Mój styl

Ewelinaxxx

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Katowice
Hej :)
Jestem zwyczajna 17 pewnie jak wiekszosc dziewczyn,ale zauwazylam,ze wszystkie laski ubieraja sie tak samo...bluzka i jenasy...czasem spodniczka itp xD
Ja jednak w te wakacje zaczelam ubierac sie inaczej,nie tak monotonie...
Kapelusz i okulary xD...wedlug mnie,siostry i osob z ktorymi przebywam na codzien jest ok.
Ale kiedy poszlam tak do sklepu i widzialy mnie kolezanki zaczeły sie niby hamsko usmiechac i widzialam zdaleka oco im chodzi,ale jakby nigdy nic podeszłam i sie przywitałam.
Niby to tylko kapelusz i okulary,ale dziwnie zareagowaly...Przeciez to tylko małe dodatki...Zamierzam jeszcze bardziej sie zmienic,ale nie tak radykalnie.Mam zamiark upic sobie dlugie jenasowe pumpy z krokiem w kolanach xD
Bardzo mi sie to podoba...Niechce tez dziwnych usmieszkow kolezanek.Czy mam byc monotonna jak zwykle czy wkoncu zmienic sie(mam nadzieje nie na gorsze)?
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Ojj dziewczyno nosisz to co Tobie się podoba a nie Twoim koleżankom. Nie patrz na krzywe uśmieszki - może są wredne i po prostu ci zazdroszczą? Bądź sobą ;)
 

restyle.pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2008
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Siedlce
To to żaden problem.
Jak ja miałam 17 lat to ubierałam się strasznie gotycko - pomalowana twarz, wielkie balowe suknie, gorsety itp itd.
Ludzie sie ze mnie strasznie smiali ale czulam sie bardzo dobrze.

Teraz troche zlagodnialam :p i ubieram sie bardziej w stylu pin up , ale dalej ludzie sie na mnie 'dziwnie' patrza :)

Takimi ludźmi nie ma co się przejmować, najwazniejsze jak się w tym czujesz. Wg mnie im bardziej streetfashionowa i inaczej tym lepiej.
Ubiór świadczy w pewien sposób o osobie i na pewno jesteś ciekawsza i bardziej interesująca niż super nastki które różnią się tylko kolorem bluzki :)
 

AngelkaRTS

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ja mam 16 lat, jestem młodsza od Ciebie. Ja sie ubieram tez inaczej niz wszystkie, nosze porwane dzinsy, adidasy, czy japonki do tego, bluzka, i kurta skorzana na przyklad. Przyjelam swoj styl i wszystkim moim znajomym to sie podoba. Skoro Twoje kolezanki sie z Ciebie smieja, to sa nic nie warte, Nos to w czym sie czujesz dobrze!
 

Verkam

walking contradiction
Dołączył
17 Styczeń 2008
Posty
1 562
Punkty reakcji
1
Wiek
27
Miasto
Radzionków
Popieram. Noś to co Tobie sie podoba, bo oni mają do Twoich ciuchów tyle, co piernik do wiatraka akurat.
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Jasne, nie zwracaj uwagi na innych. Wg mnie każdy powinien mieć swój własny niepowtarzalny styl :) Nie zwracaj więc uwagi na koleżanki, bo pewnie chcą same sobie nawzajem zaimponować czy coś w tym stylu, podkreślić swoją figurę, żeby się chłopakom spodobać itp. Ale Ty bądź zawsze sobą i nie przejmuj się głupimi uśmieszkami ;)
 

Decia__x33

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2008
Posty
298
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Radzionków
Ludzie są dziwni.
A ty masz być sobą.
One są po prostu wszystkie takie same.
A inne nie znaczy gorsze :)
 

PannaRapu

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2009
Posty
16
Punkty reakcji
0
To że ubierasz się inaczej niż większość, to nie powód do jakiś dziwnych zachowań Twoich koleżanek. Noś to co podoba się Tobie, a nie to co innym przypada do gustu. Reakcja koleżanek to raczej zazdrość i bezradna próba podbudowania się.
Gdybym ja zwracała uwagę na to co inni mówią o moim stylu to ekhm... byłabym zwykłym szarym człowiekiem :p A taka nie jestem, mam zdanie innych na temat mojego stylu w poważaniu i Tobie też to radzę :D
 

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
taa.. myślę, że te koleżanki mogą być po prostu zazdrosne i tyle.
rób swoje i się nie przejmuj. :)
 
Do góry