Metallica

Wisnia18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łeba
Ogólnie do Metallic-i nic nie mam. Kilka piosenek nawet mi podeszło, ale gdy sciągnąłem dyskografie miałem wrazenie, ze 80% ich muzyki to Country.
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Country w połączeniu z bluesem i rockiem wcale nie jest takie złe, zwłaszcza na Load, jednej z moich ulubionych płyt rockowych.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
To chyba cała dyskografia w twoim prtzypadku odwoluje sie tylko da garage inc)na której byly tylko covery) i load . No cóz ale to nie cala dyskografia , a jak widzisz country w takich plytach jak kill'em all albo rtl , to chyba jestes głuchy jak pień .
 

AntyBlack

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Wielkopolska
Wie ktos moze OFICIALNIE kiedy ma wyjsc nowa plyta Mety?.

Btw Najlepszy Album Metallicy jest w moim sigu ~^
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Of kors-Master Of Puppets rządzi! Metallica to zespół, którego słucham od dawna i zawsze co jakiś czas wracam. Ogólnie wszystkie płyty mi się podobają, nawet najnowsza choć oczywiści zdaję sobie sprawę jaka jest przepaść między nią a pozostałymi.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Jak dla mnie to master nigdy nie byl njalepszy . W moim rankigy plyt 'talliki stawiam go na 4 miejscu .
1.And justice ...
2.rtl
3.black
4.master.
5.kill'em all
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
ja mastera stawiam na pierwszym, justice nie ma takiej mocy jak ma master... ale justice jest u mnie na drugim miejscu :p
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Dla mnie master szczerze mówiąc nie ma juz takiej mocy jak ride , a nie jest tak doskonaly jak justice .
 

ddevil

pożeracz drożdżówek
Dołączył
23 Październik 2006
Posty
618
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
nie chcesz wiedzieć
najlepsze albumy
1. rtl
2. kill'em all
3. master
4. justice
reszta poza load i reload (niektore kawalki ujda) tez dobra, ale nie trzymaja poziomu pierwszych albumow.
odnosnie nowej plyty - slyszalem, ze ma sie pojawic latem tego roku, ale cos cicho na razie jest.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
1. justice
2. justice
3. justice
4. rtl
5. master
6. black
7. kill'em all
8. reszta
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
To chyba cała dyskografia w twoim prtzypadku odwoluje sie tylko da garage inc)na której byly tylko covery) i load . No cóz ale to nie cala dyskografia , a jak widzisz country w takich plytach jak kill'em all albo rtl , to chyba jestes głuchy jak pień .

Siłą Metallicy było właśnie typowe amerykąńskie (kalifornijskie) brzmienie. Nawet przy ścianie gitar ważna jest melodyka wywodząca się właśnie z bluesa czy cuntry. Zresztą sam akcent Hetfielda jest typowo kowbojski.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Stary zapewniam Cie że melodyka np. ride ma z melodyką bluse wspolnego tyle co slayer z muzyka chrzescijańską .Co do głosu heta , i twórczosci po and justice to sie zgadzam . Skale bluesowe na black albumie itd .
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
uzycie skali blusowej jescze o niczym nie swiadczy.. w muzyce rozrywkowej uzywa sie wiele skal duzo tez wywodzi sie z muzyki klasycznej jakos nikt potem nie mowi ze jakis zespol rockowy gra klasyke :)

zreszta na kill'em all jada tez po blusowych jak w pysk strzelil :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
wywodząca się właśnie z bluesa czy cuntry. Zresztą sam akcent Hetfielda jest typowo kowbojski

"cuntry" bardzo bym cie prosil...

kowbosjki ?? moze teraz jak mu sie glos ztyral ale za mlodu przy 1 plytach ni ch*** :)
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
"cuntry", ha ha :)

Znam wielu ludzi którzy wolą Metallikę od "Load", po prostu bardziej im odpowiada . Ja osobiście lubię wszystko :) choć st. Anger jest taki sobie niestety, już wolę Garage sobie posłuchać.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
st. Anger dlugo mnie przekonywal i nie jest taka najgorsza.. jest bardzo inna no i z unikatowymy liniami basowymi :)
 
Do góry