modlę się od 16 lat...

Status
Zamknięty.
V

Vaffik

Guest
bozena11 napisał:
którzy potrafią robić takie rzeczy
Nie potrafią. Programowanie to ciągła zabawa na zasadzie WYKOP i SPRAWDŹ CZY COŚ WPADNIE. Wieczne pisanie, myślenie i sprawdzanie czy ... działa.
Trzeba to kochać bo inaczej się nie da. Czy jest to czarna magia?
Nie! Czarną magią może być język Chiński, Japoński czy Arabski a jednak są tacy co pięknie piszą i mówią w tych językach.
Języki programowania to zbiór jedynie kilku dziesięciu wyrazów zaciągniętych z języka Agngielskiego.
Wiem, wiem ... kod źródłwy jakiegoś programu wygląda jak masa dziwnych znaków lecz to właśnie ten język!
Dla momputera takie coś jak %,$,# jest tak jak dla ciebie wyraz!
Jest tego bardzo, bardzo mało!!
Nauczenie się programować jest łątwiejsze jak np. języka niemieckiego do perfekcji!
Znacznie łatwiejsze...

Zawsze tłumaczyłem sobie to że jeśli byłem w stanie opanować np. rosyjski i alfabet i później mówić i pisać to dlaczego nie mogę poznać innego języka? języka komputerowego?
Wbrew pozorom jest to bardzo proste.

Kolejna rzecz jeśli chodzi o zrozumienie pojemności naszych umysłów i tego czy damy radę...
Zadaj sobie jedno pytanie:
Ile języków obcych znał nasz Papież Janek...
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
Vaffik, może źle to ujęłam, bo się na tym zupełnie nie znam, wybacz mi pilotowi, ej chciałam napisać laikowi, kurczę przeciż nie jestem blondynką, a może niestety jestem? Wybaczcie blondynki, odniosłam się do tych nieistniejących blondynek z dowcipów, ale zagaiłam, na off top.

Pięknie to dopisałeś i jeszcze chwila, a zachęcisz mnie do poznania tego języka i przekonasz, że to takie proste. Siła Twojej sugestii jest niebywała.
O, a IQ 130 nie podiął wyzwania chociaż był w temacie kiedy pisałam posta, dziwne prawda?
 
V

Vaffik

Guest
bozena11 napisał:
O, a IQ 130 nie podiął wyzwania chociaż był w temacie kiedy pisałam posta, dziwne prawda?
Już jakiś czas temu napisłałem że tam nie ma cyfry 130 lecz jest 1/30! (słownie: jedna trzydziesta) a cały problem jest w tym że podczas rejestracji system forumowiska nie przyjmuje w nickach znaczka "/" :D :D :D
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
O co chodzi z tym znaczkiem, bo nie kumam tego, tłumacz Vaffik, jak krowie na granicy ( czemu na granicy, też tego nie kumam ) ale tłumacz proszę,

I jeszcze jedno; pełno jest Twojego znaczka jak otwiera się Forum, jesteś strasznie aktywny, znaczy, ten kiciuś, ten znaczek
 
V

Vaffik

Guest
Znaczek "/" czyli znak "/" na klawiaturze komputera, tzw. slesz lub dzielnik. W przypadku nicku kmicica miałem na myślisz slesza jako dzielnik i dzięki temu zawsze powiadałem żartobliwie że...
poziom IQ które wyliczył sobie znany nam KMICIC był by prawidłowy gdyby przy rejestracji nicka KMICIC mógł umieścić tam własnie slesza :D :D
Rozumiesz?
Nie 130 lecz 1/30 i wtedy wszystko było by gut! Nikt na forum nie pieklił by się o IQ kmicica bo wartość była by prawidłowa!
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
I jesze jedno, bardzo cię lubię, znaczy tego kiciusia, bo co mi tam o czym klechtasz, o przeprszam, pomyliłam z Kaznodzieyą

Zbyt szybko odpisałeś
 
V

Vaffik

Guest
bozena11 napisał:
pomyliłam z Kaznodzieyą
:zubaw:



bozena11 napisał:
znaczy tego kiciusia
koto jest dlatego że lubię (kocham) koty, lwy, tygrysy i wszystko co kotowate a po drugie, mam domową ksywę KOT. Nie pamiętam kiedy ostatnio córki zwróciły się do mnie z bezinteresownym: tato, tatusiu.Zawsze jest KOCIE, CO ROBISZ?
Wyjątki ze zwrotem TATUSIU są tylko gdy któraś przylezie po $$$€€€
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
Wiesz mam tylko jedną Córę i trzech synów, oraz jednego wnuka, ale kotów 5 i jednego psa. którego te koty próbują wychować
 
V

Vaffik

Guest
A co powiesz na psa, koty, gołębia, rybki, świnkę morską, chomika, papugę i kurę której nikt nie chce ubić????
Tak, tak! Moje córki uznały że ta kura to szczęściarz i dzięki temu pląta mi się OBIAD między stopami codziennie rano ale jak pojadą na obóz to kura zginie w wypadku bo... mam już dość ZOO w chałupie! Gołębia też bym się chętnie pozbył ale palant nie lata a koty nie są zainteresowane zlikwidowaniem!
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
Ojej to ja takiego zwierzyńca nie mam, a z tą kurką, no cóż, zrobiłabym tak samo

Vaffik, czemu odpisujesz tak szybko?!
 
