Mężczyźni nie lubią "łatwych" kobiet?

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Ponoć mężczyźni lubią przebywać w towarzystwie napiszę nie tyle łatwych, co lubiących zabawę kobiet, ale na żony wybierają te drugie. Stawiam jednak na umiar we wszystkim i wyśrodkowanie. Wszystkiego po trochu jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Na dodatek asertywność i uległość powinny się wymieniać. Niech mężczyzna czuje się w towarzystwie kobiety dobrze i zabawowo, ale niech także z nią porozmawia i zje przygotowany przez nią obiad. Kreacja wieczny szlafrok i papiloty, to nie jest dobry pomysł, jak i zbyt wyzywający strój, zwłaszcza, kiedy widzą go inni mężczyźni.
Mam nadzieję, że nikogo nie urażę pisząc, iż kobieta tak naprawdę po części musi być wszystkim :króliczkiem, kochającą, cnotliwą żoną ( partnerką), kochanką i matką dla wspólnego potomstwa. Chyba takich kobiet pragną mężczyźni i takie lubią. Kobiety też mają swoje wymagania. Tak to działa.
 

Psza

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2008
Posty
199
Punkty reakcji
1
Miasto
daleko.
Dziękuję za odpowiedzi :) z kazdej cos pozytywnego i madrego wynika :)
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Złoty środek bylby idealny ale nie łatwo go osiągnąć, kobiety z natury są emocionalne i szybka sie angażują, te z koleji które chcą byc "gonione" nie potrafią czesto okazac że im na kimś zależy... facet sam musi wiedziec czego chce
 

nagual

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Sznu napisał:
WItam. Od dawna zastanawiam się nad podejsciem mezczyzn do kobiet. Dokladniej chdozi mi o to, iz zauwazylam ze faceci niechetnie podchodza do kobiet ktore daja im sie "na tacy", ktore sympatyczne, zrobia im obiad i pojda do kina nawet o 7 rano gdyby im zaproponowal. Moge sie myslic, ale mowie to na przykladzie mojej przyjaciolki, ktora spotykala sie i dalej spotyka z facetami ktorzy nie robia nic w tym kierunku by z nia byc, badz by darzyc ja jakis wielkim uczuciem. Jak to wlasciwie jest ? jak myslicie ?
faceci lubią się spotykać z takimi kobietami
ale nie koniecznie lubią być z nimi w związku

H.Joanna56:) napisał:
Nie można pozbawiać mężczyzn okresu "gonienia króliczka", bo to ten czas najbardzej ich kręci.
Tak, gorzej jest jak już tego króliczka się złapie , bo wówczas nie ma już potrzeby go gonić, a króliczek może mieć potrzebę bycia gonionym dalej.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
To jacyś dziwni faceci.Pokręceni,albo nie wiedzą o co im chodzi.
Pomniku Indianina,podryw to nie polowanie,mimo wszystko :)
 

nagual

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
2
Wiek
40
Oxar napisał:
To jacyś dziwni faceci.Pokręceni,albo nie wiedzą o co im chodzi.
Pomniku Indianina,podryw to nie polowanie,mimo wszystko :)
Jak nie polowanie , jest cel żeby nie powiedzieć ofiara i się na nią poluje, ustawiając różne pułapki, stosując taktykę , to polowanie na grubego zwierza.

Mechanizator napisał:
Zawsze wszyscy inni są jacyś inni.
Tylko my sami jesteśmy normalni :p
Mam tak samo wszędzie dokoła jacyś popaprańcy, nie ma takich normalnych jak ja
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Kobieta łatwa jest dobra dla Qrwiarzy, kobieta tajemnicza i z charakterem dla wybranych :eek:k2:
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Natala Degen napisał:
kobieta tajemnicza i z charakterem dla wybranych
Nie znam takiej. Jedynie pozorantki, które po dłuższym poznaniu lub obserwowaniu okazują się mieć jakiś defekt mózgu. A wtedy dupa raba.
 
0

03092010

Guest
Thyme napisał:
Nie znam takiej. Jedynie pozorantki, które po dłuższym poznaniu lub obserwowaniu okazują się mieć jakiś defekt mózgu. A wtedy d*pa raba.
Powiedzial ideal.
 

