Metale - metalowcy

Psychedelic

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Ciapka,istnieje takie coś jak dyslekcja,ale jak sie domyslam nie słyszałeś o niej...
Poza tym Amarak to kobieta.
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
ciamka dobra moze S mi sie zerzarlo ale tamto OM jest specjalnie!!
to cytat z tednego skeczu kabaretowego jednego z bardziej znanych w którym sie własnie nasmiewaja z takich "inteligentnych" ludzi jak ty
 

Myszunia

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Nie obrażaj ludzi!! Pewnie nie znasz zadnego Metala i dlatego tak mówisz sama słucham rocka i matalu a nie wygladam jak Metalówa ubieram sie normalnie spodniczki i te sprawy wsród moich znajomych jest 60% Metali i nikt ich nie uważa z a brudasówreszta ich akceptuje.Ja rozumiem moze spotkales sie z ludzmi którzy o siebie nie dbaja ale to nie tylko Metale tylko normalni- jesli mozna ich tak nazwac- ludzie!!!! Więc nie gadaj głupot !!! :/
 

artystka :)

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2005
Posty
97
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
]Ciamka dlaczego uważasz , że metale to brudasy? Bo mają długie włosy , ubieraja się na czarno ciągle?? To nie jest podstawą aby osądzać człowieka...Mam kolege i koleżanke którzy są metalami i są normlanymi , porządnymi luźdzmi..To jest ich kultura , że tak wyglądają , ale nie znaczy , że od razu to brudasy...Bo nie każdy metal jest taki sam...
 
N

Neo

Guest
Wiuka napisał:

Buahahahaha :rotfl: Koleś pomylił Metali z pseudosatanistami :rotfl: Dużo śmiechu :)
Ale
7) UNIKANIE ŚWIATŁA SŁONECZNEGO - badania nad tym zagadnieniem ciągle trwają
hmm bardzo interesujące, unikam słońca, ono mnie zabija

8) NIEMOŻNOŚĆ ZASYPIANIA NOCĄ - prawdopodbnie we wecześniej opęntanym człowieku rodzi się demon, wampir tudzież inna zjawa rządna krwii oraz blasku księżyca
zasypiam, ale bardziej lubię noc niż dzień

Natomiast reszta to kompletne bzdury...
 

igi

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Ta stronę wyśmiałam w jakimś innym temacie..... :p :rotfl: :rotfl:
 

mora

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Miasto
wgw
nie chce cie obrarzac ciamka ale ci na mózg padło a moze tylko udaru dostałes zrozum nie mozna ludzi oceniac po tym do jakiej subkultury naleza karzdy czlowiek jest wartosciowy i nie wiem czemu tak sie przyczepiłes tych metali za takich ludzi jak ty jest mi :wstyd:
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
Wilki - nazwa zespołu nawiązuje do baśniowych wilkołaków - satanistycznych bestii
.
<hahaha> ta Tylko Gawlinski ciagle powtarza jaki on jest wierzacy

A Kurt'a niezabili satanisci tylko jego własna zona!!! :zly:

Nie no ale przynajmniej sie usmialam jak nigdy... :rotfl:
 

Miyu ^^

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Taak??
A ja lubie rock'a i metal , mam glany i kilka koszulek z tego gatunku , a tak normalnie jestem zwykłą dziewczyną. Nie mam kolczykow tatuazy i ubiram sie na codizen normalnie , myję się 3 razy dizennie...wiem ze nei chodiz ci o takuich metali ale...chyba sama wiesz...

Dużo gorsi są okropni dresiarze...mysla ze wszystko im wolno ... zalosne..madzry tlyko w grupie...
 

Myszunia

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Miyu ^^ zgadzam sie z Toba dresiarze to łzajzy mocne w grupie i na laweczkach :/ a Metalowcy nikomu nie wadza chyba ze swoim wygladem starszym ludziom i wlasnie dresiarzom...
 

