moje prace

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
Witam
moja praca z aparatem polega głównie na fotografowaniu antyków dla pewnych ludzi.
zamieszczam kikla moim zdaniem co ciekawszych, chętnie przyjme wasze opinie i porady i opinie aby każda moja praca była lepsza od poprzedniej :)

1
10is9ka3.jpg


2
12kz2ev8.jpg


3
14fd8io5.jpg


4
17054014dx9qz8.jpg


5
27454546lu6zg2.jpg


6
36324652ov2cr4.jpg


7
58527430yh0zd5.jpg


słyszałam kiedys opinię, że meble to jeden z najtrudniejszch tematów, mam nadzieje, że wyszłam z niego obronną ręką :)
 
G

germanistka89

Guest
Hej,
ładne są te zdjęcia, w szczególności 3 to jest już fenomenalne! Świetne!
:)
Pozdrawiam
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
dzięki :)

dodam, że zdjięcia jak wyszły tak je pokazuje, żadne nie przeszło retuszu czy jakichś innych poprawek.
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
od marcaod tego czasu sporo juz zdazyło zmienic, tych wczesijszych nie pokazuje bo sie wstydze ;)
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
dzięki za ocene :)

67434822aw8.jpg


to efekt mojej dzisiejszej pracy, chodz wydaje mi się, że gdyby na dole nie odbijało mi się okno, to zdjęcie byłby ładniejsze ;)
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Jak ja kocham antyki!

Zdjęcia śliczne.

A zegar..spróbuj zrobić w naturalnym blasku świec z zasłoniętymi żaluzjami/zasłonami ;)
 

Geeky Nerd

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ciężko komentować nie znając profilu fotografii.

To mają być zdjęcia artystyczne, czy katalogowe?

Tak czy inaczej zdjęcie nr 4 nie nadaje się absolutnie ani do tego, ani do tego. Jest po prostu beznadziejne, płaskie, zrobione cetralnie z przodu (prawie zawsze zdjęcia z tej perspektywy wychodzą okropnie), kadr jest krzywy, obiektyw zniekształca scenę, makabra. To głównie zasługa perspektywy.

Stosuj filtr polaryzacyjny. Ostatnie zdjęcie także do kosza. Cała resztka z wyjątkiem drugiego (przepalenie, ostrość w najmniej odpowiednim miejscu) przyjemna, oby tak dalej.
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
a pisząc ostatnie masz na mylii zdjęcie nr 7 czy to bez numerka (tarcza zagara)
zdjęcia maja być raczej artystyczne, raczej nikt jeszcze nie powierzy mi robienie katalogowych, chodz gdy trafi sie fajne to może coś wybiora ;)

gniyd-fehcram co do twojej sugesti to niestety nie posiadam odpowiedniego swiecznika, a światło swiec mołby sie okazać za słabe, co znieznaczy jednak, że gdy trafi sie okazja to nie sprubuje wdrozyc Twojego poysłu :)
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
ponieważ chyba nie moge edytowac swojego poprzedniego postu (powiedzcie prosze jesli się myle), a nowego tematu tez nie chce zakładać dokładam więc moje "ostatnie dzieła" ;)

9
85751274hs5.jpg


10
15gq6.jpg


jak zwylke, czekam na opinie, te miłe i te przychylne :D
mile widzinana konstruktywna krytyka :)
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Czy w tej pierwszej serii zdjeć celowo ucinasz meble? W sensie rogi? Mnie osobiście to przeszkadza, zdjęcie wtedy sprawia wrażenie jakby było robione w pośpiechu.
Ale podoba mi się Twoja pasja - robienie zdjeć (którą podzielam) :)
Jszcze w 9 zdjęciu wyszło Ci chyba "rybie oczko", czyli jest efekt jakby się patrzyło przez wizjer. Tak poza tym to spoko.
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
3 zdjęcie genialne.
rób coś na wzór tego może, albo przypomnij sobie jak robiłaś to zdjęcie, jak się ustawiłaś itp.
ćwicz dalej :p
nauka czyni mistrza
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
nic specjalnego.
jedynie z tego zegara by mogło coś być.
szkoda, że ucięty i że widać jakieś niebieskie odbicie.
 

Izanami-sama

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
361
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
warszawa
kazdemu meblu przyuisanych jest "ustawowo" minium 15 zdjec ;)
nie prezentuje tu więc wszystkich, a zblizen szczegółw nie da się zrobić nie ucinając calej reszty ;P
 

esencja

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2007
Posty
704
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Krakau.
ale po prostu można było inny kadr wybrać, aby jakoś te ucięcia się prezentowały.
 
Do góry