Moja Przyjaciółka Mnie Denerwuje

Status
Zamknięty.

misiunia555

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Od roku przyjażnie sie z Gosią !! ale im dłuzej się przyjażnimy tym bardziej mam jej dość !! Ona nie pochodzi z bogatej rodziny ja raczej tez nie ale za kazdym razem jak chodzimy po sklepach to jej musze cos kupowac bo ona nigdy niema kasy ona chyba mysli ze ja karitas polska jestem czy cos takiego :[ Ciągle mnie okłamuje wymyśla jakieś głupoty ze ma to i tamto a w istocie tak nie jest. Pytałam sie jej do jakiej szkoły chce isc do gimnazjum ona powiedziała ze do zawodówki bo nigdzie indziej się nie dostanie i jej na tym nie zależy. czasami umiała bym ja zgnoic i za to ze jest taka !! Ubiera się za mną nasladuje mnie !! a niedawno napisała w liscie do swojej kumpeli ze jestem po:cenzura:aną wariatką , ja oczywiśćie obraziłam sie na nią ale gdy wyciagneła ręke na zgode no to przyjełam jej przeprosiny ale nie odzywam sie do niej nadal bo czuje do niej odraze sama niewiem czemu !!! To zemna jest cos nie tak czy z nia ??!!! prosze o waszą p0omoc i chciała bym wiedziec co o tym wszystkim sadzicie !! thnx:*
 
C

*ChMuRkA*

Guest
to nie jest przyjaźń jeśli tak o niej myślisz... o przyjacielu czy przyjaciółce powinniśmy myśleć ciepło... jeśli ona Cie okłamuje to jest chyba coś nie tak....
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
okolice Konina :D
a więc tak wasza przjaźń nie jest szcera jeśli ona cię okłamuje i wyzuskuje od Ciebie ciuchy lub coś innego. powinaś z nią pogadać i wjaśnić czemu tak się dzieje co jest tego przyczyną bo to nie dopuszczalna jest przyjaźń nie szczera.....





:aniol:
 

misiunia555

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
sorki ze dodałam 2 te same tematy ale cos sie zacieło !! i niewiem jak to usunąc :)
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Według mnie to nie jest przyjaźń, bo nie na tym polega przecież.Pogadaj z nią, jeśli Tobie zależy na tej "przyjaźńi".Dla mnie to jest chore z jej strony...
 

ema87

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
722
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Białystok
wiesz co tego nie można nazwać przyjaźnią...to raczej....w sumie sama nie wiem co to jest, ale to "toksyczna" sprawa (mam nadzieję ze wiesz o co chodzi). Słuchaj znajdź sobie prawdziwą przyjaciółkę a z tą laską pozostań po prostu jako koleżanki...
 

edi

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak dla mnie to Ty dajesz się wykorzystywać !!! I skoro sama zauważasz że ona tak postępuje to nie powinnas się nas pytac o to co masz zrobic tylko jej to po prostu powiedzieć i definitywanie zerwac znajomośc. Mam jeszcze pytanko: skoro Ty jej ciągle coś kupujesz to czy ona Ci za to oddaje kase??
Nie daj się wykorzystywać, nie bądź naiwna!!!
Ona to wykorzysta z czasem jeszcze bardziej.
Sorry że tak powiem ale ona do tej koleżanki napisała tak bo myśle że ona ma takie zdanie o Tobie dlatego bo robisz to co ona chce i nie reagujesz na jej kaprysy, kaprysy które są przegięciem . Bo jak dla mnie to jest przegięcie żeby komuś ciągle coś kupowac. Jeden raz coś postawić czy może dwa albo trzy ale jeżeli to jest koleżanka to też czasami powinna coś postawić . A nie tylko Ty cały czas.
Pamiętaj nie daj się i bedzie dobrze :eek:k:
 