Miyu ^^

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
9
Punkty reakcji
0
Myszunia napisał:
Miyu ^^ zgadzam sie z Toba dresiarze to łzajzy mocne w grupie i na laweczkach :/ a Metalowcy nikomu nie wadza chyba ze swoim wygladem starszym ludziom i wlasnie dresiarzom...
fajnie że się zgadzamy ;)
Na moim oseidlu jest pełno metali , nikomu nei szkodzą...Czasami poproszą o 10 groszy na piwo xD
A dresiarze? Szkoda gadać...podnietę mają jak ich 100 zabierze piłke 5 -letniemu dziecku...
 

Amarak

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
92
Punkty reakcji
0
Miasto
Gliwice
metale to moze siepia ale lepiej sepic niz krasc. cieszy mnie ze coraz wiecej loodzi tu popiera metali moze Ciamka sie przekona wkoncu ze niejestesmy tacy zli ;)
 

bahiri

Nowicjusz
Dołączył
7 Sierpień 2005
Posty
415
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
kraków
ciamka, nie czytałam wszytskich postów ale kilka pierwszych sprawiło,że nie chciałam czekać co tam dalej będziesz pisał. Ty chyba nie znasz żadnego metala! Nie wiesz jacy Ci ludzie są naprawdę! Wiadomo,że w każdej subkulturze zdarzają się ludzie,którzy swoim zachowaniem lub ubiorem odpychają ale nie można od razu mówić,że jest to powodowane muzyką!Będę bronić metali choć sama nie uważam się za takiego,ale osoba najdroższa mi na świecie jest metalem i jest to osoba wspaniała!Mój chłopak słucha metalu i za to go szanuję,bo doskonale zna swoją muzykę!Zna mnóstwo zespołów!Jest naprawdę niesamowity!! On naprawdę kocha tą muzykę.Poza tym jest cholernie inteligentny i czytany!!Niejednego by zagiął swoją wiedzą !! A jeśli chodzi o wygląd to też nie ma nic do zarzucenia -ślicznie pachnie i przystojny :) !Nie wiem dlaczego tak odrazu wyrzucach ze swojego społeczeństwa metali! Jestem pewna,że nie znasz żadneg!!To są naprawdę wspaniali ludzie - z moim misiaczkiem na czele.Jak już powiedziałam będę ich bronić bo wiem,że są to wartościowi ludzie!!!!!!Kocham HammerHarta!!!!
 

Cell

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
6
Punkty reakcji
0
heh ciekawa dyskusja tu na końcu, chociaż całej nei czytałem. Ja słucham lżejszego metalu i punk rocka, ale ubieram się jak normalny człowiek. Zdarza mi się też słuchać hip-hopu ale rzadko. Nie uważam jednak że ta muzyka jest zła, ale że ludzie którzy jej słuchają (głównie blokersi siedzący na ławkach w spodniach z krokiem w kolanach) są przeważnie idiotami potrafiącymi ględzić jedynie o tym że w kraju jest źle, nie mają pracy i ogólnie jest do kitu, ale nie pomyslą o tym żeby zrobić coś, aby to się zmieniło, potrafią tylko na to narzekać. W metalu słucham głównie brzmienia zespołu, a nie tego o czym śpiewają, ale z tego co zauwazyłem, to nie ma tam ani słowa o beznadziejności życia, ale o tym że życie jest piękne. To pokazuje, ze większość metalowców to szczęsliwi, zaradni ludzie, potrafiący sobie poradzić. Nie piszę 'wszyscy', bo nigdy nei ma tak, żeby wszyscy z danej subkultury byli tacy sami. To tylko ogólne wrażenie ;)

Pozdr
 

Szina

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2005
Posty
83
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdańsk
hehe.. przyznaje ż ta stronka jest niezła :D
prawie sie posikałam ze śmiechu czy to jakis kretyn robił czy co? mam nadzieje że to jakies jaja były... bo jak nie to wątpie w ludzkość :p
 
Do góry