Moja pierwsza sesja!

Status
Zamknięty.

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- OK, OK, spokojnie,nie ma się co spieszyć, szliśmy do tawerny nie traćmy więc z oczu naszego celu. - Loki niecierpliwił się ciągle narastającymi okolicznościami, które stawały na jego drodze do wypoczynku w zadymionym pomieszczeniu z piwem.
 

Sensei Tamtai

Need For Speed LoVer, MięsoLoVer
Dołączył
28 Styczeń 2008
Posty
715
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Kujawsko-Pomorskie.
Ale musimy donieść o ataku... no ataku tego czegoś. Wyślą paru rycerzy i po sprawie - powiedział Cleo jak najbardziej usiłując naciągnąć resztę ekipy do podróży do zamku w Falador.
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Po krótkiej wymianie zdań doszło do walki między Cleo a Lokim.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Po krótkich przepychankach Loki stwierdza
-- Nie mam zamiaru walczyć z kimś kto nie wypije więcej krasnoludzkiego piwa niż ja.
Po czym kieruje się w stronę tawerny, warcząc cicho pod nosem na swoich kompanów.
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
- Na razie potrzebuję jeszcze zamówić szóste i wtedy jestem z wami sercem i duszą - skinął na kelnerkę i gdy ta podeszła wcisnął jej w rękę pieniążek i spytał zniżonym głosem - jakieś ciekawostki ostatnio w okolicy?
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
Po wypiciu szóstego Lokwid umarł chwalebną śmiercią :)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
No i wszyscy poumierali z żalu.
Coś nam ta sesja nie wypalilła;/
 

kdVer

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
1 609
Punkty reakcji
27
Wiek
35
ano :) Moze by tak wymyslic nowe miejsce, nowa sceneria i zalozyc nowa sesje? Moze byc w klimacie ktory mam tutaj BLOG, takie coś w przyszłości. Jeśli tak to sesję mógłbym w takim świecie ja poprowadzić ;) I nacisk na storytelling. No i w sumie warto było ustalić kiedy mniej wiecej gramy, czy raz na tydzień czy jak...
 
Status
Zamknięty.
Do góry