Miłość a Rzeczywistość

Veutec

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2008
Posty
69
Punkty reakcji
0
Lepiej się pochwal czy coś zdziałałeś pod choinką :lol: Rudolf jakoś tak dziwnie chodzi jak kaczka... :mruga:

Czujący zbrodnię w biały dzień V:(c
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Na żeniaczkę przyjdzie pora, ale bawić się dziewczynami nie zamierzam i nie będę. Za dużo kobiet poznałem, które opowiadały mi o różnych dupkach, którzy je wykręcili i o sposobach, którymi to robili.
a ja sie nie bawie dziewczynami ale z dziewczynami :D i odziwo polecam hehe
prawda jest ze w życiu są sprawy duzo ważniejsze niż spokój ale trzeba tez znalezc dystans do swiata bo w przeciwnym wypadku mozna sie zajechac juz na starcie BB)
 

Cyber_mike

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wrocław
Czy istnieje jeszcze prawdziwa miłość ? Kiedyś uważałem że jak kochać kogoś to na dobre i na złe ,dziś słyszę na około że najważniejsze w związku jest by facet miał pieniądze (dobrą stałą pracę) samochód i może mieszkanie ,reszta się nie liczy .Nie będę ukrywał ,moja dziewczyna jest podobnego zdania ,często mi powtarza że muszę się czegoś dorobić w końcu bo inaczej ona nie chce być z kimś takim co nic nie ma .Teraz się martwię ,że jak nie podołam ,lub będą okoliczności że zostanę na lodzie ,to jeszcze ona mnie zostawi .Bo chyba nie ma znaczenie to czy ona mnie kocha czy nie ... Co wy o tym myślicie ? Czy prawdziwy związek to ten w którym jest się ze sobą na dobre i na złe ? Nawet jak jest bardzo źle ? Czy prawdziwa miłość istnieje w dzisiejszych czasach ?
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
może trafiłes na zła osobę
pewnie że miłość istnieje i zawsze będzie
to że akurat twoja dziewczyna ma takie zdanie to jeszcze nie znaczy że wszyscy takowe maja
a swoja droga to jak sie kogos kocha to mu sie pomaga i podnosi na duchu w złych chwilach....
może warto sie zastanowić czy to naprawde to....
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
Hehe związałeś sie z materialistką, ale zdarza sie...miłość istnieje.
Wiadomo że dziewczyny myślą tylko o kasie i jak sie dobrze ustawić, nie wszystkie ale duża część.
No wiadomo że facet w związku musi swoją kobietę utrzymać.
Ale też mogłaby sie ruszyć do jakiejś roboty, nie żebym był szowinistą ale niektórym babom sie robić nie chce,
a do tego w domu dyrygują i kłócą sie o to czy o tamto a jak sie nie podoba to odchodzą.
Smutne ale prawdziwe...
Ona Cię bardziej pokocha jak będziesz zarabiał multum kasy niż 1tys. na miech, bo sie jak to mówi nie dorobi.
 

darkmack

Zwykły Facet
Dołączył
20 Luty 2009
Posty
715
Punkty reakcji
0
Tak istnieje, prawdziwa miłośc, po prostu trafiłeś na nieodpowiednią dziewczyne i tyle.
 

Zancik

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kraków
załóżcie jakieś kółko szowinistów.....
nie tylko kobiety dyryguja i rozkazuja w domu, wiec nie wincie nas za wszystko co sie złego dzieje....
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Prawdziwa milosc oczywiscie,ze istnieje,i szczesliwy ten kto ja znalazl...
Co do twojego posta...
Widzisz w zyciu kierujemy sie wieloma aspektami...,jesli sie kogos kocha nie kocha sie go za pieniadze,osiagniecia-jest sie z ta osoba w kazdym momencie zycia,leprzym,gorszym.Taka osobe sie wspiera,poprostu sie z nia jest!!!!.Twoja dziewczyna coz,ma ciut dziwne nastawienie,ale w dzisiejszych czasach wszyscy sie czegos boimy,a mysle,ze juz napewno wszyscy boja sie biedy!!!.
Czy to milosc ta prawdziwa w twoim przypadku?,nie wiem.
Napewno sie o niej z czasem przekonasz.
 

Nikonen

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2009
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań/Śrem
Jak najbardziej prawdziwa miłość istnieje.
Czytając tego posta, nie przekreślałbym dziewczyny Cyber_mike`a, gdyż trzeba pamiętać, że każdy człowiek musi w życiu zaspokajać pewne potrzeby, oprócz podstawowych, jest to między innymi potrzeba bezpieczeństwa, wiadomo, że kochając na prawdę, myśli się o przyszłości, o wspólnych dzieciach, a co za tym idzie do myślenia o ich przyszłym bezpieczeństwie.
Myślę, że takie podejście może iść w parze z prawdziwą miłością.
Oczywiście miłość jest na dobre i złe (przysięga: w biedzie i bogactwie), więc partnerzy powinni się raczej wspierać, a nie stawiać wymagania... Porozmawiaj z nią otwarcie na ten temat i spróbuj wybadać, jakie jest jej podejście.
 

rebeliant

permanentnie niewyspany
Dołączył
12 Lipiec 2008
Posty
702
Punkty reakcji
6
Miasto
ja to znam?
załóżcie jakieś kółko szowinistów.....
nie tylko kobiety dyryguja i rozkazuja w domu, wiec nie wincie nas za wszystko co sie złego dzieje....

na szczęście, są jeszcze prawdziwi faceci, którzy potrafią dyrygować, więc powinnaś się z tego cieszyć ;)

a co do "prawdziwej" miłości - napewno są jeszcze osoby, którym zależy tylko na drugie osobie. kasa jest ważna, ale bez przesady.
Cyber_mike - myślę, że twoja dziewczyna to materialistka. ja bym na jej miejscu wstydził się w ogóle takie rzeczy mówić. co za bezczelność :/
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
milosc co za piekne slowo,co za piekne uczucie. oczywiscie,ze milosc istnieje ktora przetrwa wszystko.lecz ludzie czasami nie odrozniaja milosci od przyzwyczajenia.potrzeby materialne sa rowniez wazne,przeciez bez srodkow do zycia sama miloscia nie nazyjesz!bardzo kocham swojego mezczyzne ale rowniez chce miec zaspokojone wszystkie potrzeby,aby moje dzieci mialy zapewniony byt. chodz wiem,ze nie zostawilabym go zebysmy nie mieli pieniedzy. w zyciu trzeba umiec sobie radzic ale rowniez w zyciu potrzebna jest milosc
 

bruxelka35

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
Istnieje i życzę każdemu, żeby się o tym przekonał. Moi dziadkowie są razem 55 lat i są nadal w siebie wpatrzeni, jedno bez drugiego żyć nie może - taka jest miłość. Ja wierzę, że każdemu przeznaczona jest ta jedna jedyna osoba, idealne połówka i jeśli ją znajdzie wtedy pokocha się na zawsze, na dobre i na złe, aż do śmierci. I ja w taką miłość wierzę. A nie wierzę w czysty materializm i miłość dla pieniędzy. To absolutnie nie jest w życiu najważniejsze.
 

oneblue114

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2009
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Polska
w dzisiejszych czasach wiele dziewczyn zwraca uwagę na to czy gosc jest przy kasie...chłopak ktory ma nadzianych rodziców lub sam duzo zarabia łatwiej pozna fajną dziewczynę....chłopaki są bez zmian tacy sami od wieków
 

Jambez

Absurd i Nonsens
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
1 265
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Bielsko Biała.
moja dziewczyna jest podobnego zdania ,często mi powtarza że muszę się czegoś dorobić w końcu bo inaczej ona nie chce być z kimś takim co nic nie ma

Obawia się, że resztę życia wiążąc się z tobą spędzi będąc na kartonach? Ta osoba szczerze mówiąc nie jest w zupełności odpowiednia dla ciebie. Na twoim miejscu odesłałbym ją z kwitkiem. W miłości druga połówka potrafi dostrzec wiele rozwiązań na ciążące problemy będące na głowie własnego partnera, a nie obawiać się czarnego scenariusza chcąc uchronić się przed ubóstwem.
 

Szklista

niekonwencjonalna
Dołączył
14 Marzec 2006
Posty
1 704
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wieje wiatr?
Pewnie, że istnieje. Tylko trzeba trafić na odpowiednią osobę. Fakt faktem. Utarło się tak, że to właśnie facet ma zapewniac byt kobiecie/rodzinie (bo kobiety raczej mysla juz kategoriami 'dom', 'rodzina'). Ale nie można tego wyolbrzymiać i mówić, że wszystkie kobiety lecą na kasę, super auto etc. Jasne, że sa i takie... Różni sa ludzie. Zastanów sie czego oczekujesz od swojej kobiety. Może mówi tak, aby Cię zmotywować? hm?
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Może mówi tak, aby Cię zmotywować? hm?
pierwsze co pomyslalem po przeczytaniu postu autora.
nie dramatyzowałbym od razu ze taka z niej zimna su.ka hehe

nawet z mojej perspektywy faceta patrzac:
wolalbym dziewczyne ambitna, z perspektywami, z silna wola dazaca do celow. nie widze w tym nic bulwersujacego :D
 
Do góry