Moj blogasek;p;p

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Hmm...to jest moj blogasek www.gaaabiii.mylog.pl zapraszam i prosze o ocenke..:) Krotko mam ten blog dopiero 3 miesiace.
Ale mysle ze wam sie spodoba...
Pozdrawiam:)
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
O. Już działa.

Na początek. Do cholery, jakieś dźwięki mi zakłócają mojego SOADa! Niewybaczalne. Cóż. Przeżyję. Bo piosenka nie jest tak bardzo do d. jak mogłaby byc. Hm. ładuje mi się szablon. W cholerę długo. Podoba mi się średnio z tego co go widze. No, ale do zarzucenia technicznego nie mam nic. Wszystko na swoim miejscu, dosyć schludnie i czysto. Brak świecącego syfu bez watpienia na twoją korzysć. ;D Co do notek... Sa o miłości, o twoich przezyciach etc. Ja czegoś takiego w takiej formie czytać nie lubię. I powiem, ze ciężko mi przebrnąć przez chociaz jedną notkę od początku do końca.
I moze zmień w ustawieniach aby wyświetlało trochę mniej notek. Bo są one dłuugie (i dobrze ;P) i szablon sie ciagnie, ciągnie, ciagnie.
Ogólnie... moze być. Chociaż mnie osobiście nie przyciaga.
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Strasznie długo się ładuje... ale masz plus za to, że to nie kolejny "sWeEt BlOgAsEq" :/ :)
Szkoda, że to nie Twojego autorstwa szablon... bo właściwie poza notkami w tym wypadku nie ma czego oceniać. A notki w miarę ok. Oczywiście nie oceniam tematyki, tylko stylistykę. Mogłabyś popracować nad interpunkcją i "ą", "ę" :p
Ogólnie jest nieźle...
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
O. Już działa.

Na początek. Do cholery, jakieś dźwięki mi zakłócają mojego SOADa! Niewybaczalne. Cóż. Przeżyję. Bo piosenka nie jest tak bardzo do d. jak mogłaby byc. Hm. ładuje mi się szablon. W cholerę długo. Podoba mi się średnio z tego co go widze. No, ale do zarzucenia technicznego nie mam nic. Wszystko na swoim miejscu, dosyć schludnie i czysto. Brak świecącego syfu bez watpienia na twoją korzysć. ;D Co do notek... Sa o miłości, o twoich przezyciach etc. Ja czegoś takiego w takiej formie czytać nie lubię. I powiem, ze ciężko mi przebrnąć przez chociaz jedną notkę od początku do końca.
I moze zmień w ustawieniach aby wyświetlało trochę mniej notek. Bo są one dłuugie (i dobrze ;P) i szablon sie ciagnie, ciągnie, ciagnie.
Ogólnie... moze być. Chociaż mnie osobiście nie przyciaga.


wiem wlasnie mam usunac ta piosenke bo napoczatku mi sie podobala ale mi sie juz znudzila. Co do notek o milosci bloga dlatego zalozylam zeby sobie pisac co mysle....:)Ok zmienie bo zebym miala 4-5 notek ostatnich...
Ale bardzo dziekuje myslalam ze bedzie gorzej...:):)
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi sie szybko laduje... ale dzieki za ocenkie i za komcie
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
cała strona ładuje mi się i ładuje i ładuje... o gotowe. w końcu.

myślałam, że będzie to bardziej słodkie, więc mały plus, kolejnym plusem jest dość częste pisanie notek. i chyba na tym koniec.

notka wchodzi na szablon, szablon też mi się nie podoba. notki dla mnie są takie bez wyrazu. są one bardziej stworzone dla ludzi którzy z Tobą przebywają i chcą się więcej o Tobie dowiedzieć. a i te :cenzura:niki po lewej stronie też mnie wkurzają.
 

Mythios

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
61
Punkty reakcji
0
Szablonu nie oceniam bo nie Twojego autorstwa, rzeczywiście trochę za ciemny ja na tą tematykę ;) Ale czytałem teksty i są OK. Duży plus za to że nie jest to "sWeEt BlOgAsEq" :) Sądząc po ilości komentarzy bloga odwiedza sporo osób, a nie widzę tam żadnych reklam. Na blogu można nieźle zarabiać, tym bardziej jeśli masz już czytelników... Poczytaj o tym tutaj:
www.zarabianie-na-blogu.pl/

Polecam też ebooka "Blogi od A do... sławy i pieniędzy", warto przeczytać. Darmowy fragment: tutaj :) Miłego czytania... dodam tylko że mi takie ebooki zwracają się po tygodniu, tego o blogach zamierzam kupić na święta, w wersji z wydrukiem. Jak skończę mojego bloga to też się pochwalę ;)
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Nieznam sie za bardzo.ale twoj blog mi sie podoba.od 0-10 dalabym 9 :)
 

Quantin

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gdańsk
Powiem to co pani nade mną nie siedzę zbytnio w tym całym html'u ale porównywając z czescią innych blogów jest wporządku 9/10 :p

pozdro
 
Do góry