Milosc czy nie ?

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Mieszka nie daleko mnie taka dziewczyna .. Nigdy ze sobą nie rozmawialismy,jedynie w szkole przechodzilismy obok siebie .. Pewnego dnia dostalem do niej nr GG i zaczelismy pisac .. Bardzo dobrze mi sie z nią rozmawialo na gg i gadalismy sobie tak hmm mysle,ze z 8 miesiecy .. Moze to glupio zabrzmi ale gadalismy ze sobą tylko na gg przez te 8 miesiecy .. Pewnego dnia napisala mi ze mnie kocha :/ Pisze mi ze jestem dla niej wszystkim,ze za mnie oddala by zycie :( To jest milosc ? Nie gadalismy ze sobą na realu, tylko na gg,nie znamy się bardziej :( Spodobala mi sie i tez cos do niej poczulem .. Czy ona moze mnie kochac znajac mnie tylko przez glupie pisanie na gadu gadu i przechodzenie obok siebie w szkole ? I czy ja ją moge kochac przez to ? :/ Bo ja niestety czuje,ze to jest tylko zauroczenie,fascynacja :( Pomozcie
 

wojtas_7

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2007
Posty
777
Punkty reakcji
0
Tj raczej zauroczenie...
Odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz z nia byc?
Jesli TAK to działaj i mozecie byc razem szczesliwi,a jezeli NIE to lepiej jej to powiedz teraz.
 

beatrycvze

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2007
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
34
nie mozna kogos kochac prawie go nie znajac, piszczac przez gg nie mozesz powiedziec ze ja znasz, jesli chcesz zeby cos z tego bylo to zadzialaj w realu, jesli nie nie rob jej nadziei. to nie jest miłość.
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Ja czuje ze nic z tego nie bedzie :/ nie spotkalismy sie nawet a juz pisala do mnie ze mnie kocha itp ;/
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Zauroczenie. Chociaż... wszystko jest możliwe. Ale najpierw musicie się lepiej poznać w realu. Działaj, jeśli myślisz, że coś z tego może być. ;)
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
Jak sie mijacie i w ogóle to czemu do niej nie zagadasz choc by nawet z tekstem ''to Ty jesteś ta pieknością z drugiej strony ekranu ?''
Jeśli Cie kocha no to napewno nie wyśmieje...
Musisz ją pozać w realu bo tak to nigdy nie bedziesz wiedzial czy to miłośc czy nie ,
jak sam nie wyczujesz sytacji to nawet BRAWO Ci nie pomoże...

powodzenia :papa:
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
O, o! Dobrze RWTF mówi! Świerny tekst :p Działaj, działaj ;)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Poznajcie się na żywo.
Nie musicie być razem, ale możesz zyskać dobrą kumpele, zresztą co Ci szkodzi ;)
Ona się widocznie zauroczyła bardzo. Kiedyś miałam podobną sytuację, tylę, że nie wyznawałam Jemu miłości, a On sam do mnie zagadał na korytarzu i mimo, że nigy nie byliśmy razem to utrzymujemy kontakt nadal i jest ok ;)
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Moze to glupio zabrzmi ale gadalismy ze sobą tylko na gg przez te 8 miesiecy .. Pewnego dnia napisala mi ze mnie kocha Pisze mi ze jestem dla niej wszystkim,ze za mnie oddala by zycie To jest milosc ?

To są typowe objawy długotrwałych rozmów na gg u dziewczyn w szóstej klasie podstawówki. Próbują mieć dobry start, zaczynając pierwszą klasę gimnazjum w przyszłym roku szkolnym.


Pamietaj, ze podczas rozmow na gg mozesz pisac o wszystkim bez jakichkolwiek obaw.
Pamietaj, ze masz wiecej czasu na wymyslenie slow skierowanych do danej osoby.
Pamietaj, ze nie obchodzi Cie w jaki spsoob ktos odbierze Twoja wiadomosc.

aczkolwiek pamiętaj również, że:
...nigdy nie pukniesz dziewczyny przez gg.
 

evelinnne

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
Z krainy wiecznych deszczów
Wedle mnie to jest zwykłe zaurpczenie....
CZesto rozmowy na GG roznia sie od tych na realu...
Wychodza na jaw nasze ze tak powiem wady.
Myśle ze przez same rozmowy na GG miłości z tego byc nie moze.... ale kto wie :D
 

pomocna dlon

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
dol slask
Mieszka nie daleko mnie taka dziewczyna .. Nigdy ze sobą nie rozmawialismy,jedynie w szkole przechodzilismy obok siebie .. Pewnego dnia dostalem do niej nr GG i zaczelismy pisac .. Bardzo dobrze mi sie z nią rozmawialo na gg i gadalismy sobie tak hmm mysle,ze z 8 miesiecy .. Moze to glupio zabrzmi ale gadalismy ze sobą tylko na gg przez te 8 miesiecy .. Pewnego dnia napisala mi ze mnie kocha :/ Pisze mi ze jestem dla niej wszystkim,ze za mnie oddala by zycie :( To jest milosc ? Nie gadalismy ze sobą na realu, tylko na gg,nie znamy się bardziej :( Spodobala mi sie i tez cos do niej poczulem .. Czy ona moze mnie kochac znajac mnie tylko przez glupie pisanie na gadu gadu i przechodzenie obok siebie w szkole ? I czy ja ją moge kochac przez to ? :/ Bo ja niestety czuje,ze to jest tylko zauroczenie,fascynacja :( Pomozcie
i mas racje nie da sie kogos pokochac po tym jak sie z nim pisze nawet z 15 lat na gg to nic nie dajemozna poznac kogos charakter ale tez nei do koncaa ale nie zakochac sie nawet zauroczeni tutaj nei wchodzi w rachube do konca bo niby na jakiej podstawie nie mozna zakochacsie w kims nie widzac go takie rzeczy maja miejsce gdy jest to chora milosc wiem cos o tym i nikt mi nie wmowi ze jest inaczej pozdrawiam cie
 

