Metka + Gain Bolic 6000 + Jabłczan Kreatyny!

POWER!BE

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Detroit
Witam!

Ja jestem tutaj po raz pierwszy i mam takie pytanko do ludzi którzy cos na ten temat mogą wiedziec! :bag:

Metka(RUSSIAN) + Gain Bolic 6000 + Jabłczan Kreatyny! Czy to polaczenie jest rozsądne oczywiscie z polaczeniem rozsadnej diety
jezeli mam 19 lat 79kg i trenuje rok czasu :( Chce poprostu przybrac na masie do 90 kg Jest to mozliwe po takim cyklu ?
I jak ktos ma zamiar pisac POSTY typu "NIE BIERZ METY" to niech w ogole nie pisze ^^ :papa:
 

annihilator

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
bez urazy ale widać ze nie masz wiedzy na temat dopingu, i co widzę suplementacji przeczytaj sobie skład gain bolic i pomyśl trochę to raz. po drugie za mało danych o sobie podałeś żeby mógł Ci ktoś doradzić a w ogole za mały staż ... dużo by jeszcze mówić ...
 

POWER!BE

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Detroit
Nie rozumiem , co mam przeczytac w skladzie Gain Bolic ? Kazdy chyba wie , ze to dziala na zasadzie GAINERA ! Uzupelnia wszystkie wartosci odzywcze dla lepszego rozwoju masy miesniowej , co tutaj filozofywac !!Jakbym mial przebadac kazdą czastke kreatyne czy innych odzywek to bym zgupial predzej !Nie rozumiem Cie , dlatego jak mozesz przytocz o co chodzi z tym czytaniem SKLADU Gain Bolicu!Wiem , co prawda nie jestem prymusem jezeli chodzi o odzywki , ale nie wmowisz mi ze Gain Bolic nie pomoze mi do przybrania wiekszej masy z polaczeniem Metki ruskiej noi kreatynki z jablczanem , To ze odblok zrobie clomidem to wiem ale grzecznie pytam profesjonalistow czy jednak mialbym cos do tego dodac...planuje jeszcze vitaminki jakies , cykl dopiero zaczynam tydzien przed feriami ... a co dalej sile mam przyzwoitą przynajmniej tak mi sie wydaje wyciskam 80kg na klatepozatym miesnie mam dosyc zbite po paro miesiecznej zabawie z muay thai ;) Lecz teraz sie zachecilem do silowni ;) :mruga:Acha bym zapomnial ! Mam pytanie do VIPA :]Mono kreta? Moze dokladniej prosze...
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
buahaha co wy tu wypisujecie normalnie to aż poraża wasza głupota i brak wiedzy....

meta + kreatyna bezsensowne połączenie zwłaszcza przy takiej wiedzy jak posiadasz....

krete to sobie po mecie możesz wsiąść....

za wcześnie na SAA....

gdybyś miał dietę cały czas to byś pewnie nawet o mecie nie pomyślał....

jeśli chcesz już żryć metę to zakup do niej hepatil i nolve (tak na wszelki) dawka 15mg dziennie przez okres 4-5 tygodni powinna być wystarczająca... potem przez 2 tygodnie po 1 tabletce (20mg) nolvy... gdyby ci sie coś w trakcie brania mety działo z sutkami to wtedy 10mg nolvy codziennie przez cały cykl i na odbloku po 20mg....

masa to nie woda a tkanka mięśniowa więc trzeba robić wszystko żeby tej wody nie wyłapać podstawą jest dieta....
 

POWER!BE

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Detroit
a nolva i hepatil mi pomoga w zdobyciu wiekszej masy ? i czy warto laczyc az tyle wszystkiego ?

pozatym moglbys normalnie napisac a nie odrazu wybuchac smiechem ^^
 

Santos

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
731
Punkty reakcji
1
Miasto
z osiedla
trudno się nie śmiać jak chesz łapać się za doping a pytasz sie czy nolva i hepatil pomogą Ci w zdobyciu więskzej masy hehe :D nolvadex, wrazie jakby Ciebie łapała ginekomastia to on Ciebie od niej uchroni :) Hepatil to osłonka na wątrobe :)

jak masz zamiar łapać się za SAA to radziłbym Ci poczytać o tym troche bo póżniej wrazie jakiś skutków ubocznych będziesz żałował :)
 

POWER!BE

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Detroit
no wlasnie co raz wiecej sie na ten temat dowiaduje ;)

A mam takie pytanie a omka podobno jest mniej szkodliwa niz metka ? to prawda ? jak tak to dlaczego...

i normalnie odpowiadac prosze...chce sie troche dowiedziec... :papa:
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
każdy SAA jest szkodliwy i niema to czy tamto... omnadren to mieszanina testosteronów, to jest środek który stosują ludzie którzy siedzą trochę w temacie.... proponuje poczytać trochę na temat saa najlepiej tutaj www.sterydy.net
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
ale to jest jedynie detal bo oma skutecznie działa na przysadkę mózgowa i jądra... w dodatku ma bardzo silne działanie androgenne...
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
czemu nie moża KLON brac jednocześnie kretki i mety ?

jeśli chodzi Ci o retencję wody to nie żartuj sobie; ja nie najeżdżam na Ciebie i nie odbieraj tego tak, bo wg mnie naprawdę się znasz; ale mysle że meta + kredka to super lajt w porównaniu omka+(metka,prop) na kickstart :)
 

KLON

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
nie chodzi mi tutaj w tym momencie o retencje wody tylko połączenie dawki 15-20mg metanabolu dziennie + kreatyna to pomyłka ponieważ kreatyna nic tu nie da... czy z nią czy bez efekt będzie ten sam a dlatego że taka dawka mety już nieźle wchodzi.... i kreatyna nie jest w stanie jej przebić i szkoda trochę to łączyć skoro niema z tego pożytku, dlatego też kreatynę stosuje się zazwyczaj po odstawieniu SAA...

znam kilku judoków którzy w ciekawy sposób stosują mete... mianowicie przez około 2 miechy codziennie biorą po 5mg do tego zwiększają ilość białka w diecie i dorzucają kreatynę efekt o dziwo jest naprawdę dobry dzieje sie tak za sprawą zwiększenia przyswajalności substancji odżywczych (działanie terapeutycznej dawki mety) osobiście odradzam tą metodę niezaawansowanym...
 

SARS

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2007
Posty
893
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
wawa
KLON czy niec nie da to sprawa dyskusyjna - może np: masz więcej siły w takim miksie...w końcu kreatyna też "napompowuje" mięśnie i coś tam w organiźmie robi po wprowadzeniu;

A że Ty jesteś zwoleninikiem odbloku po 100tab metki to może dobrze jest wziąć metkę + kretka i na spadki zamiast kredki wziąć clomid i a potem clen. wg mnie na pewno już lepiej tak niż po metce kredkę bez odbloku;

Jeśli uważasz że kreatka jest dużo słabsza i dlatego nie ma sensu robić bo metka jest wystarczająco mocna to równie dobrze tren+prop może mieć takie proporcje - albo tren+primo (choć taki mix jest rzadki:)))

mi się wydaje że jak do metki weźmiesz (kretę, b12, i NO) to tylko to spotęguje efekt - niż w przypadku samego metanabolu; różnice w masie mogą być nieznaczne, ale np: w sile..
 
Do góry