Moja klasa

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
W tym roku kończę 3 gimnazjum.
Na samą myśl, że mam tych wszystkich ludzi zostawić, to mi się płakać chce, niewiem co będzie na zakończeniu roku ;(
10 lat się znamy, tyle razem przeszliśmy, znamy się prawie na wylot i teraz to wszystko ma się skończyć- bo nie wierzę jakoś w to, że będziemy się spotykać wszyscy razem i wygłupiać, gadać, jak teraz. To się już nie powtórzy, a szkoda...
Wiem, wiem, czasami tak trzeba, zostawić coś, by móc iść dalej...

A jak to jest/było z Wami?
Boicie się/baliście się tej chwili?
Co wtedy czuliście?
 

Mortis

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2006
Posty
350
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
Ja tam chętnie zostawiłem swoją klasę, nie żałowałem.
Poszedłem do szkoły, gdzie nikogo nie znałem.
I jest ok.
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
Ja tam nigdy za klasą nie płakałem.. zawsze do dupy ludzie byli.. ale teraz są jeszcze gorsi :|
 

Patrick182

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wielkopolska
Jakbym słyszał moje niby koleżanki z byłej klasy :D Ja tam się ciesze, że wreszcie od nich się uwolniłem i nigdy nie żałowałem :) Niektórzy to nawet cześć na ulicy nie powiedzom hehe :p Teraz mam 2 razy lepszą i zgraną klasę. Pozdrawiam
 

inka25

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2007
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
ekhm... z brzucha mamy ;P
Taka już kolej rzeczy.. mi też się robiło smutno jak opuszczałam gimnazjum.. ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :] --> w liceum, wszyscy nowi a mimo to stworzyliśmy tak wspaniałą paczkę, że wcześniej sobie nie wyobrażałam że można się z kimś tak zżyć (oczywiście nie cała klasa)
A teraz studia i znów nowi ludzie --> ale zawsze trafi swój na swego :p
 

hamann666

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jak ja opuszczalem gimnazjum to moze nieplakalem ale smutno mi bylo bo polowe z nich swietnie znalem a pod koniec to nawet cala klasa sie zgrala i niebylo tak jak na poczatku ze byly 2 grupki i sie nienawidzilismy, teraz w liceum mam tragiczna klase :( napewno niebede za nimi tesknil :p ale na szczescie za kilka miesiecy koniec szkoly :D
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
jeśli naprawdę jestescie tak zgrani jak mówisz to będziecie się widywac :)
jestem w II LO, a nadal utrzymuję kontakt, wręcz "przyjaźnię się" z ludźmi z podst i gimnazjum - wystarczy chciec :D
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ooo pamiętam na zakończeniu roku jak wszyscy ryczeli!
Klasa była super (prócz kilku wyjątków-ale to chyba jak wszędzie :p )
Chłopcy nawet wymyślili żebyśmy wszyscy poszli dalej do jenej kl :D ale tak sie nie dało wiadomo.
Często nawet spotykam się z ludźmi z gima, kiedyś urządziliśmy sobie ognisko i prawie cała kl było ;)
Nie warto urywać konaktów :)
Ale z niektórymi to niestety jest tak jak ktoś wspomniał,że nawet 'cześć' nie powiedzą!
Ale to Ci inni :p
 

Ula192

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2007
Posty
465
Punkty reakcji
0
Miasto
zdolny śląsk
też w tym roku rozstaję się ze swoja klasą jeszcze na początku tego roku szkolnego myślałam że to nawet lepiej że sie rozstajemy wreszcie ale teraz nie wyobrażam sobie że ich nie będę widzieć w szkole, że nie będe z nimi rozmaiwać na lekcjach :p ale to juz najbradziej się nie martwię się o nich , raczej o nauczycieli, ja nie wiem jak to teraz będzie jak my odejdziemy to z tego gimnazjum się zrobi przedszkole bo przecież ileż można mówić żeby przestali się bawić jak dzieci, aż żal tych nauczycieli
myślę że najgorzej będzie na zabawie zakończeniowej albo ognisku a o apelu nie wspomne łezka się w oku zakręci
 

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
myślę że najgorzej będzie na zabawie zakończeniowej albo ognisku a o apelu nie wspomne łezka się w oku zakręci

