mieszanka plastyku, silikonu i botoxu...

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
Pszestańcie się kłócić o tą Flinte.....Wygląd też jest ważny(w tym temacie) ale mnie przede wszystkim chodzi o muzykę i ich smenty na ten sam temat...(nie zwracajcie uwagi na ortografie)

Po drugie bardzo możliwe, że Doda słucha ciężkiej muzy... Ja wygłądam jak typowa słuchaczka tych smentów o miłości albo pop'u a słucham rocka i metalu...

A co do Mandaryny to słodziutka, że ona śpiewa z playbacku i w naturze jej to wcale tak pięknie nie wychodzi... :bag:
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
...cóż, nie wiem czy ktoś to jeszcze zauważył - widziałem parę dni temu ową damę w programie tvn'owskim jakimś tam o poranku, w bloku informacyjnym.

No &? Heh... nic nie wnoszący post :D :p
Ja oglądalam ją u Wojewódzkiego :D Jej rozkapiocha rządzi :lol:

Też tych plastic dolls nie lubię :D Pamiętam jak u mnie w mieście była kiedyś Mandaryna to połowa publiczności skandowała: Wypier**laj :lol: Ale miała boską minę xD :D
a tak poza to Chylińska i Kasia Nosowska fajnie śpiewają :D
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
JA tez nie jubir ich muzyki ale co do Dody mam pewne zastrzezeina bo cycki to ona moze miec sylikonowe ale potrafi zagiąć niejednego swoja rozmowa.
Może i jest sztuczna ale nie do końca

Swoją głupotą podczas prowadzenia rozmowy?
Nie wiem jak ona to robi, że chcociaż jest mądrą kiebietą, ma wysokie IQ to czasem jak coś powie... ręce opadają.

A co do głosu. Fakt śpiewa całkiem dobrze.
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
"Zero oryginalności"?!?! Przecież ten śmiech, ubiór, specyficzne, wulgarne, niestosowne zachowanie np Dody to właśnie jej oryginalność, karta gwarancyjna do wybicia się... Cerekwicka, Andrzejewicz, miłe dziewczynki, jeden przebój po czym papa karierze... Flinta jest ponad te wsyztskie...
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
"Zero oryginalności"?!?! Przecież ten śmiech, ubiór, specyficzne, wulgarne, niestosowne zachowanie np Dody to właśnie jej oryginalność, karta gwarancyjna do wybicia się... Cerekwicka, Andrzejewicz, miłe dziewczynki, jeden przebój po czym papa karierze... Flinta jest ponad te wsyztskie...

Tak kariera Dody przypomina mi karierę Britney Spears... Na początku grzeczna panienka, a teraz (no w sumie już dawno) co się z nią stało? Na niektórych zdjęciach wyglądała jak zwykła ulicznica... :mruga: I jakoś też parę przebojów i już o niej nie słychać. Dokładnie to samo będzie z Dodą za rok, dwa... Andrzejewicz przynajmniej nie robi z siebie nie wiadomo kogo... Odejdzie z klasą, a Doda? Z wielkim hukiem i gołą :cenzura:ą spod obcisłej mini... Dobre piosenkarki, piosenkarze czy zespoły nie potrzebują mediów, abstrakcyjnego ubioru, itepe żeby się wybić... Mają głos i dzięki niemu są oryginalne... A nie to co Doda czy te inne plastic dolls, wszystko na pokaz... Fee...
Sory jeżeli kogoś obraziłam ale takie moje zdanie :)
 

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
taaaaa dokladnie

do tego te wszystkie plastiki wydadza ze dwie trzy piosenki, zaraz po tym CD(bo albymem tego nazwac nie mozna) i koniec, umarl w butach ( tu wstawcie sobie jeszcze kilka okreslen na smutny koniec)ehhhh....smutne
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Zgoda, że Flinta nie jest plastikowa, ale piosenki ma denne i tak samo jak Doda, ośmiesza się twierdząc, że śpiewa rocka. Jak dla mnie ona potrafiła śpiewać tylko cudze piosenki (vide Idol).
 

Eilythinn

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
101
Punkty reakcji
0
Miasto
Mała wiocha niedaleko Ukrainy xD
Zgoda, że Flinta nie jest plastikowa, ale piosenki ma denne i tak samo jak Doda, ośmiesza się twierdząc, że śpiewa rocka. Jak dla mnie ona potrafiła śpiewać tylko cudze piosenki (vide Idol).

Rocka ? :mruga: Hahaha chyba sobie obie żartują :sciana: Nie wiem co takie coś może mieć wspólnego z rockiem... Jak dla mnie to jest pop z mieszaniną jakichś innych :cenzura:ereli, ale z pewnością nie rock... Myśla, że jak kilka nutek gitar się pojawi to już rock, albo kij jeden wie co... Lool...
 

agapeace

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2007
Posty
200
Punkty reakcji
0
Miasto
$-)JuNgLe(-$
Heh, spokojnie, bez walenia w The Wall!! :p Jedno im trzeba przyznać, wybiły się, zasłynęły... Nie ważne jak, ale jednak... Znam wielu naprawdę zdolnych choćby gitarzystów, którzy siedzą ciągle w jakiś dziurach i czekają na TO COŚ, najczęściej im to nie wychodzi, aone przynajmniej coś mają, niestety, komercja górą <_<
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Mieliśmy się już nie kłócić o Flintę, ale ja ją b. lubię więc będę się kłóciła :p
Jej styl i piosenki nie mają nic wspólnego z silikonem, a co z tego, że smęci? Nie we wszystkich piosenkach - ja mam jej całą płytę i nie wszystkie to smęty. Tylko kilka.
A co do ANDRUSIEWICZ to nie trawię jej. Tak samo CERKWICZKA. Żeby chociaż były ładne :/ Twarze zwalone, ciała też. Pani Kasia ma ładne nogi, ale brzuszek pozostawia wiele do życzenia. Pani Gosia niby jest szczupła, ale ma sflaczałe i niewyćwiczone ciało. Żeby chociaż były ładne!
A Mandaryna przynajmniej świetnie tańczy. Chociaż to też masakra. Z tego całego złego najlepsza już jest Doda. Ale też porażka.
Trudno, niektórym takie się podobają. Zważmy na to, że w Polsce jest ich stosunkowo niewiele.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
29
Miasto
*********
W Polsce "kariere" można zrobić tylko na silikonie. Reszta jest przegrana. Oczywiście są jeszcze ludzie którzy doceniają PRAWDZIWĄ muzykę, ale takich już coraz mniej.
 

Natkax

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Polska to i tak nic w porównaniu z np. Ameryką :) ale jak tak dalej pójdzie... to się z nią zrównamy :D
 

jeżżżżynka

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódż
No ale z Ameryki wywodza sie tez swietne zespoly, ktore graja naprawde porzadna muzyke..., a w Polsce coraz mniej takich zespolow
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Też ich nie lubie :p Dopisac Flinte
nie no to mnie kompletnie rozwalilo. Flinta to jedna znielicznych wokalistek ktora ma glos i caly czas trzyma swoj styl, nie widac jej w pismach kolorowych itd. nie lnsuje sie a ma talent tak wiec nie stawiajcie jej obok tych gwiazd jednej piosenki/plyty
 
Do góry