Natala Degen

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2013
Posty
46
Punkty reakcji
2
Thyme napisał:
kobieta tajemnicza i z charakterem dla wybranych
Nie znam takiej. Jedynie pozorantki, które po dłuższym poznaniu lub obserwowaniu okazują się mieć jakiś defekt mózgu. A wtedy d*pa raba.
jeśli okazuje sie pozorantką, nie była tajemnicza i charakterna. Ni to żadna dama, ni to KOBIETA...... szkoda,że poznawałeś same pozorantki (statystycznie nie śmiem oceniać ale ostentacyjnie -jako obserwator- policzę na palcach kobiety DAMY,które w moim życiu były inspirujące,które podziwiałam- i śmiem stwierdzić fakt, iż nie-pozorantek mało się uchowało w naszej Epoce Galerianek XXI w.). :124:


Post scriptum :

To wariaci są od zmieniania świata, normalni ludzie od zamiatania brudów *

:klaszcz:


Thyme napisał:
kobieta tajemnicza i z charakterem dla wybranych
Nie znam takiej. Jedynie pozorantki, które po dłuższym poznaniu lub obserwowaniu okazują się mieć jakiś defekt mózgu. A wtedy d*pa raba.
p.s jestem pewna ,że twoja Ophelia gdzieś żyje. Ponoć cierpliwość tka misterne dzieła.....

Wszystko pływa ,
co nie znaczy, że wszystko płynie....
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Bluesia napisał:
Ponoć mężczyźni lubią przebywać w towarzystwie napiszę nie tyle łatwych, co lubiących zabawę kobiet, ale na żony wybierają te drugie.
To raczej z rozsądku,aby póżniej nie trzymać żony na smyczy :aniolek_na:
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Ladyinblack napisał:
Facetow kreci to jesli kobieta im sie stawia, tez mi to trudno zrozumiec ale tak jest, chociaz faktycznie jesli dziewczyna robi wszystko dla chlopaka to dobrze to nie rokuje na przyszlosc, jednak trzeba miec swoje zycie zeby w razie czego miec do czego wrocic
Mądrze powiedziane :)
 

ostraaga25

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2013
Posty
4
Punkty reakcji
0
Po prostu dziewczyny , które się na wszytsko zgadzaja po krótkim czasie są nudne , bo facet nie może zdobywac ;) Meżczyzni kochają zołzy ;)
 

hajki86

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
65
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
Kraków / Warszawa
Wszystkiemu jest winna generalizacja :) Skora dziewczyna jest łatwa tu i teraz, to pewnie taka była również wczoraj, przedwczoraj, tydzień temu, miesiąc ..., a nikt chyba nie lubi przechodzonego towaru.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Równie prawdziwe jest stwierdzenie, że mężczyźni nie lubią "trudnych" kobiet.
Czy "łatwa" kobieta, to jest ktoś, kto ma upodobanie do mężczyzn zadbanych, wykąpanych, pachnących, wyprasowanych? Obcięte paznokcie, wyczyszczone buciki jej się podobają i bez wewnętrznego sprzeciwu wszystko zrobi i wszystkiego dopilnuje, by jej mężczyzna wyglądał jak na pokazie elegantów?
Ta pozorna łatwość". to "staranie" o niego jest tylko jej egoizmem - ona takich lubi i jego obciosuje od maczo do lalusia.
On, jeśli kocha, chce jej dawać dużo rozkoszy nocą i w innych porach dnia. Jeśli ona - z troski o niego - prosi, by on nie kupował jej seksownej bielizn y, gdyż ona lubi barchan do kolan. Jeśli dba o jego wypoczynek i zdumiewa się, kiedy on ją w nocy budzi do dziecka (robienia), to ona mu sprzyja ,czy też woli sen od jego pieszczot?
Podałem przykład dwojga ludzi, troszczących się o nią, ale ona na pewno powie, że to ona podtrzymuje więź w postaci dokładania do ogniska domowego. A czy ona jest łatwa, czy trudna? Zależy kto ocenia.

Złoty środek potrzebny, ot co! No, i wyczucie, inteligencja.
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Chyba ma znaczenie to czy "łatwa" kobieta mężczyźnie się podoba, czy - może - jest maszkarą.
Jeśli mężczyzna stara się podobać kobiecie, to raczej nie zniesie dobrze kobiety "trudnej" , ale trochę wątpliwości z jej strony dobrze mu zrobi
 

jolly78

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2014
Posty
252
Punkty reakcji
5
Mężczyźni uwielbiają zdobywać. Co im z "łatwego łupu? ;)
 
Do góry