Moj szablon do oceny

Status
Zamknięty.

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Żeby nie było, że tylko krytykuje i oceniam czyjeś prace, to dzisiaj zaprezentuje moją ostatnią prace. Proszę o konstruktywną krytykę. To na razie szablon (nie wycinany).
 

HeX

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2005
Posty
951
Punkty reakcji
1
Ciekawa koncepcja... Ale ja zamiast newsów dałbym tu trochę węższe menu... A tą "kartkę" z przykładowym tekstem zamieniłbym na miejsce dla newsów/artykułów czy co tam by mogło być... Po prostu na tą właściwą treść strony...
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Ciekawa koncepcja... Ale ja zamiast newsów dałbym tu trochę węższe menu... A tą "kartkę" z przykładowym tekstem zamieniłbym na miejsce dla newsów/artykułów czy co tam by mogło być... Po prostu na tą właściwą treść strony...


Menu jest na górze. Dodatkowe menu nie będzie potrzebne. Miejsca na newsy mi wystarczy, gdyż będą one krótkie.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
No ok, skoro nalegasz, to ja się do czegoś przyczepię :D Chociaż ogół mi się podoba ;)
Pomarańcze jakoś się nie wpasowują do strony. Tak jakoś nagłówek w ogóle różni się. Ja takich zmian nie lubię :p
Ale poza tym spoko. ;)
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Dodałem trochę innych kolorów, żeby nie było monotonnie :)
 

jakas_tam_17

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
653
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
:)
hmm. Ten kolor w logo, troche mnie razi w oczy. Moze dlatego ze nie lubie taich kolorów...
 

kulmen

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2007
Posty
95
Punkty reakcji
0
Nagłówek - pomarańcze + ciemna czerwień - mi to nie pasuje. Proponowałbym tonacje żółci i zieleni. Ten lewy panel, który wygląda jakby był ponad stroną jest źle wpasowany. Według mnie nic nie powinno z pod niego wystawać co nie wygląda po prostu jako tło strony, a z lewej wystaje końcówka, lub jak kto woli początek panelu news, co według mnie razi w oczy bo na stronie będzie wyglądać to trochę jak błąd w wypozycjonowaniu panelu w kodzie HTML/CSS. Ogólnie szablon bym ocenił jako dobry, zwłaszcza jeśli uda Ci się lepiej wpasować lewy pannel.
 

greendestiny

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2007
Posty
175
Punkty reakcji
0
Zwarty i przejrzysty design. Wysokość napisu News jakoś nie pasuje to znaczka po lewej. Zdecyduj się w którą stronę prążki, bo na razie to malutkie zamieszanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry