Modernizacja komputera

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
Witam =] mam problemik, poniewaz nie znam się na technikach itp :) ... a więc mój sprzet to Nazwa płyty głównej ASRock K7S8X v3 Typ procesora AMD Athlon XP, 1750 MHz (10.5 x 167) 2100+ i radeon 9250 =] podoba mi się płyta główna Asusa http://allegro.pl/item248951085_plyta_glow...wifi_nf590.html tylko nie wiem czy mi to wejdzie =] bo slyszalem ze te stare karty graficzne nie wchodzą do tych nowych płyt głównych... chciałem się was poradzić co mam kupić aby mój komputer był silniejszy xD tylko zaznaczam ze starczy mi tylko na ta plyte =] a jakby moze karty graf nowsze wchodzily do mojego ASRocka to może poradzicie mi jakies ? dzieki za pomoc =]


//Zły dział, nic nie mówiący temat postu. Poprawiłem.- Rainingman
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Małopolskie
dzieki xD nie wiem co bym bez Ciebie zrobił :) a sluchaj... jak to jest z tymi zasilaczami ? gdzie to sprawdzic moc jaka jest i jaka trzeba miec ?
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
Na każdym podzespole jest napisane ile potrzebuje mocy sumujesz to i kupujesz zasilacz o kilka W mocniejszy, na to co Rain podał 350-400 W w zupełności wystraczy (i tak będzie dużo w razie wymiany sprzętu nie będzie zasiłki trzeba wymienić)

A tak w ogóle do czego Ci potrzebny komputer to po 1 :]
A po 2 jaka kwotą dysponujesz.
 
Do góry