modna poczas uprawiania sportu

A

ann han

Guest
Czy wy drogie panie idąc na siłownię też dbacie o to, żeby wyglądać dobrze?? Ja postanowiłam oprócz chodzenia na siłownie postanowiłam też biegać mimo tego, że jest zimno. Dobrze, że new balance ma kolekcję stworzoną dla biegaczy nawet w zimie;) Dlatego nie tylko będzie mi ciepło, ale też będę dobrze wyglądać a wy w czym chodzicie na siłownię, fitness??
 

kamejka

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Ja staram się ładnie wyglądać ;) Mam czarną, dopasowaną koszulkę na ramiączka (bardzo mi się podoba gdy kobieta ma taką do ćwiczeń zamiast zwykłego luźnego T-shirta), czarne króciutkie spodenki do kompletu, do tego czarne zakolanówki i czarne adidasy ;) Ale zamierzam zmienić spodenki na długie, bo w krótkich czuję się skrępowana. Choć muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te zakolanówki ;) Niestety po pierwsze są niewygodne bo trochę zjeżdżają, po drugie trzeba mieć zgrabne nogi, zwłaszcza uda. I niestety z tych dwóch powodów z nich rezygnuję :p
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiadomo, fajny ciuch motywuje do ćwiczeń. Ale bardziej niż na wyglądzie zależy mi podczas ćwiczeń na wygodzie. Mam duży biust i potrzebuję fachowych koszulek, które go utrzymają. Specem są firmy takie jak adidas, reebok, puma. Kupuję sobie i koszulki i dresy i buty na tanisport.pl. Mają bardzo duży wybór, rozmiarówki, szybko wysyłają zamówienie. I bardzo fajni ludzi tam pracują. Naprawdę nigdzie się taniej nie kupi takich markowych ciuchów.
 

3trufla

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
181
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
za siedmioma górami
Zgadzam się te firmy są specami od takich ubrań. Wiem bo sama mam top i dopasowane spodnie z rbk (On the move)i bardzo sobie chwalę. Kto powiedział, że podczas ćwiczeń kobieta ma albo ładnie wyglądać albo czuć się komfortowo. Ja tam czuje się i modnie i wygodnie:) Nie ma nic bardziej żenującego jak bawełniana koszulka cała mokra od potu, albo wychodzące ramiączka od stanika
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja mogę powiedzieć, jak to wygląda z perspektywy faceta :sexy: Tzn. uważam, że dobrze jest dobrze wyglądać na siłowni. To taki właściwie nowy trend, żeby mieć ładny dresik i inne gadżety. Ja osobiście mam na siłce tshirt zwykły (biały), fajne spodnie dresowe i odpowiednie, wygodne ale i ładne buty - np. new balance. W lepszych siłowniach, bardziej ekskluzywnych, ludzie właśnie tak się ubierają. Natomiast w tych osiedlowych siłkach gdzie trenują same 'karki' już takich rzeczy nie uświadczysz - myślę, że to mówi samo za siebie.
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Na siłowni powinnyśmy czuć się przede wszystkim komfortowo,więc dresy i bawełniana koszulka w zupełności wystarczą. Do tego wygodne adidasy,np new balance. Miałam kiedyś 3 lata chodzenia na areobik i przynaje że są bardzo wygodne.
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Ja staram się ładnie wyglądać ;) Mam czarną, dopasowaną koszulkę na ramiączka (bardzo mi się podoba gdy kobieta ma taką do ćwiczeń zamiast zwykłego luźnego T-shirta), czarne króciutkie spodenki do kompletu, do tego czarne zakolanówki i czarne adidasy ;) Ale zamierzam zmienić spodenki na długie, bo w krótkich czuję się skrępowana. Choć muszę przyznać, że bardzo podobają mi się te zakolanówki ;) Niestety po pierwsze są niewygodne bo trochę zjeżdżają, po drugie trzeba mieć zgrabne nogi, zwłaszcza uda. I niestety z tych dwóch powodów z nich rezygnuję :p
Uwielbiam dopasowane koszulki na ramiaczka :)

A wracajac do tematow fitnessowych. To naprawde widac jak dziewczyna uprawia sport wiec wystarczy taka koszulka na ramiaczkach + dresy (odwazniejsze moga szorty :) ) i juz jest super. Do tego jakies wygodne buty. W ogole ma byc wam wygodnie - to nie rewia mody choc nie da sie ukryc, ze jak ladna dziewczyna wchodzi na sale to jakos tak milej sie robi :)

W lepszych siłowniach, bardziej ekskluzywnych, ludzie właśnie tak się ubierają. Natomiast w tych osiedlowych siłkach gdzie trenują same 'karki' już takich rzeczy nie uświadczysz - myślę, że to mówi samo za siebie.
Te "lepsze" silownie to dokladnie ten sam "poziom" co te osiedlowe. Roznica jest taka, ze w jednych spotykasz karkow, a w drugiej lanserow co podchodza co chwila do okna i patrza, kto czym przyjechal. Jedno i drugie to jest Żal.pl
Na normalna silownie sie chodzi przede wszystkim w czystym ubraniu, no i zeby bylo wygodnie i bezpiecznie.
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Od niedawna zaczęłyśmy chodzić z koleżanką na siłownię. Jak każda kobieta, też chciałyśmy wyglądać modnie i ciekawie, nie tylko na randce, ale także podczas uprawiania sportu.
Szukałyśmy czegoś ciekawego i co by się nadawało do uprawiania sportu. Akurat na stronie sklepu internetowego Presto była wyprzedaż rzeczy firmy Expedus. Kupiłyśmy spodnie, koszulkę oraz bluzę z kapturem. Czarna kolorystyka idealnie nadawała się na siłownię. W końcu w kolorze czarnym wygląda się szczuplej :) Ale nie dlatego kupiłyśmy te rzeczy. To tkanina, która w swej strukturze zawiera srebrną nitkę.

