Mój pomysł na oświadczyny.

mastersound1

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2011
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie!
Chcę oświadczyć się mojej dziewczynie, jesteśmy razem 9 miesięcy. Ja mam 22 lata, ona 23. Mam taki pomysł, chciałbym przeczytać co o tym sądzicie.
W sylwestra jedziemy razem ze znajomymi do klubu Heaven w Lesznie, też w tym mieście mamy zarezerwowany hotel na sylwestra i nowy rok. Oboje lubimy takie imprezy a zwłaszcza te w Heaven. Chciałbym o północy gdy wszyscy wyjdą na zewnątrz przy świetle fajerwerków, uklęknąć na kolana, zapytać przy zostanie moją żoną i wręczyć pierścionek. Poźniej po tańczyć jeszcze trochę i pójść do hotelu. Co o tym myślicie? Dodam że ona bardzo chce tych zaręczyn.

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie czy to dobre miejsce na zaręczyny. Napewno będzie to na dworze o północy.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Dodam że ona bardzo chce tych zaręczyn.
Mówiła Ci że chce czy wręcz domagała się tego pierścionka? Ty chcesz tych zaręczyn?
Moim zdaniem pomysł jest niezły, trochę romantyzmu w tym... Tylko czy Twoja dziewczyna lubi takie publiczne wyznania przy wszystkich?

SzklanaDama
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jak dla mnie oświadczyny po 9 miesiącach związku to dosyć kozackie przedsięwzięcie, ale nie o to pytasz. Pomysł, jak ma to wyglądać, masz w porządku. Szklana Dama słusznie zauważyła, że Twojej dziewczynie może nie odpowiadać bycie w centrum uwagi, ale podejrzewam, że niezależnie od tego, czy chce, czy nie chce, odpowiedź będzie taka sama.
 

sysuuu

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2011
Posty
8
Punkty reakcji
1
Wiek
33
zgadzam się, ze oswiadczyny po 9 miesiącach to za wczesnie.. a nawet zdecydowanie za wczesnie.. pomyśl o tym czy Ty na pewno tego chcesz, czy robisz to tylko dlatego, ze ona się tego domaga.. bo teraz zapanowała taka nowa moda na oświadczyny w młodym wieku.. nie wiem z czego ona wynika.. bo wiesz.. ta decyzja zdeterminuje całe Twoje życie.. ale już nie robie kazań..:) jesli jednak się zdecydujesz, pomysł jest chyba dobry.. skoro dziewczyna bardzo pagnie tych oświadczyn, nie bedzie jej obchodziło to ilu ludzi bedzie wokół.. powie tak i rzuci Ci się w ramiona.. to by bylo na tyle.. powodzenia:)
 

Eselpe

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
powiem ci tak.....właśnie dziś się dziewczynie oświadczyłem;P pojechałem do małego miasteczka, wszystko miało być zaplanowane, zwiedzanie, kolacja itp. Wszędzie gdzie chciałem iść to był remont xD więc wyszło bardzo spontanicznie.....ale i bardzo romantycznie. Dziewczyna nic nie wiedziała;P
Ja bym ci proponował właśnie sami we dwójkę gdzieś a nie impreza;) wiesz, impreza to impreza....a zaręczyny to jedyny taki dzień w jej życiu.....;) imprezować jeszcze będziecie
 

pralinka91

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2011
Posty
260
Punkty reakcji
11
Dla mnie mało romantyczny klub, mnóstwo ludzi, ale nie jest to żadna krytyka z mojej strony- po prostu kwestia gustu. I nie generalizowałabym, że 9 miesięcy to za szybko. Ważne, żeby było to przemyślane.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Ale oboje lubią takie miejsca,a jeżeli to ich ulubiony klub to co stoi na przeszkodzie? Fajnie jest jeżeli dużo osób bije Wam brawo podczas zaręczyn,to bardzo widowiskowe. Ale nie każdemu może się podobać. Dla mnie ma to sens i jestem za.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
mało oryginalne, takie tam oklepane,

słyszałam kiedyś o oświadczynach na dworcu pkp, facet miedzy zapowiedzialmi kolejnych opoznień pociagów się oświadczył... :lol:
 

*Madzia*

Neurotyczna sadystka
Dołączył
17 Październik 2006
Posty
1 521
Punkty reakcji
25
Witam serdecznie!
Chcę oświadczyć się mojej dziewczynie, jesteśmy razem 9 miesięcy. Ja mam 22 lata, ona 23. Mam taki pomysł, chciałbym przeczytać co o tym sądzicie.
W sylwestra jedziemy razem ze znajomymi do klubu Heaven w Lesznie, też w tym mieście mamy zarezerwowany hotel na sylwestra i nowy rok. Oboje lubimy takie imprezy a zwłaszcza te w Heaven. Chciałbym o północy gdy wszyscy wyjdą na zewnątrz przy świetle fajerwerków, uklęknąć na kolana, zapytać przy zostanie moją żoną i wręczyć pierścionek. Poźniej po tańczyć jeszcze trochę i pójść do hotelu. Co o tym myślicie? Dodam że ona bardzo chce tych zaręczyn.

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie czy to dobre miejsce na zaręczyny. Napewno będzie to na dworze o północy.

W sumie całkiem fajny pomysł - niezbyt oryginalny, ale powinno się jej spodobać :)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Pewnie się dziewczyna zawstyyydzi ;P
Ja bym się zawstydziła :p ale gdyby to był ten to bym się nie przejmowała miejscem i ludźmi dookoła ;)

Może zamiast przy wszystkich odejdźcie gdzieś w ustronne miejsce ;)
 

Damianex121

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie!
Chcę oświadczyć się mojej dziewczynie, jesteśmy razem 9 miesięcy. Ja mam 22 lata, ona 23. Mam taki pomysł, chciałbym przeczytać co o tym sądzicie.
W sylwestra jedziemy razem ze znajomymi do klubu Heaven w Lesznie, też w tym mieście mamy zarezerwowany hotel na sylwestra i nowy rok. Oboje lubimy takie imprezy a zwłaszcza te w Heaven. Chciałbym o północy gdy wszyscy wyjdą na zewnątrz przy świetle fajerwerków, uklęknąć na kolana, zapytać przy zostanie moją żoną i wręczyć pierścionek. Poźniej po tańczyć jeszcze trochę i pójść do hotelu. Co o tym myślicie? Dodam że ona bardzo chce tych zaręczyn.

Pozdrawiam i czekam na Wasze opinie czy to dobre miejsce na zaręczyny. Napewno będzie to na dworze o północy.
Świetny pomysł, trzymamy kciuki
 
Do góry