Moje Fottyyy;-)

omickal

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
605
Punkty reakcji
4
Serce mi się podoba. Reszta raczej marna, ale się nie zniechęcaj.
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
tia...reszta marna. próbuj dalej bo "mało kto" jest geniuszem od razu :D


a to zdjęcie z sercem...to tak juz spowszednialo. zeby teraz takie zdjęcie zrobiło furrore to musu być naprawde oryginalne. z resztą możnaby się do oświetlenia doczepic.
 

chrisshiv

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
93
Punkty reakcji
0
Miasto
Za górami za lasami w małej chatce z browarkami
Najciekawsze jest jeszcze to zdjęcie z sercem (ale wszyscy się uparli na te serca), chociaż podłoga jest brudna, granica pomiędzy deskami rozprasza uwagę widza i kadr powinien być ciaśniejszy

Słońce pomiędzy drzewami - jakość zdjęcia jest bardzo słaba - tu i ówdzie widać artefakty jpeg'owe

kwiaty - nieostre, jak robi się kompozycję z trzech kwiatów to należy ułożyć je w kształt trójkąta

mlecz - zły punkt ostrości, czemu nie jest na pierwszym planie?

pajęczynka - data w lewym dolnym rogu, przydałoby się większe przybliżenie tej pajęczyny zrobić
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
i jak wam sie podobaja nie wiem czy ktos zagladal ale zdazylam dodac pare nowych
 

fluxx

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
68
Punkty reakcji
0
Widzę, że tu same profesjonalne opinie... :) A że ja do profesjonalistów nie należę, powiem tylko, że mnie się podoba. Zwłaszcza czereśnie. Są tak sfotografowane, że mogłabym je zjeść :) Sama przymierzam się do kupna aparatu, więc będę robić Ci konkurencję ;) pozdrawiam i powodzenia! :)
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ogólnie rzecz ujmując to nie podobają mi się kwiaty w Twoim wykonaniu poza stokrotką. Ma coś w sobie, że sprawia że jest ładna :)
Staś też jest fajny i jedyne co mi przeszkadza to ten czerwony "ogonek" :p
Kraków i zachodzik - kicha
Kolce są świetne (no może troszkę przesadziłam), fajna kolorystyka, choć wydaje mi się że jeszcze lepiej by było jakby kolce były na ukos a nie na wprost. ciekawiej by było ;)
Bazie też mają fajne kolorki tylko czemu znów centralnie? Te na dole bazie zbyteczne
Drzewo - nie widzi mi się, nie wiem czemu...może przez te przepalone niebo, które za bardzo mnie razi

pozdrawiam
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Zdjęcia bardzo fajne i naprawdę dobrej jakości. Lubie kiedy fotografia zatrzymuje chwilę, dlatego najbardziej podoba mi się chłopiec z maskotką - lwem:)Poza tym podoba mi się efekt oczu wykorzystany na Twoim zdjęciu portretowym. Wysunięcie dolnej krawędzi tęczówki (zwykle schowana jest pod dolną powieką)nadaje zdjęciu głębi i charakteru - super:)
 
W

Wonka

Guest
Mnie się nawet podoba to ze słońcem odbijającym się w wodzie, które jest za tymi łysymi gałęziami. W sumie jest takie bardzo zwykłe, bez wyróżniającego się kadru i pomysłu ale poprawne i całkiem fajne. Reszta mniej mi się podoba ale nie ma co się zniechęcać tylko robić zdjęcia a efekty w końcu przyjdą i zobaczysz sama że zdjęcia będą coraz lepsze
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Mnie się podoba to samotne, czarno - białe drzewko. Uważam, że ma swój klimat. Reszta jest raczej średnia. ale próbować należy i trzeba. Wciąż i nieustannie uczymy się czegoś nowego, więc myślę, że i Ty nauczysz się robić coś więcej, niż zdjęcia na makro. Powodzenia! Będzie dobrze :)
 
Do góry