modny telefon:)

epsilon

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
czy teraz jest moda na jakis telefon?? co sie teraz nosi co dzwoni?? na pcozaktu byla wielka motorola, potem nokia 3310, a co teraz?? szukam jakiego ladnego ale typowego telefonu ktory zastapi mojego rzecha...no a poniewaz nie mam rozeznannia przydalybymi sie jakies sugestie. telefon musi miec klapke i aparat, reszta dowolna:)
 

lexomm

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
1 109
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
wlkp
Powstaje tyle modeli telefonów, że nie ma żadnego hitu. Idziesz do salonu, dostajesz telefon w kwocie od 1-100 zł podpisujesz umowę i masz taki jak ci się podoba.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Teraz jest tyle modeli że jest w czym przebierać.
Kup taki który będzie tobie najbardziej odpowiadał.
Chociaż ostatnio dużo widziałam dziewczyn z LG shine.
 

wifi

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
trudno zauwazyc cos co dominuje szczerze mowiac i nie rozumiem po co kupowac cos co maja wszyscy. ja tez sie rozgladam ostatnio widzialam reklamowki motoroli takiej okraglej z klapka chyba u9 bede ja niedlugo ogladac w salonie. fajna bo fioletowa. ostatnio ogladalam inne fioletowe aparaty, mam akurat taka faze, i w realu nie bardoz mi sie podobaly moze z tym bedzie inaczej. a jak nie to trzeba faktycznie wracac do 3310:D
 

epsilon

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
jesli w ofertach abonamentoywych nie bedzie nic rozsadnego to moge wydac max 500 zeta. wiec raczej bez wielkich szalenstw...
 
A

Alek06

Guest
kup Iphone killera czyli OMNIE :)

Z Omnią to swietny pomysł, przynajmniej jest lepsza od szpanerskiego iPhona.Teraz nawet jak ktos sie na nią strasznie napalił moze wziac ja sobie w Plusie chyba w Taryfach Syberyjskich.Podobno sie bardzo opłaca.
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Modne są teraz iPhony!
Wszyscy chcą mieć i ciągle to reklamują w tv.
A omnie, czyli coś a'la iPhon, można kupic w syberyjskich, racja!
Bodajże juz za 299zł w abonamencie 120, czyli sporo minut. Za mniej nie znajdziesz!
 

Liss

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Hehe, właśnie...Ale omnia na pewno duzo bardziej użyteczna od iphona. Równie efektowna, ale bardziej praktyczna. Ja bym sie pokusil w plusie, gdybym zmieniał opcje. Moze za jakis czas jeszcze sie zalapie. Maja jakis limit tej omni??
 
A

Alek06

Guest
Hehe, właśnie...Ale omnia na pewno duzo bardziej użyteczna od iphona. Równie efektowna, ale bardziej praktyczna. Ja bym sie pokusil w plusie, gdybym zmieniał opcje. Moze za jakis czas jeszcze sie zalapie. Maja jakis limit tej omni??
 
A

Alek06

Guest
Hehe, właśnie...Ale omnia na pewno duzo bardziej użyteczna od iphona. Równie efektowna, ale bardziej praktyczna. Ja bym sie pokusil w plusie, gdybym zmieniał opcje. Moze za jakis czas jeszcze sie zalapie. Maja jakis limit tej omni??


Hehe, właśnie...Ale omnia na pewno duzo bardziej użyteczna od iphona. Równie efektowna, ale bardziej praktyczna. Ja bym sie pokusil w plusie, gdybym zmieniał opcje. Moze za jakis czas jeszcze sie zalapie. Maja jakis limit tej omni??


Te telefony dotykowe sa ok, tylko jak ktos mam małe palce, bo dla kogoś z dużymi opuszkami jest problem przy dotykaniu okinek menu nie zawsze sie trafia w ta co sie chce ;-)
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
coś płaskiego i cienkiego, najlepiej aluminiowa obudowa albo do tego jeszcze panel dotykowy
lub też tylko ekran dotykowy
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Nokia 6300.
Nie jest aż taka szpanerska, bardziej użyteczna.
Nie ma panelu dotykowego, ale jest modna i ładnie wygląda.
 

mandala

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Te telefony dotykowe sa ok, tylko jak ktos mam małe palce, bo dla kogoś z dużymi opuszkami jest problem przy dotykaniu okinek menu nie zawsze sie trafia w ta co sie chce ;-)

no co ty??!?!?!??! te modele są tak stworzone, by z latwoscia na nich pisac. Po woli będziemy sie przyzwyczajac, bo dalszy rozwoj komorek idzie chyba w ta strone ;)
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Ostatnio widzę że sporo osób ma lg shine albo lg chocolate. Mi podoba się lg shine i zastanawiam się czy by sobie przypadkiem nie kupić
lg shine

lg chocolate
 
Do góry