Mój chłopak się wstydzi ciąży [ciąża i co dalej?]

babieh

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2009
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Zabrze
Złożył papiery na Dziennikarstwo tylko,że do szkoły prywatnej bo nie dostał się na AWF zarządzanie sportem jest jeszcze sporo wolnych miejsc na dzienne na politechnice ponieważ trwa 2 nabór , tylko szuka odpowiedniego kierunku ;-) Pisząc i rozpoczynając ten temat patrzyłam jak widać na to wszystko zupełnie inaczej - oczami mojej babci, mamy. To one lamentowały i wmawiały ,że tak powinno być dziecko ( jeżeli się już wpadło ) ---> a chłopak idzie do pracy i charuje jak wół żebyśmy mieli co do gara włożyć. Teraz myślę,że jest to dość staroświecki pryzmat. Patrzyłam przez to wszystko tylko na siebie a tak na prawdę jeśli mamy pomoc i jego rodzice zadeklarowali się we wszystkim pomagać to dlaczego mam myśleć tylko o sobie. Załuję tych wszystkich kłótni z nim i wyrzutów i dziękuję za otwarcie oczu na to co ważne .
 

paatusiia89

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bielsko-Biała
Bardzo dobrze, że zobaczyłaś to wszystko :) A wiadomo macie dopiero po 19 lat Twojego chłopaka to widocznie przerosło wszystko. A to, że jego rodzice nie akceptują Ciebie to wcale nie oznacza, że to się nie zmieni, może jak urodzi wam się dzidziuś i jego rodzice zobaczą swojego wnusia to od razu zmienią do Ciebie nastawienie :) A teraz nie denerwuj się musisz dbać o siebie i dzidziusia. Powodzenia :)
 
Do góry