Miss polonia '08

Status
Zamknięty.

im-a-dreamer

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Właśnie przed chwilą zakończyły się wybory. Jeżeli oglądaliście to podzielcie się wrażeniami; jakie były wasze faworytki, co sądzicie o kandydatce, która została Miss..
 

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Mnie osobiście żadna sie nie podobała, no poprostu nie mój gust. Każdy ma swój. No ale dziewczyna, która została MISS moim zdaniem była najładniejsza z wszystkich uczestniczek :)

To tylko moje zdanie. :)
 

Onnn21

Obserwuję Cię ...
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
3 099
Punkty reakcji
214
Miss Polonia 2008 została Angelika Jakubowska ?
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
wreszcie miss nie została chuda jak szkapa dziewczyna tylko taka, która ma troszkę brzuszka :) hehe i bardzo dobrze. mój chłopak od początku obstawiał numer 17 i miał rację. ja osobiście stawiałam na numer 20 - Kwaśniewska.
a miss bardzo ładniutka z twarzy. chyba najbardziej sympatyczną twarzyczkę miała. chociaż szczerze można powiedzieć że wcale te kandydatki urodą nie zachwycały, co dziennie na ulicy można spotkać 100 ładniejszych. ;)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
i tak miss świata zostanie Wenezuelka, więc.. :D
a osobiście nasza miss mi się nie podoba.
 

Aczkolwiek

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 510
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Mam podobne zdanie jak Polly.
Jest wiele ładniejszych dziewczyn iż prezentowane na miss.
A ta Angelika taka sobie.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
bardzo ładna.
Kilka kandydatek nie powinno sie tam pojawić, ale może kryterium nie była tylko uroda.
Własnie, obstawiałam za tą dziewczyną, która studiowała 2 kierunki :) zmieniłam zdanie ze kandydatki mogą być nie tylko ładne ale i inteligentne.
 

im-a-dreamer

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Mi osobiście najbardziej podobała się 1 wicemiss, nie pamiętam jak się nazywa. Za to Andzelika Jakoubowska jakoś mi do gustu nie przypadła...
 

Benjamin Linus

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2008
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Poland
Boże ! Te wszystkie misski są okropnie głupie ! Widzieliście jak odpowiadały na pytania ? To smutne, że nie możemy wybrać za najpiękniejszą Polkę jakąś sympatyczną, ładną i inteligentną dziewczynę.
 

wandern_project

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
kraina muzyki elektronicznej
Boże ! Te wszystkie misski są okropnie głupie ! Widzieliście jak odpowiadały na pytania ? To smutne, że nie możemy wybrać za najpiękniejszą Polkę jakąś sympatyczną, ładną i inteligentną dziewczynę.
Racja,racja.Chociaż wiesz...Jeżeli są jakieś mądre,to dowodem ich mądrości jest to,że nie zależy im na takich głupich konkursach dla snobek.
 

isia89

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Może miss świata nie zostanie Wenezuelka. rok temu, jeśli dobrze pamiętam była to Rosjanka.
 

Wilhelmina

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2008
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja nie ogladam, to wszystko jest sztuczne. Jak już wcześniej ktoś powiedział konkurs dla snobek
 

daxunia

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2008
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Leszno
Moja opinia na temat konkursów miss jest jedna: Do tych konkursow zglaszaja sie osoby majace o sobie niesamowite mniemanie, tak naprawde nie prezentujace soba kompletnie nic...(ile razy mozna sluchac, ze laska chce zostac miss, bo chce zalozyc organizacje charytatywna...). Z kolei dziewczyny naprawde ładne niestety zostaja w domach i na takie wybory w ogole nie ida.
 

elskadig

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2007
Posty
249
Punkty reakcji
1
W wyborach miss liczy sie pieknosc, a czy dziewczyna czytala "Pana tadeusza" malo mnie to obchodzi.
 
N

Nestia21

Guest
Oni to te miss wybierają według miss świata. Jak miss była wenezuelka, to wybrali najbrzydszą, ale o ciemnej karnacji i włosach. A jak w tamtym roku była czeszka- blondyna. To wybrali same blondi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry