Miami ink

coco-sorella

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Jest ktoś kto też lubi oglądać ten program? Ja ich po prostu uwielbiam ;p Szczególnie lubię Ami'ego, Yoji i Kat :D
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Ja tez kocham po prostu ten serial :) Najfajniejszy (i najprzystojniejszy) jak dla mnie jest Chris Nunez :D A poza tym to świetne tatuaże robią...
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Jakiś czas temu całkiem przypadkiem trafiłam na ten program i od razu mi się spodobał :) Niezły przystojniak z Nuneza....Ami też niczego sobie ;) Fajna grupa artystów. Podziwiam ich za talent.
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
Też bardzo lubię ten program, wspaniali artyści :eek:k:
 

olapol1993

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
408
Punkty reakcji
5
Wiek
31
Miasto
No one knows :)
Lubie ten program, ale trochę mnie wpienia to gadanie typu - "zrobiłem ten tatuaż bo... (i tu wykład na 10 minut)". IMO powinni bardziej skupic się na samej technice wykonywania tatuażu niż na samych opowiastkach. A tak w ogóle oglądacie LA Ink?
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
oglądam miami ink i la ink. jakoś ich wszystkich nie rozróżniam :p , ale tatuaże robią świetne ! szczególenie spodobał mi się taki na cześć zdechłego kota :D
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
Ostatnio tez oglADAM TEN PROGRAM, I BARDZO GO POLUBIŁAM... tatuaż też jest dobra sztuka i kazdy odcinek wnosi cos innego :)
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Ja niedawno zaczęłam oglądać ten program :) Jest po prostu super!! Wg mnie najprzystojniejszy to Chris Nunez :D
Tatuaże też robią super!
A jeśli chodzi o L.A. Ink to też lubię, chociaż wolę Miami Ink, bo zawsze tam się coś dzieje. Ami zawsze nawrzeszczy! :lol:
Wg mnie Kat dobrze zrobiła, że odeszła od Miami Ink i przeszła do L.A, bo w Miami nie miała nawet własnego stanowiska. :)
 

marchewa1123

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
''MIAMI INK '' jest po prostu świetne , uwielbiam ten program !!!
Sama mam trzy tatuaże ...bardzo mnie to zafascynowało !!
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Ja tez kocham po prostu ten serial
:mruga:

Ogólnie lubię, nie wyczekuję z pilotem i zegarkiem w ręku na to - ale no lubię.
Największym Artystą tam dla mnie jest Chris Garver i ten co jest czasem gościnnie u nich (nie pamiętam jak się zwie)
 

psyt2

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2010
Posty
33
Punkty reakcji
0
szczerze powiem ze lubie ten program... niezli artysci tam wystepuja ..te ich tatuaże sa bardzo dobre :) to jest sztuka :)
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Świetny jest ten program. Podziwiam ich wszystkich, tworzą takie "małe dzieła sztuki" :)
 
Do góry