Microsoft Word

jedrek7

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Witam. Czy ktoś mi pomoże w ustawieniach Microsoft Word?
Problem występuje w zapisie adresów i tak na przykład, gdy skopiuję jakiś link i wklejam go do Worda to on zapisuje mi w taki oto sposób –
www.Interia.pl
lub -
robaczek7@interia.pl
A ja bym chciał aby zapis wyglądał tak jakoś inaczej, tak oto WWW.Interia.pl, czyli po prostu bez dodatkowych słów „ HYPERLINK "http” Również w taki sposób zapisywane są zdjęcia czy inne obrazki wklejane do Worda a jest to pewne utrudnienie, gdyż trzeba takowe zdjęcie ponownie otwierać. Proszę o pomoc względem powyższego zapytania. Pozdrawiam, zaczek7.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem i czy chodzi o to o czym myślę ... PPM>Usuń hiperłącze ?
 

jedrek7

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2007
Posty
47
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem i czy chodzi o to o czym myślę ... PPM>Usuń hiperłącze ?
Chyba dobrze zrozumiałeś temat. Jednak powtórzę jeszcze raz, o co chodzi, bo widzę, iż nie wszystko się wyświetliło w poprzednim poście.
Gdy zapisuję przez kopiowanie lub przez zwykłe wpisywanie jakiegoś linka, adresu lub wklejam fotkę do Worda to po zamknięciu Worda i ponownym otwarciu tak oto wygląda {HYPERLINK "http./www.wiw.pl./astronomia/0701-slonce.asp"}. lub {.HYPERLINK.."mailto:.robaczek222@wp.pl".}
Dlaczego nie ma fotki tylko jest ten napis? Wiem, że gdy kliknę na niego to on otworzy zdjęcie lub wejdzie na konkretny adres. Wolę jednak, aby było widoczne zdjęcie lub adres bez tych dodatkowych ozdóbek (na przykład adres, aby był bez tego
{. HYPERLINK. "mailto:. tylko, aby wyglądał poprostu tak robaczek222@wp.pl .
Myślę, że to powinno się coś zrobić w ustawieniach zapisywania, lecz ja już szukałem czegoś, co by zmieniło taki zapis, ale niestety nic nie znalazłem. Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie tematem.
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Możesz dać screena jak to wygląda? I jakbyś mógł to napisz z jakiej wersji Microsoft Office korzystasz.
 
Do góry