Michał Wiśniewski jurorem telewizyjnego programu

Foxit26

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
0
Michał Wiśniewski zasiądzie w fotelu jurora w nowym programie telewizyjnym "Opowiedz nam swoją historię".

13325_mid.jpg


W programie prezentowane będą historie ludzi potrzebujących wsparcia, jak również osoby, które chcą realizować swoje pasje i marzenia wbrew przeciwnościom losu. Bohaterów "Opowiedz nam swoją historię" będzie wysłuchiwać specjalne jury złożone z postaci ze świata kultury, mediów i pomocy społecznej. Wśród nich znajdzie się m.in. Michał Wiśniewski.

Więcej na stronie UP

Źródło Onet.pl
 

liste

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2010
Posty
14
Punkty reakcji
2
NIe widziałam programu, ale widziałam zwiastuny. Jakoś niesmacznie mi się zrobiło, bo przypomina mi to konkurs na najsmutniejsze życie ;/
 

.kinga.

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2010
Posty
277
Punkty reakcji
12
Miasto
Zagłębie
Nie oglądałam, ale widziałam reklamę. Szczerze kolejny badziew tym razem TVP ale przeleciało to już przez Polsat, TVN... Nie kumam idei programu, dla mnie to kolejny konkurs na, czemu ja mam gorzej niż inni.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Oglądałam to raz i po pierwsze: to rzeczywiście wygląda jak konkurs na to kto najlepiej zasmuci komisje i widzów, kto w zyciu przeszedł największą tragedię i kto zasługuje na pieniadze, bo autor którego najbardziej zrobi sie żal dostaje jakąś kasę...Jednym słowem ludzie wywlekają brudy, uczucia publicznie żeby zarobić- tak to odbieram.

Po drugie: prowadzącego nie mogli gorzej wybrać...Michał w czerwonych włosach, z kupą make-upu na twarzy siedzący przy gościach i robiacy smutne miny, płaczący prawie momentami (taaak sie wzruszył, a po każdym dublu pewnie poprawa makijażu :p ), dedykujący słowa swoich piosenek gościom... Żenada
 

kossi_nossi

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dla mnie ten program jest straszliwy... Widziałam jakiś czas temu kawałek odcinka i koniec. Nigdy więcej!
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Pewnego dnia to jego dzieci albo żony opowiedzą wzruszającą historię o rozwalonych rodzinach a on w roli głównej...
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Pewnego dnia to jego dzieci albo żony opowiedzą wzruszającą historię o rozwalonych rodzinach a on w roli głównej...

Wykrakałaś :p
Ostatnio czytałam wywiad z tą jego ostatnią żoną i to już się nadaje do programu :D
 
Do góry