Miłośnicy herbaty

A

alfabeta11

Guest
Herbata zawsze i wszędzie :)
Niestety do sklepu skierowanego na herbaty mam 100 km ale namiętnie piję wszelkiego rodzaju smakowe z torebek. Teraz dorwałem Dilmah karmelową. Bardzo przyjemna jest.
Ale chyba jednak najlepsza jest zwykła sypana herbatka :)
 
H

Herg_zbanowany

Guest
A co powiecie na temat herbat smakowych np tych z Liptona: wiśniowej,jagodowej czy z owoców leśnych? Mieliście może okazję już je testować?
 

Edith Jubre

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam wariacje na temat zielonej herbaty. Kupuję w lokalnych herbaciarniach, lubię pić herbaty w Starbucksie, a często kupuję też w 5o'clocku - mają przeogromny wybór.
 

Gosia Sosnowska

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Opole
Wracając do tematu herbaty (coś tu cicho od pewnego czasu, więc chętnie dopomogę!) absolutnie polecam czarne lub zielone z suszonymi owocami. Najczęściej zaopatruję się w zwykłe torebkowane, ale taka sypana to nie tylko arcydzieło, co też niebo w gębie ;)
Kiedyś piłam coś z kokosem i niesamowicie mi to smakowało (nie był to sam aromat ale też nutka smaku), niestety nie pamiętam już pozostałych składników czy chociażby nazwy mieszanki. Może poszukam?
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
GavieRu napisał:
Kiedyś piłam coś z kokosem i niesamowicie mi to smakowało (nie był to sam aromat ale też nutka smaku), niestety nie pamiętam już pozostałych składników czy chociażby nazwy mieszanki. Może poszukam?
Piłam kiedyś ananasowo- kokosową herbatę, smak faktycznie był niepowtarzalny.
 

grzechuu1990

kawopijca
Dołączył
30 Wrzesień 2012
Posty
410
Punkty reakcji
117
Wiek
33
Miasto
MałaPolska
Ja piłem czysto ananasową, też miło wspominam ten smak. Bardzo lubię zieloną herbatę, bez której nie wyobrażam sobie dnia. Pewnego czasu miałem fascynację malinową, ale szybko mi przeszło. Earl grey'em też ni wzgardzę.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
ja ostatnio mam hopla na punkcie herbaty i stale kiedy ide na zakupy musze jakas nowa kupic :D
 

Holeola

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2015
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja jestem fanką zielonej herbaty. Mam szklany dzban, przezroczysty (bo lubię nawet patrzeć na liście jak się rozwijają:)), wypijam minimum litr dziennie. Jeszcze interesuje mnie herbata kwiatowa. Polecacie jakąś?
 

bambino13

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Kwiatowych nie miałam okazji próbować. A zieloną uwielbiam, teraz piję o smaku "Truskawek w śmietanie". Palce lizać! ;) Miałam okazję spróbować o smaku czekolady, ale nie przypadła mi do gustu. Lubię też owocowe.
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
Ja uwielbiam Masala Tea. Smakowe również, ostatnio byłam uzalezniona od karmelowo waniliowej. Na co dzień Earl Grey :)
 

Beatka8877

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Wa-wa
Na YouTube jest świerny kanał pasjonatów herbaty - Czajnikowy pl. Okazuje się, że większość "herbat" na sklepowych półkach, jak poczytać skład, to nawet nie jest prawdziwa herbata :D
 

Agne

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2015
Posty
163
Punkty reakcji
4
Oczywiście, że lubię herbatę. Zazwyczaj kupuję ją w osiedlowym sklepiku. Wiem, wiem, jest to namiastka prawdziwej herbaty. Ale zdarza mi się też ratować herbatami z apteki, które są troszeczkę lepsze, od tych z marketu.
Uwielbiam prawie wszystkie rodzaje herbat, prócz tych smakowych. Dla mnie słodzenie herbaty to zbrodnia niewybaczalna. Mówi osoba, która swego czasu wsypywała do słodkiej malinowej herbatki pół cukiernicy. Ale ci. Nikt nie musi wiedzieć. :D Teraz się zmieniłam i wolę te bez cukru, jak: herbata miętowa, zielona, czerwona oraz czarna.
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
Najlepsze są herbaty kupowane na wagę. Cuda mają w tych sklepach. Teraz z lubością piję takie z dodatkiem gożdzików czy cynamonu :)
 
Do góry