Moja twórczość

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Cześć, dzisiaj chciałbym Wam zaprezentować mój debiutancki utwór z gatunku elektronicznego..

Łapcie tutaj link do posłuchania: http://www.youtube.com/watch?v=d-CNSgXcNic

Czekam na opinie.

P.S Proszę o litość. To mój pierwszy utwór.

Pozdrawiam.
 

Michaleklalal

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Widzę że po nocach tworzysz:) Jak na perwszy utwór to nieźle tylko troche ten głos ma mało energii . Pozdr
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Widzę że po nocach tworzysz:) Jak na perwszy utwór to nieźle tylko troche ten głos ma mało energii . Pozdr

Nie robię po nocach.. Czasem się zdaży :)Dzięki za opinie, wykorzystam to do następnego projektu, który będzie dostępny 3-ego grudnia.. wkońcu moje urodzinki :)A co do tego głosu - tak, wiem :pJeszcze raz dzięki, pozdawiam.
 

Michaleklalal

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Jeszcze chciałem się ciebie spytać bo interesuje mnie jaki jest klimat, przekaz tego utworu i czemu takie zdjęcie wstawiłeś?
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Przekaz tego utworu.. Poprostu chcę ludziom pokazać to co robię. Można to uznać za taki muzyczny vidreo blog. Opinia innych nie interesuje mnie za bardzo, jeżeli nie pisza nic konkretnego.

A obrazek taki, ponieważ... Po pierwsze wziąłem go od pierwszego lepszego grafika (wykonał mi to, jak mu powiedziałem) no i po drugie taki obrazek, ponieważ w przyszłości będę tworzył podobną muzykę, ale bardziej agresywną, mocniejszą (np Ali Nadem, Martis Kaneem, Navi G., Stream Dance Project...)

Muzyka ta będzie mroczna.. Zwłoki, zombie, krew.. Te rejony :)

Na razie eksperymentuje :)

Jutro robię featuring z kolegą (DJ'em), ciekawe jak nam wyjdzie (opublikujemy za około 2 tygodni [3 max]).

Specjalnie dla Ciebie wkleje tutaj link, a jeśli nie to będziesz mógł popatrzeć w moim profilu na YouTube
 

Michaleklalal

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Osobiście wole bardziej wesołe klimaty , nawet horrorów nie ogladam :) (tu chyba jestem nielicznym wyjatkiem). Polecam ci też wysyłanie utworów do znawców np. muzyków bo tutaj raczej nie otrzymasz profesjonalnej opinni. Jeżeli wstawisz utwór to posłucham. Powodzenia :)
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Niby w jakis sposob mam do nich wysylac ?? :p

"Siema, patrz co zrobilem"? :D

I gdzie, na priv na youtube? :D

Wyjasnij
 

Michaleklalal

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Nie wiem dokładnie poszukaj w googlach coś na ten temat. Ja słyszałem jak jeden z muzyków mówił o tym że ludzie do niego wysyłają swoje utwory
 

Michaleklalal

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Możesz np. napisać do jakiegoś artysty email z zapytaniem czy możesz mu wysłać utwór do sprawdzenia i tyle
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Poszuka się.. A co to tej premierki 3-ego grudnia - nie odbędzie się.
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Nie mam w ogóle pomysłów, i jestem "niedouczony"... Z racji, że mój internet nie przekracza 4kb/s nie mogę oglądać tutoriali oraz poradników na youtube.. Musiałbym najpierw załatwić szybki internet (dość dobry do oglądania w sieci), pouczyć się tego i owego na temat tworzenia przez jakiś czas i wziąć się za produkcję porządnego utworu ..

Kiedy to się stanie? Nie wiem , ale nie prędko.
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jednak coś tam nabazgrałem, 3maj: http://www.youtube.com/watch?v=dQcMvpYsSug
 

Michaleklalal

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Trudno mi coś napisać bo rzadko słucham takiej muzyki i niewiele o niej wiem ale ten utwór mi się bardziej podoba :)
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
Własnie nie wiem, czy robić coś właśnie z tego "mocniejszego" gatunku, czy z tego .. poprzedniego :)

Doradź :p
 
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
kawałek numer 2 jest w sumie niezły jak na totalne początki.
ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz. wiem sam po sobie że to podstawa.
Sam utwór, skoro jest w takim gatunku jak electro powinien mieć przynajmniej po frazie na początku i końcu mało melodyjnego fragmentu do mixowania.
btw. Wydaje mi się czy korzystasz z FL studio ? :)
 

Michaleklalal

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
27
Punkty reakcji
2
Nie będę Ci mówił w jakim gatunku nagrywać. Jednemu się podoba coś innego niż drugiemu
 

ZienQ

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
22
Punkty reakcji
0
No to tutaj macie coś innego...

http://www.youtube.com/watch?v=9EfVhklm7eo
 
Do góry