V

Vaffik

Guest
bozena11 napisał:
zrobiłabym tak samo
Ten wypadek nie będzie obiadem! Ona ma już 5lat i chyba nie dało by się jej zjeść! No wybacz ale jeśli KOT nie rusza to ja mam BRAĆ??
A kurę mam z wypadku! Znaleziona nocą na ulicy za miastem a że dzieciaki się rozbeczały to musiałem brać... Mówię obiad będzie, ale one póxniej rozbeczały się mocniej i z rosołu nici. A swoją drogą - takie zwierze wcale głupie nie jest.
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
Wiesz masz wspaniałe dzieci, nie napisaeś w jakim są wieku, ale wierzę, że dasaz im z siebie absolutnie wszystko
 

ActiveAngel

Discoverer of new theories
Dołączył
30 Maj 2015
Posty
509
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
Universe
No to zapodam wam to co ja posiadam:
4 x psy (kundelek, rottweiler, owczarek niemiecki, labrador retriever)
2 x koty + 1 x kotka,
1 x szynszyla
1 x fretka,
4 x szczurki
2 x królik
i.... Wąż mojego brata. Fajne stworzenie. Lubie brać go na siebie :) Fajne uczucie :D
A od wczoraj mamy ptasznika, to znaczy brat ma :D
 
V

Vaffik

Guest
ActiveAngel napisał:
i.... Wąż mojego brata
Etam... Ja pod dachem mam WĘŻA mojego teścia czyli TEŚCIOWĄ!



ActiveAngel napisał:
2 x koty + 1 x kotka
Co te kobiety mają z tymi trójkątami! A kotce dobrze chociaż? :D



ActiveAngel napisał:
A od wczoraj mamy ptasznika
Ja mam dwa. Ojciec i teść pod jednym dachem!

a tak serio to ledwie żyję po weekendzie.
Wczoraj w kuchni miałem KODZBOROWO (Kodzborowo = miejscowość w której był największy szpital psychiatryczny w Polsce)
bo...
kuchnia była zapchana przez: 2 córki, żonę, moją matkę, żony matkę, teścia i mojego starego. Dobrze że mam... garaż! Będę miał gdzie zbudować szubienicę bo drzew w ogrodzie niestety nie mam. Między nimi wszystkimi był też wredny i fałszywy owczarek niemiecki który non-stop merdał ogonkiem (co chwile dostał coś do pyska)! Był tak zafascynowany sytuacją że zapomniał że jest tresowany i kto go wytresował!
W nagrodę - od 30min siedzi teraz w przedpokoju ze smyczą w pysku i merda ogonkiem!
Niech se GAD teraz merda! Wczoraj mnie nie znał - dzisiaj nie znam go ja!
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Vaff lubię Cię za styl i poczucie humoru (choć pewnie masz to .. głęboko) ale to nie wszytko może usprawiedliwiać :)

Ty recydywa off topowa jesteś.
 

bozena11

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2015
Posty
118
Punkty reakcji
5
Ojejku i ja dodam od siebie nie na temat, ale autor tematu wybył, a w innym nie chcę mieszać. Muszę odspawać się od kompa na 2 tyg, i jakoś mi nie fajnie zniknąć na tyle czasu nie mówiąć Wam, że będzie mi Was brakowało
 
V

Vaffik

Guest
Kaznodzieya napisał:
choć pewnie masz to .. głęboko
Ja wszystkich kocham :D :D Od prostytutek przez przestępców do politykufff i "cnotliwych" zakonnic ...



bozena11 napisał:
ale autor tematu wybył,
modli się



Kaznodzieya napisał:
Ty recydywa off topowa jesteś
ponioć 1000 postów na moderatora trza mieć :D



bozena11 napisał:
Muszę odspawać się od kompa
Wrócisz... wrócisz... - do forumowiska nie da się nie wracać...
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
sory nie było mnie bo gram w GTA5. cały czas nie mogę przetrawić jak paskudnie zachował się Gressil banując mnie ca kilka dobrych żartów.

jako dobry katolik pomodlę się Gressil za ciebie.

przeglądałem zawartość wiki, żeby zaplanować jaką bajerę jej strzelić, ta dziewczyna mi się podoba - ma taki ostry dziub i białe pióra :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry