Moi koledzy kradną

M

marco9512

Guest
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/114097,ile-zarabiaja-dilerzy-narkotykow-miliony.html

W Polsce 30 milionów za narkotki ? Zobacz co się dzieje dopiero we Włoszech, Holandii czy w krajach Ameryce Południowej

Nadal przekonany, że masz rację ? No chyba, że znowu szukasz zaczepki tak jak to w twoim stylu :)
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Ehh... uważasz się za takiego mądrego? Myślisz, że aż tyle wiesz? Tak więc:
Kradnąc również można zarabiać miliony. Dilerka jak i kradzież ma duży rozbieg pieniężny, zresztą jak większość nielegalnych robót. Tylko że ja się odniosłem z dilerką i kradzieżą do tych buraków co się z nimi chłopak łazi. Tak więc spokojnie oni nie dorobią się nawet jednego miliona. Nie ośmieszaj się próbując popisać się wiedzą.. zbyt duża ilość filmów gdzie bohaterzy przerzucają przez granicę kilogramami :cenzura: itd;] ale my tu mówimy o rzeczywistości i zwykłych chłopaczkach, którzy mogli by być co najwyżej na dole tego łańcucha "handlowego" :D Co do artykułu to nie działa.
Pozdro Gangsterze :D Żegnam.
 
M

marco9512

Guest
Ehh... uważasz się za takiego mądrego? Myślisz, że aż tyle wiesz? Tak więc:
Kradnąc również można zarabiać miliony. Dilerka jak i kradzież ma duży rozbieg pieniężny, zresztą jak większość nielegalnych robót. Tylko że ja się odniosłem z dilerką i kradzieżą do tych buraków co się z nimi chłopak łazi. Tak więc spokojnie oni nie dorobią się nawet jednego miliona. Nie ośmieszaj się próbując popisać się wiedzą.. zbyt duża ilość filmów gdzie bohaterzy przerzucają przez granicę kilogramami :cenzura: itd;] ale my tu mówimy o rzeczywistości i zwykłych chłopaczkach, którzy mogli by być co najwyżej na dole tego łańcucha "handlowego" :D Co do artykułu to nie działa.
Pozdro Gangsterze :D Żegnam.
I ty mnie nazywasz kserem ? Munus nazwał mnie gangsterem i teraz ty to sobie zabrałeś :D Ksero jesteś i tyle. Trzeba było napisać, że ty mówisz o chłopaczkach, którzy obrabiają sklepy na 3 złote. A nie komentarz taki ,,:D :)" Czy jak tam napisałeś. Ja mówiłem o zaawansowanym biznesie a ty tylko się odniosłeś, że za dużo filmów. Nawet nie umieałeś sprecyzować swojej wypowiedzi mistrzu kultury i szacunku
 

Jednoskrzydły

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2010
Posty
170
Punkty reakcji
5
Ostatnio byłem z 3 kolegami w supermarkecie i wpadli na pomysł żeby wynieść 2 butelki dobrego alkoholu w sumie za 120zł.Gdy wracalismy do domu byli bardzo dumni z siebie że jaki to mają super sposób ,żadnych wyrzutów sumienia , Czasami wynoszą coś z markowych sklepów odzieżowych. Cały czas myślą jak zakombinować zeby coś zarobić albo coś dostać za darmo. Co o tym sądzicie?

Nie zadawaj się z elementem, bo dosięgną Cie kłopoty typowe dla niego.
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
I ty mnie nazywasz kserem ? Munus nazwał mnie gangsterem i teraz ty to sobie zabrałeś :D Ksero jesteś i tyle. Trzeba było napisać, że ty mówisz o chłopaczkach, którzy obrabiają sklepy na 3 złote. A nie komentarz taki ,,:D :)" Czy jak tam napisałeś. Ja mówiłem o zaawansowanym biznesie a ty tylko się odniosłeś, że za dużo filmów. Nawet nie umieałeś sprecyzować swojej wypowiedzi mistrzu kultury i szacunku