Yyh no właśnie, my nie mamy komersu... ;/
Sami za:cenzura:aliśmy, ale cóż...
Apel- wiadomo. W tamtym orku 3 klasa miała takie świetne zakończenie, że wszyscy ryczeli (no my ich żeganliśmy :]). Było rzucone na ścianę trochę ich zdjęć, od przedszkola, aż do 3 gim. I na końcu napis "ale to już było i nie wróci więcej" i taka cisza. Wszyscy się śmiali, ale to był trochę nerwowy śmiech.
Blleehh...;/
 

hysteria

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2007
Posty
71
Punkty reakcji
0
jestem osobą, która się do wszsytkiego bardzo przywiązuje. zaczynając od ołówka, przez ubrania, maskotki kończąc na ludziach i miejscach. co do klas to zawsze miałam to szczęście, że trafiałam dobrze, miałam świetnych ludzi w gimnazjum, świetnych w liceum, mam świetnych na studiach. kontakty jednak trudno jest utrzymywać.. i nie chodzi tu o chcenie czy niechcenie, w pewnym momencie każdy idzie swoją drogą i naprawdę trudno jest zorganizować spotkanie, na które wszyscy mogliby się pojawić. jeśli chodzi o gimnazjum to spotkalśmy się raz, po zakończeniu liceum, było bardzo miło, a ostatnio na naszej klasie wspominamy dawne czasy, naprawdę przyjemnie jest przypomnieć sobie te chwile, tym bardziej, że z perspektywy czasu na wszsytko patrzy się inaczej, wtedy mieliśmy te 14 lat, byliśmy bardzo beztroscy, roześmiani, teraz dalej jesteśmy roześmiani i też czasem beztroscy, ale jednak bardziej poważni, na wszystkie utarczki patrzymy z przymrużeniem oka ;)

jednak zmieniając szkołę zawsze poznajemy nowych ludzi i to z nimi spędza się więcej czasu niż ze starymi, po prostu mamy z nimi więcej do czynienia, więcej tematów do rozmów, więcej wspólnego. żadna nowość :)
 

Agatka=)

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kielce
A ja jeszcze nie skończyłam gima ^^ ale i tak już wiem że płakac to ja nie będę :)
Będę sie cieszyła że w końcu opuszczę to klase...wrr xD
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
za swoja klasą nie tęskniłam wogle. tylko marzyłam żeby już sie od nich uwolnić :) ale ogólnie za gimnazjum i za znajomymi z tej szkoły (ale nie z klasy) to do tej pory tęsknię. Chyba najfajniejsze czasy w moim życiu. Do liceum poszłam tam gdzie nikogo nie znałam i dobrze zrobiłam :) no już tutaj trochę żal było odchodzić bo z chłopakami rozeszliśmy się w różne strony. Za dziewczynami nie tęsknię bo z Nimi byłam tylko na "cześć" przez prawie 3 lata. a teraz? Teraz to już marzę by skończyć studia bo na bardziej beznadziejnych ludzi chyba już trafić nie mogłam :( ale jakoś sie żyje.
 

Ugarte

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2008
Posty
368
Punkty reakcji
10
Zmiana towarzystwa w takim wieku zazwyczaj wychodzi na dobre. Na początku może będziesz tęsknić, ale szybko powinno minąć.
 

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
W tym roku kończę 3 gimnazjum.
Na samą myśl, że mam tych wszystkich ludzi zostawić, to mi się płakać chce, niewiem co będzie na zakończeniu roku ;(
10 lat się znamy, tyle razem przeszliśmy, znamy się prawie na wylot i teraz to wszystko ma się skończyć- bo nie wierzę jakoś w to, że będziemy się spotykać wszyscy razem i wygłupiać, gadać, jak teraz. To się już nie powtórzy, a szkoda...
Wiem, wiem, czasami tak trzeba, zostawić coś, by móc iść dalej...
A nie możesz z nimi utrzymywać kontaktu po zakończeniu Gimnazjum? Ja skończyłam gimnazjum prawie 4 lata temu i jakoś mam z całą klasą bardzo dobry kontakt :) Czas leci dalej, pójdziesz do szkoły średniej i tam również poznasz wielu wspaniałych ludzi. Nie ma co się przejmować :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
haha, jak sobie przypomne tych ludzi z gimnazjum... większość z nich mnie teraz nienawidzi, a ich wzrok gdyby mógł zabijać to bym już dawno tu nie pisał :) lata przed Toba, teraz 3 lata liceum, nowi ludzie, a potem nowi na studiach :)
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Nie można się trzymać wspomnień bo się w nich zatracimy. Co było to było, wyciągamy z tego wnioski i idziemy dalej. Gimnazjum opuściłem obojętnie, byliśmy zrzyci, ale trzeba iść dalej, teraz jestem w 3 klasie liceum, zostało mi dwa tygodnie z moją klasą - cóż trzeba iść na przód
 
Do góry