Moje pierwsze publikowane zdjęcia

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Z nicości

majek

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2008
Posty
333
Punkty reakcji
3
Miasto
łódź
mam takie zadanie dla Ciebie elbazyl. Weź którekolwiek ze zdjęć (oprócz 2), które przysłałeś i popatrz krytycznym okiem i policz na zdjęciu przedmioty (obiekty), które na fotografii są zbędne i tylko przeszkadzają w odbiorze tego, co chcesz pokazać. Jeżeli takich zbędnych obiektów jest więcej niż 1, to znaczy że to zdjęcie jest kiepskie.
a tak ogólnie ta sepia jest brzydka (dużo lepsza wychodzi w programach niż te wbudowane w aparat)
 

shiroo

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2008
Posty
300
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
warszawa
te sceny sytuacyjne są marne , może faktycznie daruj sobie sepie .
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Kolorystyka nie w moim guście. Już lepsze były by czarno-białe. Popieram słowa Majka (jeśli źle odmieniłam to sorki). Ale pstrykaj dalej i nie zniechęcaj się;)

pozdrawiam
 

elbazyl

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Z nicości
Dzięki za podpowiedzi:) Nie wiem czemu, ale sepia mi się jakoś bardzo podoba:) Postaram się zastosować do waszych rad...i może niedługo coś podeślę:) Pozdrowienia

ps.
Tak się jeszcze zastanawiałem co do jednej z wypowiedzi co do scen sytuacyjnych...że są marne. Zawsze mozna powiedzieć, że każda scena jest marna czy patrzac na zdjęcia czy obrazy. To bardzo subiektywne. Chodziło mi bardziej co powinienem poprawić w pierwszej kolejności jeżeli chodzi i sama technikę, na co zwrócić uwagę.
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Pomijając sepię, która rzeczywiście w tym przypadku nie wygląda zbyt korzystnie, każde zdjęcie powinno być o czymś, mieć jakąś myśl przewodnią. U Ciebie niestety tego nie widać. A to, że ktoś pisze, że Twoje zdjęcia są "marne" to niekonieczne znaczy, że mu się nie podobają, ale OBIEKTYWNIE nie zasługują na miano "dobrych". I nie jest to żaden personalny zarzut tylko uwaga dotycząca tego co wystawiłeś. Czekam na kolejne zdjęcia.
 
Do góry