franek kimono

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0


Jeśli chodzi o powyższe linki bardzo dużo poprawiłem i w końcu spiąłem (...?). Do wrzucenia tych linków tutaj skłania mnie przemożne ciśnienie, by to wszystko przekazywać (jak napisałby Nietzsche: "książka woła o pióro" i jak nadmieniłem wcześniej, śmiem sądzić, że książka ta ostatecznie sporo przywołała, w sumie nie tylko pióra, ale i pędzla i nie tylko...). powstawanie tego pod linkami to był proces długotrwały i w niełatwych warunkach... Niemniej zasługuje na poważne potraktowanie. Chcę też nadmienić, że wszystko co jest zawarte pod linkami wczoraj przemyślałem i... utwierdza mnie to w pewności jak bardzo jest to o czym mówię: spójne, logiczne, głęboko sensowne i racjonalne i jednocześnie smutne jak bardzo wyjątkowy w tym jestem, gdyż rzeczywistość, którą zastaliśmy przychodząc na świat jest właśnie niespójna, nielogiczna, płytko bezsensowna i irracjonalna. Jestem przekonany, że to o czym mówię-piszę itd. jest łatwe do pojęcia, tylko trzeba przejść w odpowiedni tryb umysłu.
Proszę o odbiór i odzew, na stronie jest możliwość komentowania.


p.s. Jest tam od cholery do zwiedzania i śmiem sądzić i to nie jest tylko moja opinia, że wiedzą, wrażliwością i płodnością twórczą (czy tragediami) mógłbym obdzielić co najmniej kilku ludzi. Zatem obdzielam ;P Z racji tego, że treści jest dużo nie wiem już jak się zwracać do potnecjlanego odbiorcy, dlatego nie będę więcej rozpisywał i zostawię tu te linki, w nadziei, że znajdzie się ktoś kto będzie w stanie odczytać te moje wiadomości Robinsona. Pozdrawiam
 
Do góry