Moi drodzy,stary styl powraca!

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
http://youtube.com/watch?v=p1S3JCknQJ4

Ci,którzy nie mieli styczności ze stylem electro z lat 80 , mają okazję dzięki linkowi się z nim zapoznać!
Dobre,stare dzwięki powracają!Troszkę to unowocześnione,ale muszę przyznać ,że robi wrażenie!!

Tak w ogóle to teledysk też niczego sobie,utrzymany w konwencji czasów i utworu :))
 

atom2004

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Studzionka City :D
Czy to jest elektro czy nie to ja nie wiem (choć bardziej przybliżałbym sie do stanowiska Yoggiego). Sama nutka mi do gustu nie przypadła, choć dość "oryginalna" (że zacytuję hasło ze znanego skeczu kabaretu Ani Mru Mru :p ).Tak samo teledysk.
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
No fakt, ma coś w sobie z electro, choć nie za wiele, wręcz mało;]... Moim zdaniem teledysk jest bardziej "electroclash'owy" niż cały ten kawałek "electro'niczny" ;]
 

EMIL1985

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Co masz na myśli pisząc że teledysk jest electroclashowy?

Zauważ,że ubrałem to stwierdzenie w cudzysłów, więc nie odbieraj go aż tak serio ;] Może ten cytat dot. gatunku electroclash wyjaśni Tobie moje stwierdzenie:

"Słowa w utworach są proste, autoironiczne, często po prostu naiwne i głupie. Często muzyka idzie w parze z wymyślnym image'em, mniej lub bardziej ambiwalentną seksualnością i campowym stylem artysty. Ruch ten połączony jest ze specyficznym stylem ubierania się i sztuką wzorowanych na pracach Andy'ego Warhola i Vivienne Westwood. Teksty nawiązują do atmosfery niekończącej się imprezy, seksualnego pożądania, upadku wartości moralnych, globalizacji i dominacji techniki we współczesnym świecie. Wokal opiera się głównie na melorecytacji, może też w ogóle go nie być."
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Zauważ,że ubrałem to stwierdzenie w cudzysłów, więc nie odbieraj go aż tak serio ;] Może ten cytat dot. gatunku electroclash wyjaśni Tobie moje stwierdzenie:

"Słowa w utworach są proste, autoironiczne, często po prostu naiwne i głupie. Często muzyka idzie w parze z wymyślnym image'em, mniej lub bardziej ambiwalentną seksualnością i campowym stylem artysty. Ruch ten połączony jest ze specyficznym stylem ubierania się i sztuką wzorowanych na pracach Andy'ego Warhola i Vivienne Westwood. Teksty nawiązują do atmosfery niekończącej się imprezy, seksualnego pożądania, upadku wartości moralnych, globalizacji i dominacji techniki we współczesnym świecie. Wokal opiera się głównie na melorecytacji, może też w ogóle go nie być."


Lol,wszystko na tacy!!

@Yoggi : Coś z electro nie znaczy WSZYSTKO z tego gatunku :).Dobrze wiem,że w pełni do niego tego utworu zaliczyć nie mogę :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
napisałeś że dzięki temu linkowi inni będą mogli zaznajomić się z elektro czyli wychodzi z tego że powinien być to kawałek tego gatunku. No ale już się nie czepiam. Wracajmy do tematu :D
 

gipcu

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2007
Posty
817
Punkty reakcji
1
Miasto
wyry
taak. ja mysle ze w tej piosence jest odrobina elektro. ale faktycznie wieje od niej starszymi czasami :p
 

telekk

Killa'
Dołączył
26 Kwiecień 2007
Posty
907
Punkty reakcji
1
Dobre :eek:k:

Wiesz Może Gdzie To Ściągnąć.

Cieszę się,że klimaty lat 80 Ci odpowiadaja :D

Otóż sposoby na download tej nuty są różne :
1.Na forumowisko.pl ==> Dział Albumy i pliki mp3==>Temat : Szukam albumu,piosenki... ; prosisz o nutę Calvin Harris "Acceptable in the 80's"
2.Google
3.p2p
4.fora warezowe
 

ZV00N

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
104
Punkty reakcji
0
Wiek
25
Miasto
z SLD
Cieszę się,że klimaty lat 80 Ci odpowiadaja :D

Otóż sposoby na download tej nuty są różne :
1.Na forumowisko.pl ==> Dział Albumy i pliki mp3==>Temat : Szukam albumu,piosenki... ; prosisz o nutę Calvin Harris "Acceptable in the 80's"
2.Google
3.p2p
4.fora warezowe

O Dzięx też skożystam
 
Do góry