milosc i wiezienie

slonko000

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2007
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
Witam,
chciałabym się podzielic z Wami moim problemem.
Zaczne od tego.. Miesiac temu zerwalam z chlopakiem z ktorym bylam prawie 3 lata. Najbardziej dziwi mnie to, ze ja juz wogole do Niego nic nie czuje, nie tesknie, nie placze za Nim. Nic kompletnie. Ale tu nie chodzi o to. Przez te 3 lata ktore z Nim bylam poznalam innego. Bylo mi z Nim wspaniale, przy Nim czulam sie bezpieczna, kochana i taka wyjatkowa. Jednak nie wybralam Go, a teraz bardzo zaluje.
Jako jedyny chlopak staral sie o mnie przez bardzo dlugi czas chociaz wiedzial ze mam chlopaka. A ja po prostu myslalam ze nie ma to sensu. Myslalam ze kocham swojego chlopaka i nie bede umiala zyc bez niego..Bardzo przeszkadzalo mi to ze ten drugi byl mlodszy ode mnie, balam sie ze skrzywdzi mnie i zostane sama :( Chociaz czulam cos do Niego jednak myslalam ze to przejdzie....ale nie przeszlo.
A teraz płacze i tesknie za Nim bardzo. Zrozumialam ze Go kocham a teraz Go tu nie ma :( Nie ma i nie wiadomo kiedy wróci..Wiem ze czuje to co ja.
Mowil mi to kiedys i teraz w listach tez pisze ze teskni ze kocha i nie wyobraza sobie zycia beze mnie. Prosi zebym dala mu szanse i ze jak wyjdzie to mi udowodni ile dla niego znacze. Wierze mu!! Z reszta jego rodzina mi mowila ze wiaze ze mna przyszlosc. Nie wiem co mam robic .. napisalam mu prawde..ze Go kocham i bede czekala ile bedzie trzeba ale boje sie ze nie wytrzymam, ze sie zalamie. Dla mnie nikt inny sie nie liczy!! W moim sercu jest tylko On. Tylko o Nim mysle caly czas, gdy zasypiam, gdy sie budze:( Najgorsze sa wieczory, gdy nie moge przytulic sie do niego tak jak kiedys, pocalowac i wiedziec ze wszystko sie ulozy:( Mam dosyc.. Gdy widze inne-szczesliwe pary to kompetnie sie dobijam.
Dlaczego to zycie jest takie beznadziejne? Czemu doceniamy kogos, gdy go stracimy?
Nie rozumiem ;(

Czasami mysle ze to wszystko jest bez sensu, chociaz wiem ze kocham go i on kocha mnie. Teraz czekam na wyrazenie zgody na widzenia. Zyje tylko nadzieja ze spotkam Go niedlugo i bede mogla przytulic tak jak kiedys. Poczuc jego cieplo, milosc i to cos wyjatkowego co sprawilo ze pokochalam Go i kocham nadal, najbardziej na swiecie! Chce czekac tylko ile wytrzymam?


Ktos mi powiedzial "Zebys potem tego nie zalowala" - wiem ze nie bede!

Boze daj mi siłe:(
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
A co przeskrobał??

Moim zdaniem więzienia, jak i wojsko bardzo zmienia ludzi, po wyjściu może okazać się zupełnie kim innym
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Więzienie bardzo zmienia ludzi ,nigdy na lepsze a zawsze na gorsze-nie siedzą tam grzeczni chłopcy...ja uciekałabym od takiego gdzie pieprz rośnie..ale do Ciebie samej należy decyzja,co z tym zrobisz?Ja nie czekałabym na niego...
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
zawsze więzienie zmienia?
siedziałem 10 miesięcy w więzieniu, oddalonym od domu o setki kilometrów, i co?
jestem szczęśliwy, mam żonę która kocham i która jest ze mną w ciąży.

stereotyp panuje, że człowiek zawsze zza krat wyjdzie inny, gorszy.. ale nie zawsze. choć nie mówię, że każdy kto przesiedzi, wyjdzie, to jest aniołkiem bo tak nie jest, ale nie oceniajmy gościa powierzchownie i nie zakładajmy, że wyjdzie gorszy.

moja rada : czekaj na niego tyle, na ile starczy Ci sił.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Zapomnij o nim, nie warto. Zamiast tego ciesz się życiem, bo masz tylko jedno.

stereotyp panuje, że człowiek zawsze zza krat wyjdzie inny, gorszy.. ale nie zawsze.

Stereotyp, stereotypem, ale za coś trafił za kratki. Ja nie zaufałbym takiemu człowiekowi.
 