Nazwałem cię tak ze względu na dużą ilość filmów i to że próbowałeś mnie straszyć :D ale uważaj sobie inaczej.. leję na to dla ciebie mogę być kserem.. tylko wiedz ze takie słowo nie jest mi obce, nie tak jak dla ciebie wiele tych których używałem a ty powtarzałeś a jak spytałem to co mi odpisałeś? Tylko napisałeś jedno określenie do frajera, a do reszty to albo źle albo wcale :D Co do tego że odniosłem się do nich i nie sprecyzowałem to czemu powiedziałeś że różnicą między dilerką a kradzież jest kasa? Przecież w obu przypadkach mówiłeś o "zaawansowanym biznesie" :D także? Czy może nie? I w jednym przypadku zrozumiałeś że mowa o nich a w innym nie? :D ehh.. porażka :D
Pozdrawiam gangusie i pogrążaj się dalej :D teraz pisz do woli nie odp i możesz spokojnie kłamać. Żegnam.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Na dilerce się zarabia miliony
Hahahahaa kvvvvrwa debil bez szkoly :D Miliony powiadasz, hahahaha!

każdy czarny kiedyś dilował
HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH! Mam brata ciotecznego czarnoskórego i on jakoś nie handluje. Hahahah bez kitu za dużo przed telewizorem siedzisz pajacu
 

MaTa_HaRi

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2007
Posty
2 754
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
HH, Deutschland
Moi koledzy też kradli (za granicą niestety co trzeci Polak kradnie :/, o czym zresztą się przekonałam) i takimi byli dobrymi kolegami, że jeden drugiego wkopał i siedzą.
Nie warto ryzykować, wkopią się i będę pluć sobie w brodę, że w porę się nie opamiętali. Pewnie, gdybyś zwrócił im uwagę wyśmiali by Cię, więc nie warto zadawać się z kimś takim.
 

duchpdg

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
kradzież w sklepie to nic wielkiego ani złego te wielkie supermarkety też oszukują ludzi itp
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
kradzież w sklepie to nic wielkiego ani złego te wielkie supermarkety też oszukują ludzi itp
Zastanów się trochę co piszesz...
Jak to kradzież w sklepie to nic złego? Każda kradzież - nawet najmniejsza jest zła.
I co masz na myśli pisząc, że wielkie supermarkety też oszukują ludzi? ;>
Masz jakieś 'doświadczenie' w tym temacie?
 

duchpdg

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
26
Punkty reakcji
1
Tak mam doswiadczenie w tym temacie zdarza się ze ceny są inne niż na opokowaniu przykasach się zdarza że też o:cenzura:ują człowieka... a wiec jak jakieś dziecko zakosi sobie snikersa to nic wielkiego nie okradają starszych biednych pań na ulicach tylko bogatego kolesia (właściciela) który jest ustawiony do konca życia ponieważ sie dorobił na tym sklepie i to 2zł czy 20 go nie zbawi. Wiadomo każda kradzież jest zła ale wy robicie z igły widły sam kradłem w supermarketach drobne rzeczy czasami z kolegami ale wyrosłem z tego i nie okradam ludzi.
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
duchpdg napisał:
kradzież w sklepie to nic wielkiego

duchpdg napisał:
Wiadomo każda kradzież jest zła
Zaprzeczasz sam sobie... <_<

Właściciel jest ustawiony do końca życia, bo ciężko na to harował. Trzeba to uszanować i też zabrać się za jakąś robotę, żeby być równie dobrze, albo nawet jeszcze lepiej ustawionym. ;)

duchpdg napisał:
2zł czy 20 go nie zbawi
Pomnóż to sobie przez liczbę osób która myśli podobnie jak Ty...
 
P

ppiotrrek5

Guest
ja sie wypowiem tak jak kochac to ksieżniczke jak krasc to miliony powiedz im ze nie warto czegos takiego robic nie sie wiezma za powarzne kradzieze zostana posłami ministrami na tym stanowisku zlodzieja nawet mandatu nie dostana
 

pst131

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
94
Punkty reakcji
0
tez czasem sobie cos wyniose i nie uważam tego za złe (no może troche), ale karma działa bo ostatnio pare mandatów wyłapałem więc wszystko jest w równowadze
 
Do góry