Mężczyzna i zakupy

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Ja lubię zakupy, ale tylko wtedy gdy wiem co mam kupić i w którym sklepie coś takiego znajdę. Nie lubię bez sensownego szukania czegoś po sklepach, jak i też chodzenia po nich bez zamiaru kupienia czegoś ;]
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
Jakbyś po szkole czekał godzinę na autobus w zimie na mrozie to byś polubił chodzenie po sklepach bez zamiaru kupienia ;)
 

krzywowlinie

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
379
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nowhere
Zdecydowanie lubię. Jak nie ma co robić, to jadę pochodzić po sklepach. Często kupuję coś pod wpływem emocji, a później, jeżeli np. jest to jakieś ubranie, ubiorę raz czy dwa i wisi w szafie. Chociaż większość ciuchów kupuję jak są jakieś promocje.
 

MrFafik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam chodzić na zakupy do Real'a, zwłaszcza jak jest mało osób - można się wtedy poganiać wózkami. Powiem Wam nawet, że łażenie z koleżankami czasem sprawia mi przyjemnośc - jak np. po zakupach pójdziemy na pizzę ;)
 

ep00

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
187
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja też lubię "chodzić" po sklepach... ale tylko w formie online. Jak muszę iść do normalnego sklepu (co gorsze z kimś) to momentalnie łapię zmułę zaraz po wejściu i nic mi się kompletnie nie chce. Cieżka przypadłość.
 

mahatma

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2009
Posty
37
Punkty reakcji
0
Przeszukanie internetu i znalezienie czegoś, co chcę kupić. Następnie myślę, gdzie to coś mogłoby być. Nastepnie jadę do tego sklepu, patrze - jak jest to przymierzam czy pasuje na mnie i uciekam...


No to moje "chodzenie" po sklepach wygląda podobnie, też najpierw jest przeszukanie internetu...tylko, ze ja potem nie jadę do sklepu, tylko zamawiam od razu na stronie;). I tez nieważne czy to ubranie, czy to elektronika, czy jeszcze coś innego ;) Na chodzenie po sklepach szkoda mi czasu, lepiej kupować w sieci.
 

Anka27

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja lubię kupować, natomiast nie znoszę chodzić po sklepach - dużo ludzi, kolejki do kasy, a o wyprzedażach lepiej nie mówić.
Dlatego większość rzeczy kupuję w sklepach internetowych. Doszło do tego, że nawet zdjęcia wywołuję w fotolabie internetowym:))Taka ze mnie "panna wygodnicka":))
Na szczęście dobrze się dobrałam pod tym względem ze swoim facetem, bo on również nie znosi zwykłych sklepów. Za to ze mną przegląda czasem stronki w necie i mi doradza, co kupić.
Dzięki temu, że nie biegamy po sklepach, mamy więcej czasu na inne przyjemności.
Pozdrawiam
 

Motson71

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
71
Jeżeli mam pieniądze to oczywiście, że lubię pojechać na miasto i kupić coś ciekawego, zazwyczaj coś z ubrań ponieważ jakby nie patrzyć to nie mam na co wydawać pieniędzy jeżeli już je mam :p
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
Ja zdecydowanie wolę robić zakupy w internecie - wtedy są nawet przyjemne. Mogę w domu przejrzeć mnóstwo sklepów, porównać ceny, popytać ludzi, czy z tego korzystali. Według mnie takie zakupy mają mnóstwo plusów. I nie powiem, że to z lenistwa - to czysta wygoda ;)
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
Ja zdecydowanie wolę robić zakupy w internecie - wtedy są nawet przyjemne. Mogę w domu przejrzeć mnóstwo sklepów, porównać ceny, popytać ludzi, czy z tego korzystali. Według mnie takie zakupy mają mnóstwo plusów. I nie powiem, że to z lenistwa - to czysta wygoda ;)
Jest jedno 'ale' - przez internet ciuchów nie przymierzysz :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Zakupy - smutna koniecznosc, tylko kiedy musze i staram sie jak najefektywniej i najszybciej.

Przez neta cacy :D
 

Sledz91

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Na zakupy lubię chodzić bardzo, ale tylko wtedy kiedy mam już kasę w kieszeni i jestem pewien że coś sobie kupie :).
Denerwuje mnie kiedy zobacze gdzieś coś fajnego a akurat kaski brak ;p.
 

rolandspiewajacy

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Zakupów wyjątkowo nie lubię. We wszystkich galeriach czuję się jakbym za chwilę miał dostać szału. Dlatego zdecydowanie jak najwięcej staram się kupować w internecie. Owszem, czasem w nagłych wypadkach muszę udać się do centrum handlowego, ale teraz to naprawdę rzadkie sytuacje :)
 

stylomaniak

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
:) Zakupy to moje hobby i można połączyć przyjemne z pożytecznym :) zapraszam na moją stronę ;) do mojego nicka z forum trzeba tylko dodać .yoyo.pl albo .blog.com :)
 

Nrage

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2009
Posty
209
Punkty reakcji
2
Wiek
30
A ja nie lubie, ale nie y powodu samego łażenia po sklepach, a bardziej z tego że ubieram się raczej "na luźno" co przy moim wzroście powoduje że rozmiarówka we wszystkich tych marketowych sklepach w stylu cropp,hm itp kończy się mi gdzieś koło pępka ew. troche niżej, co mi niezbyt pasuje.

No a ciuchy kupuje w necie.
 

sim

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2009
Posty
69
Punkty reakcji
1
Mój mężczyzna to zupełne beztalencie jeśli chodzi o robienie zakupów. To, że nie chce mu się buszować po sklepach w poszukiwaniu fajnych ciuchów i gadżetów mogę zrozumieć, ale teraz przecież można usiąść w fotelu i kupować nie ruszając się z domu. Niestety nadal wszystkie zakupy robię za niego. Ostatnio znalazłam mu fajny zegarek na zegarki.com.pl i teraz mam dylemat, czy dać mu go teraz, bo wiem, że potrzebuje, czy poczekać do gwiazdki. Ta druga opcja bardziej mi się podoba, bo miałabym jeden problem z głowy.
 
Do góry