Słoneczko:)

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wiek
41
Nie możemy skreślać człowieka nawet go nie znając. Czy rude zawsze jest fałszywe?? Czy dziecko alkoholika zawsze zostanie alkoholikiem?? Czy ktoś kto raz popełnił błąd na 100% powtórzy go znowu?? Każdy zasługuje na drugą szansę.
 

IWzKk

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
169
Punkty reakcji
0
Zgadzam sie każdemu należy dać druga szansę...powiem tak żyje juz trochę na tym świecie i dużo rzeczy widziałam,miałam koleżanki których chłopcy trafiali za kraty,lub byli po odbytych wyrokach...kilka z nich wyszło za takich chłopaków za mąż,wszystkie są po rozwodach,same wychowują dzieci,do niczego nie doszły ze swoimi mężami nie rzadko recydywistami w swoim życiu,jedna urodziła piątkę dzieci-tzw.przepustkowych...sama je wychowuje,bo jej maż któremu dała szansę-uwiązał ją w ten sposób do siebie,a sam odsiaduje dalej nie wiadomo który już wyrok...on nie potrafi odnaleźć się na wolności najstarsze ich dziecko ma już 21 lat...innymi przykładami też mogę służyć,swoje życie przeżyłam i wiem że dopóki jest czas trzeba sie poważnie zastanowić aby później nie cierpieć samej i aby nie cierpiały dzieci,bo ich w takich związkach jest najbardziej szkoda.
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Zapomnij o nim, nie warto. Zamiast tego ciesz się życiem, bo masz tylko jedno.



Stereotyp, stereotypem, ale za coś trafił za kratki. Ja nie zaufałbym takiemu człowiekowi.

Ja za nic dostałam dyscyplinarkę i co? Mi też żaden szef nie zaufa, jedna szefowa mi zaufała, od jutra idę tam do pracy.
Ale współpracownicy nie mogę powiedzieć, że mam dyscyplinarkę, bo właśnie stereotyp jest taki, że jak ktoś dostał dyscyplinarkę, to złodziej albo nie wiadomo kto jeszcze!
Stop stereotypom!

Jeżeli masz w sobie dość siły i masz w nosie zdanie innych ludzi, to walcz, nie poddawaj się :)
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
A może by tak ruszyć głowami? Nie istnieje coś takiego jak "dostałem za nic".

Po drugie, gdzie napisałem, że nie można takim ludziom dać drugiej szansy? Sami dopisujecie sobie to o czym myslicie, ja zasugerowałem jedynie ostrożność. Ufać bezgranicznie osobie, która jeszcze tkwi w więzieniu? Kochać taką osobę? To nie jest brak stereotypu, który tak bardzo cenicie, tylko czysta głupota, takie osoby się zmieniają, nie wiadomo czy na gorsze czy lepsze, ale jednak. Lepiej byłoby poznać trochę taką osobę, zanim rzuci się w jej ramiona, żyjąc wizją i złudzeniami.

Czy rude zawsze jest fałszywe??

Osobiście przypadku "rudego niefałszywego" nie poznałem.
 

katalina007

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
witaj

wiem co czujesz moj chlopak tez siedzial w więzieniu co prawda nie dlugo ale jednak. Teraz ma ciagle na ogonie jakies zawiasy i wystarczy moment zebym go utracila. Jesli naprawde go kochasz to czekaj bo to moze byc naprawde silne i prawdziwe uczucie. Nieprawdą jest ze czlowiek po wiezieniu zmienia sie na gorsze NIEPRAWDA ! wiadomo jesli siedzi za gwalt morderstwo to moze byc roznie. Ale w dzisiejszych czasach mlodziesz siedzi za jakies pobicia typu zamieszki i jednemu udalo sie uciec drugiemu nie albo za jakies male ilosci narkotykow tak to juz jest jeden ma szczescie inny nie. Ale jesli naprawde wierzysz w swoje uczucie to czekaj jestem z toba jesli chcesz o tym pogadac z osoba ktora tego doswiadczyla napisz na priv i powiem ci tak w sekrecie ze pierwsze wasze widzenie bedzie najpiekniejszym przezyciem :) trzymaj sie cieplutko i nie zamartwiaj bedzie dobrze :*
 

paula23107

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2009
Posty
135
Punkty reakcji
3
Miasto
Domek ;P
Czlowiek popelnia bledy w zyciu, bo nie jest idealny,ale przeciez najwazniejsze ze potrafi to zrozumiec i sie zmienic.Kazdy powinien dostac druga sznase.I ty wlasnie ja dostalas...
Walcz o osobe,ktora kochasz, wiem ze to nie jest łatwe, ale skoro Ci na nim zzalezy, to z pewnoscia warto !!

POwodzenia !! ;)
 
Do góry