Kinga91

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
obecnie: Wieden...
Jak bym była na Twojim miejscu to porozmawiaabym z nią, a jeśli by to nic nie dało to by było już koniec przyjaźni... Ja miałam najlepszą przyjaciółke którą znałam 8 lat. Nie dawno z nią pogadałam szczerze że nie podoba mi sie jej zachowanie i w jaki sposób mnie traktuje i ona poprostu miała i ma to gdzieś więc zerwałam z nią znajomość... Teraz mam wiele koleżanek i wiele przyjaciółek :D. Zawsze ktoś znajduje przyjaciela na którego można polegać i t.p. :p Więc nie masz sie czym przejmować! Tyle jest wspaniałych ludzi na świecie :)
Pozdro :papa:
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
I Ty to nazywasz przyjażnia?? Poszukaj sobie prawdziwej przyjaciółki a ten tytuł przyznawaj tylko osobą którym naprawde się nalezy
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
w oóle Ty ją nazywasz przyjaciółką? przecież nie jest fair, zasatnów się and tym- na forum nei opiszesz dokładnie Twojej sytuacji, każdy wyobraza to sobie pewnei inaczej,a Ty sama pomyśl nad tym czy masz więcej "zysków" z tej "przyjaźni" czy "strat"
 

lipa

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
96
Punkty reakcji
0
odpuść sobie, bo za jakis czas dowiesz sie o sobie wielu nowych rzeczy.



'Martyna;)' mam to Ciebie pytanie....jak można sie zastanawac czy z przyjazni nawet takiej ma sie zyski czy straty???to juz podchodzi pod materializm!!!!!!!! Przyjaźni nie rozpatruje sie pod kontekstem zyskow czy strat, tak mi sie wydaje!
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Zdecydowanie to nie jest przyjaźń. Wydaje mi się, że w pewien sposób jej imponujesz, skoro opowiada ci o rzeczach, których nie ma (może się wstydzi przyznać, że nie ma tyle kasy i że ich nie ma, może uważa, że gdyby ich nie miała nie zasługiwała by na twoją przyjaźń?), ubiera sie podobnie. Może jesteś dla niej swojego rodzaju wzorem? Chyba przy Tobie nie jest do końca sobą. Proponuje szczerą rozmowę. To najlepsze lekarstwo :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
lipa niby zcemu zrobiłam, te wyrazy w cudzycłowiu =| po ptosru chodzi mi to, czy przy niej się smuta, czy pzrez Nia ma jakieś pzrykrości!
 

ka$ko !!

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Miasto
pomorskie
Moim zdaniem to nie jest przyjaźń o przyjaciółce powinno sie starać mówic pozytywnie a Ty ja opisujesz jak twojego najwiekszego wroga. Jezeli tak to wy w ogole nie jesteście zadnymi przyjaciółkami tylko kolezankami czesto wchodzącymi w konflikty. Zastanów sie czy to ma sens, jesteście sobie potrzebne....
Brakowało by Ci jej gdybyście całkowicie skończyły tą znajomość ? ? ?
:) :) :)
 

ewusia

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
33
wiesz co ja osobiście nienawidze osi to jest wykoszrystywaczka a za plecami obgaduje sępi kasy nato na tamto a sama nic nie stawia!!!! Wogule robi sie biedaczką udaje kogoś i wogule dajesz sie wykorzystywać ty już tyle razy mówiłaś że nie będziesz z nią gadać i co jest znou to samo ja już nie wieże poprostu... Ty taka jesteś i ja bym nie wytrzymała gdyyby mi takie coś zrbiła!!
 

Rozyczka

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
czesc droga zawiedziona ja mysle ze tak nie postepuje prawdziwa przyjaciolka gdyby byla naprawde twoja przyjaciolka nie robila by takich rzeczy.Mysle ze ona chce zwrocic na siebie swoja uwage i dlatego klamie stara sie ciebie nasladowac lub mowic ze niema pieniedzy.Powinnas z nia o tym porozmawiac dlaczego tak postepuje oraz dyskretnie powiedziec ze nie masz tyle pieniedzy zeby jej takze kupowac ,wymysl ze sama na nie ciezko pracujesz lub odkladasz albo jej pomoz tez zeby w jakis sposob sobie odkladala lub sobie czegos poszukala jest przeciez tyle sposobow zeby pare groszy zarobic dlatego nie martw sie pogadaj a wszystko sie wyjasni powodzenia :eek:k: :eek:k: :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry