metanabol

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
To samobójstwo, bo wtedy poziom tescia (np. jak masz 18 lat) jest bardzo wysoki i ogólnie gospodarka hormonalna nie jest jeszcze ukształtowana w pełni.

Tego mi nie musisz tłumaczyć. Myślisz, że ci wszyscy piłkarze i inni sportowcy nie sięgali po doping? W sporcie zawodowym doping jest "normalny" ilu to już sportowców przyłapano na nim (i wyglądają tak jak ich opisałeś, zdrowe sylwetki). Bo to jak wyglądasz nie zależy od tego co weźmiesz tylko jak to wykorzystasz... Ten spór nie ma sensu, bo go i tak nie rozstrzygniemy ;)

Pozdro...

Frank Zane...
zane-large1.jpg
Koleś ma teraz chyba 65lat

Zane%20group.JPG
A tu jak był młodszy...

 

*SARS*

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2008
Posty
41
Punkty reakcji
0
To moze inaczej. Nie wiem czy widziales ostatnie zdjecia Schwarzenegera...Otóż wyglada jak flak, całkowicie bez mięśni. A brał sterydy i był wielkim kulturystą.

A teraz popatrz na sylwetki np. 50-letnich alpinistów, pływaków, nogi piłkarzy itp. itd. Oni nadal mają mięśnie.

A to dlatego kochaniutki, że budowali mięśnie najlepszej jakości i to tylko przy okazji a nie jako cel sam w sobie. Długo i systematycznie.

Organizm ludzki to bardzo delikatny i rozumny twór, nie ma dróg na skróty.

Ale ok to dział o sterydach, nie będę tu nikogo przekonywał na nie, bo przeciez nie po to ten dział istnieje. Chcialbym jednak przestrzec najbardziej tych co siegają po starydy przed ukonczeniem 20-22 lat. To samobójstwo, bo wtedy poziom tescia (np. jak masz 18 lat) jest bardzo wysoki i ogólnie gospodarka hormonalna nie jest jeszcze ukształtowana w pełni.

Ja nigdy nie brałem sterydów, jestem całkiem dobrze zbudowany, ale nie jakiś paker, tyle mam miesni ile mi potrzeba do życia.


no tak nuworld pamiętam cię, zawsze byłeś głupi i teraz to tylko potwierdzasz;
Mieśnie zbudowane na SAA czy na sucho spadają tak samo po odstawieniu ćwiczń; Ponieważ białko jest nalepszym źródłem energii a tłuszcz organizm czerpie na samym końcu; Taka już anatomia - więc proponuję najpierw nieco się dowiedzieć niż pisać bzdury w kolejnym temacie:)

Co do sylwetek alpinistów itd co wymieniłeś to popatrz sobie na Stalone (62l.) i wygląda 100x lepiej od ciebie i Schwazeneggera teraz - a Arnold po porstu zajął się polityką, został gubernatorem i ma w d*** mięśnie;

Co do brania SAA przed ukończeniem 22 roku życia to też radziłbym się trochę zaznajomić z tematem a nie wypisywać ogólniki; Np: Oxandrolon jest podawany dzieciom ponieważ delikatnie wpływa na hamowanie sekrecji endogennego testosteronu i nie aromatyzuje w związku z czym nie hamuje nasad kości długich; Nie piszę, że jest odżywka białkowa, ale jeśli się wie co się robi to można brać oxę czy wino w wieku nasto;

A co do radzenia to zostaw to proszę osobom które się na tym znają jak np m.in KLON


PS: Talpy - jak myślisz, że Frank Zane (idol Schwarza) nie brał SAA to jesteś w błędzie;
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Ja właśnie podałem Franka jako przykład bo wiem, że brał SAA :)
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
słyszałem że metanabol blokuje nasady kości i to hamuje wzrost. w jakim stopniu można natrafić że zachamuje ten wzrost? ii to zawsze blokuje czy tylko może zablokować ale nie musi?
 

Swiezak

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chlopie nie bierz zadnej metki !!!!!!!!! watroba nie twoja !!!!! a pozatym tego ścierwa nie bierze sie samego !!!!! proponuje zamiast tego tego (testosteron propionate)
 

xeMeSx

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
nie biore tego :p i nie zamierzam jak na razie. może jak bede miał z 17-18 lat. chcę tylko wiedzieć na przyszłość. a w ogóle to mete mógł bym dostać naajłatwiej i najtaniej. ale ak na razie nie zamierzam jej brać.
 

tedzix

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Widzę ,że wypowiada się tu wiele osób które ćwiczą więc proszę ich o rade. Mam 16 lat od paru miesięcy ćwiczę na siłowni wciągneło mnie to. Jednak ćwicząc na sucho efekty nie są zbyt duże. Czy moglibyście mi coś polecić? Kumpel ostatni proponował mi metanabol ale to chyba zły pomysł patrząc na mój wiek więc może moglibyście mi coś polecić. Jest jeszcze jeden problem teraz jest mi łatwo ograniczyć alkohol prawie do zera ale jeżeli wiem ,że w ciągu kilku pożegnalnych ognisk klasowych w wakacje nie będę w stanie odmówić czy jest sens w ogóle coś brać? Ćwiczę na rzezbe i nie wiem za bardzo jak mogę szybko zwiększyć siłę ,która nie długo może okazać się bardzo przydatna :p . Proszę o szybką odpowiedz ale jedynie osób ,które miały lub mają doczynienie z siłownią.
 

Talpy

Frank McGrath
Dołączył
8 Sierpień 2008
Posty
990
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Siedlce
Załóż nowy temat...

A polecić Ci mogę dietę i porządny trening, ewentualnie monohydrat kreatyny.

Koledze powiedz, że jest kretynem i się go nie słuchaj.
 

Portos201

Bywalec
Dołączył
27 Kwiecień 2009
Posty
2 117
Punkty reakcji
54
hmmm meta.... koledzy brali, bez tabletek na osłonke wątroby to lepiej odpuść. Skutki uboczne??? nadciśnienie, zniszczona wątroba, zawał... to te główne. Pij alkohol przy tym a gwarantowaną masz fontannę krwi z nosa, odradzam. Ludzie a nie lepiej normalne odżywki brać?? białko, kreta itp?? metanabol itp niszczy zdrowie i daje Ci efekt ale jak przestaniesz ćwiczyć to flak jesteś. Odradzam. Pomyśl na przyszłość chcesz być wrakiem człowieka??? czy wolisz normalnie ćwiczyć itp i wyglądać jak człowiek do końca życia.

Tedzix... koledze powiedz zeby sam to żarł, i nie wierz w słowa ze to nic nie robi źle na zdrowie, bo teraz może nie ale za rok zobaczysz. Kurde ćwiczysz parę mieisęcy i już chcesz mete brać?? ja pierwsze suple (krete) brałem po 8 miesiącach ćwiczeń, jak juz widzisz ze ćwiczenia mało dają wtedy bietrz suple, ale te z sklepu a nie z meliny.
 

_zibi_

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
meta nabije Cię bardzo szybko, niestety w większości przypadków tylko i wyłącznie wodą.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
żal żal, kolejne dzieci wypowiadajace a sie nie znają.
co do dopingu to biorą nawet szachiści wiec nie ma o czym rozmawiać.


meta nabije Cię bardzo szybko, niestety w większości przypadków tylko i wyłącznie wodą.

nie brałeś po sie wypowiadasz? zeby napisać w dziale doping?
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
Tajemniczy, ZIZBI ma rację że to głównie woda - ale to nie jest właściwość mety tylko niewiedza i głupota ludzi, którzy ją zarzywają. Ile jest ludzi co je 3 posiłki dziennie i do tego marne. Biorą po 40mg i myslisz, że to czyste mięso ? Żeby na mecie zrobić pure muscle trzeba mieć sporą wiedzę na temat dopingu a większość na siłowni nawet nie ma pojęcia co to jest receptor w komórce - jak i większość się tu wypowiadających.

Np: wg wypowiedzi Portosa201 to ja już dawno żyć nie powinienem a moja wątroba powinna być przezroczysta tymczasem aj mam się dobrze i jadę kolejne cykle. Wiem wiem, niepodwarzalny argument, że zobaczymy za 2 lata, zobaczymy za 10 lat itp. Arnold brał SAA w wieku już ok 20 lat i w wieku 40 żył. Mineło 20 lat. Zmodyfikujcie zatem, że zobaczymy za 50 lat bo coś nie gra. A problemy z sercem jakie miał to wada wrodzona i ludzie którzy nie biorą SAA również je mają.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Tajemniczy, ZIZBI ma rację że to głównie woda - ale to nie jest właściwość mety tylko niewiedza i głupota ludzi, którzy ją zarzywają. Ile jest ludzi co je 3 posiłki dziennie i do tego marne. Biorą po 40mg i myslisz, że to czyste mięso ? Żeby na mecie zrobić pure muscle trzeba mieć sporą wiedzę na temat dopingu a większość na siłowni nawet nie ma pojęcia co to jest receptor w komórce - jak i większość się tu wypowiadających.

Np: wg wypowiedzi Portosa201 to ja już dawno żyć nie powinienem a moja wątroba powinna być przezroczysta tymczasem aj mam się dobrze i jadę kolejne cykle. Wiem wiem, niepodwarzalny argument, że zobaczymy za 2 lata, zobaczymy za 10 lat itp. Arnold brał SAA w wieku już ok 20 lat i w wieku 40 żył. Mineło 20 lat. Zmodyfikujcie zatem, że zobaczymy za 50 lat bo coś nie gra. A problemy z sercem jakie miał to wada wrodzona i ludzie którzy nie biorą SAA również je mają.


wode mają Ci co się nie znaja. Wiadomo na mecie łapie sie wody która poźniej musi zejść lecz jeśli łapiesz na mecie tylko wode to chyba coś z Twoją dietą.

branie po 40mg nie ma sensu zreszta prawda jest taka że można nie zwiększać dawek do nastepnego cyklu jeśli zrobi sie odpowiednią przerwe.



co do saa jednym szkodzi innym nie, tak jak inne rzeczy, róznie ludzie reagują.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
wiesz jak to jest z google ;] tego sie na pewno nie dowiemy, po 2 genetyki arnolda nie mamy i ma malo osób i mało ma też tyle kasy na koks co on miał.
 

Paladin

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
60
Punkty reakcji
2
no to prawda, ale z tymi koksami już nie przesadzaj że takie drogie. Kuracje robi się ze 2 na rok - gorzej jest z dietą i odżywkami bo na to kupa kasy idzie...Jak kuracja oparta na omie to zbankrutować cieżko, no chyba że ktoś ma 1200zł na m-c : P
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
pewnie ze nie, aktualnie zachowuje swoja wage bo do 105max moge miec, przy SW liczy mi ise tez szybkosc wiec szalec z masa nie moge za bardzo,

ale tak przykładowo podałem mniej wiecej ile na miecha, a wiadomo roznie bywa,
 
Do góry