zielona_trawka

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Ale gg przyczynia się normalnie do rozpadu związków! Znam historię dwóch facetów, po 40, żonaci, mają dzieci, dawno po ślubie, którzy przez gg poznali nieznajome i odeszli od swoich żon! Jeden z nich to był taki kompletny pijak, który poszedł na odwyk, żona go w tym czasie cały czas wspierała, była przy nim, mimo że nie było jej łatwo. Gdy wrócił z odwyku, na gg poznał jakąś babkę, swojej żonie powiedział że przez nią zmarnował najpiękniejsze lata swojego życia, że odchodzi bo znalazł DUSZĘ mu pokrewną, która go rozumie :mruga: . A ponoć ten drugi też coś gadał o więzi dusz jak odchodził od swojej żony :mruga: :mruga: . I ktoś powie że gg jest bezpieczne? Powinni tego zabronić :bag: . Dlatego uważałbym z tym gg i tak jak pozostali zalecam randkę w realu <_<


Swoją drogą, za niedługo będziemy na forum mieli tematy w stylu: Mam problem, jestem z dziewczyną od 5 lat, ale gadamy tylko przez gg, nigdy nie widzieliśmy się w realu. Oboje zastanawiamy się czy może nie spróbować tak spotkać się w realu, ale nie wiemy czy warto. Co co o tym myślicie??

Echh... świat zmierza ku zagładzie :bag: . A ja chyba tetryczeje, mimo wieku młodego, skoro już tak narzekam :D :p
 

RWTF

30 kg nadcipia
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
973
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Malbork '75
sądzę,żę oni sie predzej czy później spotkają z czystej ciekawości na czym stoją...
ja tez miałam podobną sytacje , zagadałam do kolesia , wysłała mi zdjęcie zaurczyłam sie
i zapytałam go czy mógł by sie spotkac bo chciała bym go poznac z tej drugiej strony , a nie przez gg.
Spotkalismy się równy rok temu , i dziś jesteśmy dobrymi znajomymi :D

nic z tego nie wyszło ale zyskałam fajnego kumpla , nic do stracenia..
więc ogierze do akcji !

Mieszka nie daleko mnie .(..).
do tego mieszka niedalelko Ciebie więc nie będzie najmniejszego problemu z odprowadzeniem do domu po spotkaniu :)
wszystko będzie wporządku i choćbyście nawet mnieli zostac tylko przyjaciółmi to zawsze nowa znajomość :D
nic do stracenia.

gadalismy ze sobą tylko na gg przez te 8 miesiecy
ja bym tyle nie wytrzymała :p:p
jestem pełna podziwu :D
 

RendeR

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
131
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
:/ Ona mi pisze,ze mnie kocha itp. Ale to jest przeciez nie mozliwe :/ Ona sie chyba naprawde zauroczyla (nie zakochala) :( Ja sie boje z nią spotkac :/ Boje sie,ze ona ujrzy we mnie kogos innego :/ A tak naprawde przez gg to sie z nia zzylem bardzo ;/ Nie wyobrazam sobie tego,abysmy zostali tylko przyjaciolmi :/ Nie jestem w stanie opisac tego co czuje :/ Czasami rozumiem ją bo tez czuje jak gdyby to byla milosc,ale to jest chyba zauroczenie :(:( Przeciez ona nic o mnie nie wie :/ Ja tez nie wiem o niej duzo :/ Jak przez gg mozna wywnsioskowac ze ktos jest kochany :/ Tylko dla tego ze stuka jakies puste slowka na klawiaturze ? :( Napewno nie ... Czuje ze nic z tego nie bedzie :/ Napewno nie robi sobie ze mnie zartow ;/ A pisze do mnie bardzo powaznie :/ To jest chore .. :(:(:(
 

cybul142

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
164
Punkty reakcji
0
kemotek napisał:
aczkolwiek pamiętaj również, że:
...nigdy nie pukniesz dziewczyny przez gg.

Bueheheh, niezły tekst xD Ty lepiej rzuc tego kompa i smigaj pod jej chate ;) Napisz esa: "Chodź, musimy pogadac" Wyjdzie, gadu gadu, buzi buzi i juz masz kobitke =] Heh... :D
 

Bella

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2006
Posty
646
Punkty reakcji
1
A ja nie odchodząc od tematu mówę: N-I-E!

Jeśli laska wyznaje CI miłość przez gg, to Ty do niej z takim tekstem: adieu
 
Do góry