Rzeczy tego typu dzięki swej strukturze posiadają właściwości antyalergiczne oraz antybakteryjne. Poza tym jest to tkanina oddychająca, co jest ewidentnym atutem podczas uprawiania sportu. Koszulka posiada też właściwości antyzapachowe, co naprawdę jest bardzo dobre podczas intensywnego treningu. Polecam naprawdę. Udany zakup. Teraz już na stronie tego sklepu nie ma spodni, ale są nowe modele koszulek oraz inne modele.
 

isadora

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
152
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Wrocław
na cwiczenia typu pilates, joga itp. najlepsze sa obcisle spodnie (np.legginsy) plus koszulka.
 
P

papryka9

Guest
Ja na siłownię chodzę przeważnie w getrach i specjalnej sportowej bluzce z wmontowanym usztywniaczem na biust Moje ulubione marki to nike i reebok, wbrew pozorom takie ciuchy nie muszą być bardzo drogie- ja kupuję je na tanisport.pl, bo mają tam niższe ceny niż w "normalnych" sklepach
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiadomo, fajny ciuch motywuje do ćwiczeń. Ale bardziej niż na wyglądzie zależy mi podczas ćwiczeń na wygodzie. Mam duży biust i potrzebuję fachowych koszulek, które go utrzymają. Specem są firmy takie jak adidas, reebok, puma. Kupuję sobie i koszulki i dresy i buty na tanisport.pl. Mają bardzo duży wybór, rozmiarówki, szybko wysyłają zamówienie. I bardzo fajni ludzi tam pracują. Naprawdę nigdzie się taniej nie kupi takich markowych ciuchów.


Masz rację, ja niedawno w okolicy odkryłam w swojej okolicy sklep, który posiada bardzo dobrej jakości rzeczy takich firm jak piszesz, czyli Nike, Adidas, Puma - każdy kto chce czuć się modnie, wygodnie i komfortowo, zna te marki. Znalazłam sklep, który posiada produkty tych firm, jednak powiem szczerze, że oferują naprawdę konkurencyjne ceny. Jest to sklep Presto. Posiadają swoją stronę internetową: http://www.sklep-presto.pl/

Naprawdę proponuję wejść na ich stronę. Mają ostatnio ciekawą ofertę cenową i dużo wyprzedaży.
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
na cwiczenia typu pilates, joga itp. najlepsze sa obcisle spodnie (np.legginsy) plus koszulka.


Witam! Mnie się wydaje, że podczas ćwiczeń także należy wyglądać modnie i komfortowo. Nigdy nie wiadomo co się może stać. Ja noszę spodenki takie jak na stronie:

http://www.sklep-presto.pl/product-pol-11091-Szorty-damskie-z-jonami-Ag-AT-SZ-D-001-Expedus.html
Są ładne i nie brudzą się podczas ćwiczeń.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Nigdy nie wiadomo co się może stać.


Randkujesz na siłowni? :>
Bo tylko taki argument przemawia za tym, żeby się modnie i fajnie na siłkę ubierać :D
ja zazwyczaj na fitness decyduje się 15 minut przed wyjściem, więc naciągam na siebie swoje ulubione geterki, jakis t-shirt, bucisze i biegnę, bo mam fitness prawie pod domem :)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
41
Miasto
nie z tej ziemi
moim zdaniem niezależnie od miejsca lepiej wyglądać ładnie niż nieładnie :D
a na siłowni tez można poznać kogoś fajnego,
ja mam zestaw ubrań z reeboka, dopasowałam sobie wszystko fajnie w sklepie
coś w ten deseń :
Image-0764.jpg
ważne jest w ubraniach sportowych też to że nie widać na nich plam pod pachami, nie obcierają na szwach i że spodnie nie zsuwają się z tyłka przy każdym skłonie
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
jasne, że można kogoś poznać, też jestem zdania, że nie ważne co robimy zawsze musimy dbać o siebie:) a co do tych ciuszków, to fajne, też je już widziałam i w sumie z chęcią bym zainwestowała w jakiś komplecik
 

anastasia85

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio znalazłam fajny zestaw na siłownie, a mianowicie http://www.sklep-presto.pl/product-pol-3640-Koszulka-damska-Nicola-Winner-bialy.html

Tu jest fajna koszulka i spodnie, w zestawie fajnie to wygląda :) Zamówiłam taki komplet i na niego czekam. Nigdy nie wiadomo kogo się spotka chodząc na siłownię :)
 
P

papryka9

Guest
Ja ostatnio znalazłam fajny zestaw na siłownie, a mianowicie http://www.sklep-presto.pl/product-pol-3640-Koszulka-damska-Nicola-Winner-bialy.html

Tu jest fajna koszulka i spodnie, w zestawie fajnie to wygląda :) Zamówiłam taki komplet i na niego czekam. Nigdy nie wiadomo kogo się spotka chodząc na siłownię :)
Całkiem fajnie to wygląda, cena w sumie też w porządku. A jesli chodzi o randkowanie na siłowni...to jestem jak najbardziej za. W sumie kazde miejsce jest do tego dobre:) Dlatego be zadnych wyrzutów sumienia zamawiam kolejne spodnie na tanisport.pl:)
 

szlachetna

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja będę chciała kupić taka czarną bluzeczkę, według mnie najładniejsza, więc i będę sexy wyglądała
 

Attachments

  • OTM2.jpg
    OTM2.jpg
    80,3 KB · Wyświetleń: 23
Do góry