Minecraft - Temat zbiorczy

Crafterfr33

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Zarządzanie plikiem minecraft.jar między osobami trzecimi jest nielegalne. Pliki .class znajdujące się w nim zawierają informacje i dane o detalach konta.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
I taki cel ma ten temat. Kradzież kont. Podobnie ludzie kiedyś robili z plikiem config.dat z gadu-gadu.
 

Zuetamiush

Bywalec
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
420
Punkty reakcji
39
Wiek
31
Miasto
Tychy
Swietne screeny xD Co do gry zaczalem niedawno grac jestem jeszcze zielony xD

Ja też, grałem narazie jakieś dziesięć godzin od kilku dni, gra wciąga niczym wir wodny i daje CHOLERNIE dużo zabawy :eek: Gram sobie narazie w singla i prowadzę ciągle ekspedycje wgłąb ziemi szukając diamentów :D Są jakieś charakterystyczne miejsca, gdzie można je znaleźć? Słyszałem, że koło węgla czasem są, ale węgla zebrałem dużo i nie napotkałem nic.
 

Crafterfr33

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Normalnie pod ziemią są rzadko, ale czasami można je znaleźć w okolicy podziemnych jezior magmy.
 

bati999

Macierz Diagonalna
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
2 211
Punkty reakcji
18
Wiek
27
Miasto
Tarnobrzeg
Gra wyszła, zaczęło się masowe rejestrowanie na minecraft.net, pełno ludzi podczas premierowej nocy kupiło grę. Która oczywiście zdrożała, przerzucając się z bety na 1.0 full.
Co do samego Minecrafta - Twórcy poszli trochę w złym kierunku. To nie ten sam Minecraft jaki był kilka miesięcy temu ;) Do 1.7.3 było najlepiej, chociaż nudno po jakimś czasie. Zmiany w 1.8.1 niby były fajne, ale już w pseudo 1.9(który nie wyszedł, prostując), tych żałosnych Pre-Releasów, które z początku "jakimś cudem" wyciekały, a potem nie można było się cieszyć grą na 1.0
W ogóle jest koniec gry w Minecraft. Tak. Pozdro :D I jeszcze perfidnie nie można kontynuować życia w świecie w którym się grało, tylko hyc, po "wygraniu" gry, tworzy nam się nowy świat. Ten "The end", Enderdragon oraz magia to poronione pomysły ;) Powinno to iść w drugą stronę, w pomysły budownicze, jak pistony, nowe bloczki, kolory wełny, zwierzęta, detale. W dodatku całkowity niewypał z wioskami. NPC miały rozmawiać, albo chociaż być przyporządkowani jakiejś frakcji, miały umieć chociaż zbierać plony, otwierać drzwi, nosić bloczki, dawać nam przedmioty, atakować nas. A oni tylko chodzą. I mają inteligencje banana, nawet nie wydają dźwięków. W ogóle pomysł z dodaniem nowych dźwięków też mi się nie spodobał. Wolałem stare stękanie, niż ten dźwięk kruszenia kości. Zgrozo, na prawdę sporo tych minusów. To powinna być jeszcze beta. I bet tych powinno być sporo jeszcze ;)
 

kinia28

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hejka! Man problem a mianowicie:
Jak chce wejść na serwer w minecraft to po kilku sekundach gra się wyłącza. W single Player chodzi dobrze i się nie wyłącza. Nie mam wgranych modów. Ktoś wie co na to poradzić?

Ps: Na pulpicie nie pojawia się żaden plik. Po prostu jakby ktoś nacisnął krzyżyk.
 

dorkfargog

Bywalec
Dołączył
14 Czerwiec 2011
Posty
869
Punkty reakcji
31
Wiek
32
Miasto
Pomorze Zachodnie
Co by o Minecrafcie nie mówić, to jak już się przełamie barierę graficznego wyglądu, to jest to całkiem niezły sprawdzian kreatywności :)

Z resztą pozwolę nawet sobie na pochwalenie się efektem własnego kreatywnego marnowania czasu :)
http://www.youtube.com/watch?v=QJ56BAi8oJo
 

Szalony90

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2011
Posty
160
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Miasto
Kraków(jakiś czas)
UUhuuu minecraft 1.2.3 , ma ktoś informacje o OptiFine do tejże wersji? I nie nie jest to żaden mod do oszustw(dla niewiedzących) , poprostu musi mi jakoś komp wyrabiac :p Prosze o info, chociażby na PW.
 
Do góry