Moi znajomi nie akceptują mojego (przyszlego) chłopaka..

Jolka :)

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Poznań
przed chwilą gadałam z przyjaciolka, o nim i ona znowu mowila ze on jest dziwny itp ;/ to jej powiedzialam to co mi tu pisaliscie, ze przyjaciele powinni sie wspierac i t d ona na to sie wytłumaczyła "no bo to jest ciężka sprawa".
i nie wiem kogo wybrac.. czy przyjaciolke ktora jest przyjaciolka od ponad 3 lat, a obraza kogos kogo kocham bo jej sie nie podoba czy chlopaka,, ?
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
topamietyaj ze czas nie oznacza przyjazni, są osoby które znam dłużej od mojej przyjaciółki, a im nie moge zaufać, za to jej bym swoje życie powierzył. Nie mają nic na chłopaka, po prostu nie lubią takich jak on, zwykłe nietolerancyjne ścierwo.
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
przed chwilą gadałam z przyjaciolka, o nim i ona znowu mowila ze on jest dziwny itp ;/ to jej powiedzialam to co mi tu pisaliscie, ze przyjaciele powinni sie wspierac i t d ona na to sie wytłumaczyła "no bo to jest ciężka sprawa".
i nie wiem kogo wybrac.. czy przyjaciolke ktora jest przyjaciolka od ponad 3 lat, a obraza kogos kogo kocham bo jej sie nie podoba czy chlopaka,, ?


a kogo Ty chcesz wybierać ? nie rozumiem .. ona Ci postawiła taki warunek,czy sama sobie go postawiłaś .. Dlaczego masz rezygnować z miłości tylko i wyłącznie z powodu Twoich nietolerancyjnych przyjaciół .. Wybierz miłość .. ale Nie odrzucaj przyjaciół .. Jeśli oni Cię odrzucą lub w dalszym stopniu będą Ci narzucać to jaki on ''niby'' jest,to znaczy,że tak naprawdę nie byli godni Twojej przyjazni .. Bo oni powinni Ci pomagać,a nie utrudniać życie .. Pomóc Ci w tym,abyś się nie martwiła,że ktoś Cię przekreśli,tylko dlatego,że związałaś się z chłopakiem o odmiennej subkulturze .. Dla nich najważniejsze powinno być Twoje szczęście,a nie ich chore ideologie ..


pozdrawiam gorąco :*
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Wydaje mi się ze przyjaciele powinni się wspierać, ale może to nie są twoi prawdziwi przyjaciele. Przecież każdy jest jaki jest a liczy się charakter, a to że ktoś jest metalem to o niczym nie świadczy. Nie musi być od razu "najgorszy". Niekiedy pozory mylą.
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Kozia bródka w wieku 15 lat? To albo szatan wcielony albo ma za dużo hormonów... ;)

No nie wiem jeśli Twoim znajomym nie odpowiada taki chłopak, to nie z chłopakiem jest nie wporządku tylko z znajomymi...
 

Marozja

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
2 469
Punkty reakcji
24
Wiek
40
Miasto
Dark side of the Moon
Przede wszystkim jestem lekko innego zdania niż reszta wypowiadających się przede mną. Uważam, że Twoi przyjaciele wcale nie muszą go akceptować, ale Twoi przyjaciele muszą zaakceptować Twój wybór.
Ja np. bardzo często nie akceptuję chłopaków swoich przyjaciółek, to są ich partnerzy i ja wcale niekoniecznie muszę ich polubić albo skończyć z przyjaźnią. Wystarczy, że zaakceptuję fakt, że ona chce z nim być i jest z nim szczęśliwa.
Spotykajcie się po prostu osobno i tyle.

Natomiast powinnaś to zdecydowanie im wyjaśnić. Brutalnie jeśli trzeba. Kochasz go, on kocha Ciebie i chcecie być ze sobą. Nie zyczysz sobie ciągle słuchać tekstów, jaki to on zły, bo Tobie się podoba właśnie taki, a to nie Twoi przyjaciele będą z nim żyć.

Jeśli tego nie będą w stanie zrozumieć i zaakceptować, to faktycznie powinnaś sobie takie znajomości podarować.
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
taki tekst 'chodzi o tego metala?? o boze on jest oblesny!!1' ehh :(
toż to mojego dziada satanistą okrzyknięto.

prawda jest taka, że nie zabraniają ci się z nim przyjaźnić. mają prawo do krytyki i to jest całkiem naturalne. nie podoba się im, ich sprawa. prawdziwi przyjaciele, choćby nawet był największym żulem, zaakceptowaliby wasz związek. jednak nie stają wam na drodze. więc w czym problem? aż tak bardzo boli cię zdanie innych?
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
heh byłam kilka lat temu w takiej samej sytuacji nawet kolor włosów sie zgadza, chociaż bylismy troche starsi, ale to nie był plus sytuacji bo dochodził problem (dla niektórych ) różnicy wieku.
tez słyszałam ze jest dziwny, pewnie zakompleksiony, ze mnie sprowadzi na złą drogę ale ze kazdy zaakceptuje mój wybór, chociaz wiedziałam ze jego juz niekoniecznie.
Teraz nie żałuje wyboru, straciłam kontakt ze starymi znajomymi, nie przez niego. Zobaczyłam jacy są niedojrzali i ile nas różni, a ile mnie łączy z moim chłopakiem.
Przygotuj się na zmiany, metale są bardzo miłymi ludzmi :p
Chyba niewarto sie sugerować zdaniem przyjaciół, którzy oceniają tylko ze względu na wygląd, chyba ze mają powody aby go nie lubieć, jednak nie powinni o nim tak mówić, jezeli wiedzą ze Ci na nim zalezy.

Ej kozią bródkę mozna jakos tam "wyhodowac" w tym wieku, wyzwanie to cała, gęsta broda...
 

Wojciech93

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Zanim cos zrobisz zastanów się dobrze na kim Ci bardziej zależy.
 

izka9204

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Pszczyna
moim zdaniem nie powinnas robic rzeczy pochopnie, ale jesli juz chcesz z nim byc to powiedz otym swojej przyjaciolce, powinna zrozumiec ze on dla Ciebie jest wyjatkowy
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Nie rozumiem...jak to kogo musisz wybrać? :niepewny:
Przyjaciółka wypowiada swoje zdanie na Jego temat-ma prawo za nim nie przepadać.
A to czy z Nim będziesz to już Twoja sprawa i Twoja decyzja.
To Ty z Nim będziesz, a nie Twoja przyjaciółka.
A zresztą ciesz się, że tak Go nie lubi, bo nie będziesz miała w niej konkurencji i możesz być spokojna, że Ci go nie odbije :p
 

*Majka*

UŻYTKOWNIK wszechmocny, wszechwiedzący, wszechcośt
Dołączył
26 Wrzesień 2007
Posty
608
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
nie z tej ziemi :)
jeśli Ci na nim zależy to walcz o niego.
wtedy się okaże czy to prawdziwy przyjaciele, czy mimo to będą z Tobą czy Ciebie odrzuca
 

Torrance

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2008
Posty
146
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Sin Land
Walcz. O niego. Znajomi przecież raczej Cię nie opuszczą, bo 'chodzisz z tym metalem'!
A co do metalów- połowa moich znajomych się taj ubiera. I w druga stronę działa to tak samo- jak zobaczą jakąś laske ubraną na różową, w dodatku blondynkę, to no way, nie zamienią z nią ani słowa.
Nie przejmuj się, rób swoje, nie znajomym oceniać Twojego chłopaka, Twoje życie...
Powodzenia! :)
 

house

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
Mówisz krótko i na temat oni nie będą przeciez wybierac ci chłopaków mowisz im ogarnijcie sie i tyle a to czy akceptuja czy nie to powinna cie najmniej interesowac
 

Mrs X.

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
643
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
z Krainy Marzeń
ok, nie akceptują. niech sobie nie akceptują.
ja też nie lubiłam chłopaka mojej najlepszej koleżanki, ale jak już z nim rozmawiałam- to byłam dla niego miła, ze względu na Sylwię.
dlatego poproś znajomych, by przynajmniej ze względu na ciebie zachowywali się ok względem tego chłopaka. jak nie posłuchają- to nie są żadni przyjaciele, dobrzy znajomi...
 
Do góry