natomiast jeśli chodzi o przedłużanie i zagęszczanie rzęs i to bym proponowała metodą mink czyli rzęsami z norek , wygląda to najbardziej naturalnie .
Odzywka-na-porost_rzes_336_336.jpg
 

Pressenterka

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
14
Punkty reakcji
0
<p>
jeśli chodzi o odbudowę rzęs to ja mogę polecić bardzo dobrą odżywkę Blooming Essence , można ją kupić w sklepie mink-lashes.pl
, fajnie odbudowuje rzęsy i powoduje , że są silniejsze i do tego stymuluje ich wzrost . Natomiast jeśli chodzi o przedłużanie i zagęszczanie rzęs i to bym proponowała metodą mink czyli rzęsami z norek , wygląda to najbardziej naturalnie .
Odzywka-na-porost_rzes_336_336.jpg

Miałam tę odżywkę, fajna jest! Ale prawda też taka, że swoje rzęsy mam tak liche, że nie zważałam nigdy czy je sztucze uszkodzą czy nie - regularnie stosujętakie jedwabne http://sklep.abclashes.pl/rzesy-jedwabne-silk-rzesy-profil-j-a-rzesy-jedwabne-silk-profil-j-a-0-20mm-x-mix-6-14mm/p,251380 i voila, piorunujący efekt jest :)
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Idź do kosmetyczki. Zagęści ci rzęsy (jako zabieg doraźny) i poleci dobry sposób na wzmocnienie rzęs. Poszukaj dobrego salonu i nie trać czasu. Jeżeli jesteś z 3city polecam plus dla urody. Mają teraz promocję na zagęszczanie. Jeżeli mieszkasz gdzieś dalej popytaj o dobry salon, poszukaj czegoś w necie, bo usługa kiepskiej jakości na pewno ci nie pomoże. Wręcz przeciwnie...
 

Psujka

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Gdańsk
Joolia dobrze radzi. Idź do salonu tam uzskasz dobrą poradę i przy okazji mozesz sobie zrobić rzęsy, żeby się podbudować.
 
Do góry