Moj kumpel staje się gejem!

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Podobno można się zpedalić np. w pierdlu, jak zaczynają kogoś :cenzura:.ać w dupę, to on może zmienić orientację i stać się pedałem.
Jesli chodzi o mnie to pedały mi nie przeszkadzają, ale żeby trzymali się z daleka od mojej :cenzura:, bo jakby jakiś taki gość się do mnie przystawiał, to od razu by dostał z kopyta.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
kiedys to zaakceptuje. moze jest bi? a z naturą homo walczy. nie wazne. jestem w podobnej sytuacji tylko ze moj kolo nigdy nie był jak to nazwales "normalny" ;-) z tym da sie życ. przecież chłopaki z osiedla nie muszą wiedzieć. poza tym mi tez niektórzy faceci sie podobaja ... ale to raczej działa na zasadzie "ja chciałbym wyglądać jak ten facet" i nie czuje do nich ni chu*a zadnego pociągu. mam po prostu gust ;]
 

psm

FOREVER
Dołączył
24 Listopad 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Piła
panikujesz trochę
jak jest homo to co, ty jesteś hetero i on ci tego nie wypomina, jego świat jego kredki
jak se jaja robi to sobie rób razem z nim, ja z kumplem też się niekiedy wydurniamy i jest fajna zabawa:D

ok już poprawiam :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
panikujesz trochę
jak jest homo to co, ty jesteś hetero i on ci tego nie wypomina, jego świat jego kretki
jak se jaja robi to sobie rób razem z nim, ja z kumplem też się niekiedy wydurniamy i jest fajna zabawa:D

plz kredki ...
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
no nie, no nie i raz jeszcze NO NIE!!!!!!!!!!!!!!! po prostu witki opadaja.... :/ jaki k.u.r.w.a problem :/ jest gejem to jest i juz, w czym tu pomagac?! a co to sepsa jest czy rak? Boze sredniowiecze i to wczesne.....
 

jojo84

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
645
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
New York znowu
przeczytaj sobie autorze ze dwa razy swoj temat...
uwazam, ze ty masz bardziej zryta psychike niz on...

gdyby, chlopak potrzebowal pomocy to, moze by o nia poprosil, ale nie sadze, ze ty bylbys ta osoba... takiego kumpla jak ty to ja mu serdecznie wspolczuje...
a moze on po prostu jest szczery i lubi patrzec rozmowcy w oczy, moze ma suche usta dlatego je oblizuje, a moze ty wygladasz jakbys byl innej orientacji i on sprawdza, czy ty jestes O.K.... ?
wiecej tolerancji proponuje...
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
yy, ktos tam pisał, że jak gej to nienormalny.

Tak jest! homoseksualizm nie jest normalny. Jak coś odstaje od norm to wniosek prosty - nie jest to normalne. normą jest kobieta + mężczyzna. ALE: to że cos nie jest normalnie nie oznacza ze jest złe!

homoseksualizm nie jest normalny, ale nie jest zły. ! .
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Jak coś odstaje od norm to nie jest normalne? Mylisz się. To jest normalne bo punkt widzenia zależy od pukntu siedzenia i dla homoseksualisty to hetero może być nienormalne. Gdybyśmy z kolei zaczynali dawać tu przykłady to okazałoby się że ta zasada o której mówisz (to co nie jest zgodne z normą nie jest normalne) sprawdziłaby się tylko w przypadku orientacji :] Na przykład mam odstające uszy to nie jestem normalna? :D W końcu to też odbiega od normy :p Może miałeś na myśli inne znaczenie słowa "normalny" - w sensie że "codzienny", to można się z tym zgodzić.
Ogólnie bardzo rozumnych odpowiedzi udzielacie - nie spodziewałam się :) Spodziewałam się raczej odsyłania kumpla geja do psychologa albo seksuologa :p
Jak dla mnie to koleś jest OK dopóki nie wkracza na drogę kogoś innego. Jeśli jest gejem to OK, niech jest i nikt nie powinien widzieć w nim problemu, ale on nie powinien się narzucać nikomu i kleić się do kolegów.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Jak coś odstaje od norm to nie jest normalne? Mylisz się. To jest normalne bo punkt widzenia zależy od pukntu siedzenia i dla homoseksualisty to hetero może być nienormalne. Gdybyśmy z kolei zaczynali dawać tu przykłady to okazałoby się że ta zasada o której mówisz (to co nie jest zgodne z normą nie jest normalne) sprawdziłaby się tylko w przypadku orientacji :] Na przykład mam odstające uszy to nie jestem normalna? :D W końcu to też odbiega od normy :p Może miałeś na myśli inne znaczenie słowa "normalny" - w sensie że "codzienny", to można się z tym zgodzić.

dla mnie norma jest tam gdzie większość. sam osobiście odstaje od wielu norm.

Ogólnie bardzo rozumnych odpowiedzi udzielacie - nie spodziewałam się :) Spodziewałam się raczej odsyłania kumpla geja do psychologa albo seksuologa :p
Jak dla mnie to koleś jest OK dopóki nie wkracza na drogę kogoś innego. Jeśli jest gejem to OK, niech jest i nikt nie powinien widzieć w nim problemu, ale on nie powinien się narzucać nikomu i kleić się do kolegów.

jasne, bo na forach siedzi sama ciemnota. trochę wiary w ludzi
 

rgn

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
się biorą dzieci?
czasami czuje sie jakbym zyl w sredniowieczu... i co z tego ze ma odmienna orientacje ? CIESZ SIE! bedziesz miec mniejsza konkurnecje! ( przynajmniej ja tak podchodze do tej sprawy :p ) a tak pozatym to jego wybor wiec uj ci do tego :p
 

Natusiaaa

O czym ty do mnie rozmawiasz?
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
667
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Konoha,Soul Society... xD
E myśle że nie ma problemu ... Zreszta np. jak dla mnie to np. jak jestem dziewczyną to chciałabym miec przyjaciela geja ... ;p Wsumie fajnie ;p ! Zresztą ona np. chce być gejem albo poprostu odzedziczył to w genach po starych ( no co nie widomo jak to było wcześniej ) HEHEHE
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Natalia homoseksualizmu się nie dziedziczy - weź się schowaj z tymi teoriami - jeśli ojciec byłby gejem jego by na świecie nie było (czasami mi ręce opadają jak czytam twoje posty HEHE - żal.pl)

Do autora tematu: wg. mnie to zwykłe świrowanie. Jeśli zaś faktycznie zmieni orientację lepiej schowaj głupie teorie że od razu zacznie się do ciebie dobierać i wybierz się na lekcję tolerancji

Do ponurego - widzę, że % ci spadły drastycznie - nie czujesz się z tym źle? może dodać :p?
 
Do góry