Mój "plan"

salatka

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Siedziałem, czytałem, a i tak do końca nie ogarniam, więc czujcie pełnię swobody jeżeli chodzi o wszelkie zmiany w tym rozkładzie. :p Lat - 17, siłownia - od miesiąca, ale stosunkowo nieregularnie i na totalnym spontanie typu "a dziś świeci słońce to sobie plecki porobię iks de". Mam jeszcze w planie dietę, a raczej jedzenie wlaściwszych rzeczy, bo na żelazne przestrzeganie rozpiski jeżeli chodzi o pożywienie, to szans u mnie nie ma. :>

Ćwiczenia dobierałem też trochę zw względu na to, co udaje mi się wykonać jak na mój stopień zaawansowania no i oczywiście szybkie spojrzenie na to, co oferuje siłownia. ; )

Nie wiem jak z tym basenem, niby czego nie przeczytam, to każdy radzi, by zaczynający, a zwłaszcza w młodym wieku, chodzili równocześnie na basen, ale czy tego nie będzie za dużo?

Poniedziałek

Klatka

Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 10/10/8/8
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej głową w dół 10/10/8/8
Wyciskanie sztangielek w leżeniu na ławce skośnej głowa w górę 10/10/8/8
Rozpiętki w siadzie na maszynie 4x10

Triceps

Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 4x10
Wyciskanie francuskie jednorącz sztangielki 4x10

Wtorek

Basen

Środa

Grzbiet

Podciąganie końca sztangi w opadzie 4x10
Wznosy barków 4x10
Unoszenie tułowia z opadu 4x10
Ściąganie ciężaru na maszynie 4x10

Biceps

Ugianie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem 4x10
Uginanie ramion podchwytem na wyciągu 4x16
Uginanie ramion nachwytem na wyciągu 4x8

Czwartek

Basen


Piątek

Mięśnie naramienne

Wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x10
Wypychanie ciężaru na maszynie 4x10
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia 4x10
Unoszenie ramion wprzód ze sztangą 4x10
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
gdzie nogi ? :>

polecam z Twoim stażem zabrać się za FBW na początek.
 

Atrox

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Twoj "plan" jest do do do do do?? DUPY!!!!! Toz to najgrosze :cenzura: jakie jest a sztangi nie masz czlowieku? Klatke rob przenosy podciagaj sie na drazku cwicz lamancem barki plecy itd... cwicz 5 dni w tyg a nawet i 6... Takim cwiczeniem napewno bedziesz pudzianem !!!
 

.alien

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2008
Posty
553
Punkty reakcji
0
co Ty gadasz? 6x w tygodniu dla początkującego ?? i odrazu na maxa splita ?? Weź się za jakieś FBW. systemem 5x5 jest za wcześnie, po około pół roku ćwiczeń będziesz mógł się za to zabrać. Może hmmm.. 5-10-15 ?? albo poprostu ułóż 2 plany A i B i wrzuć to się oceni. na 99% jako początkujący będziesz miał przyrosty po FBW. Oczywiście w połączeniu z dietą :)
 
Do góry