Metale - metalowcy

talanar

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Ja tam nic do glanów nie mam, chociaz sam nie noszę. A ciężkie czarne wysokie msui sprawiać wrażenie buta zimowego więc stąd takie skojarzenia pewnie na jakie sie Vardamir oburzył.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
oburzylem sie dlatego, bo na tym forum dziesiatki razy juz tlumaczono ludziom jakie sa glany, i takie kolejne skojarzenie wyprowadza mnie z rownowagi.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Matulu ratuj... Długie włosy noszę bo mi się podobają i czuję się w nich dobrze. W krótkich wyglądam jak nie powiem co. Dziewczyna w glanach? No moja nosi i jakoś nie robi to z niej jakiejś super hardcoreowej brudaski, bo o co jak o co ale o higienę to zarówno ja jak i ona dba jak na każdą dziewczynę przystało a nawet bardziej. Wykształcił się stereotyp glana jako buta brudnego i gorącego, podczas gdy nie raz marzłem w nich, gdy moi znajomi w adidasach nie odczuwali zimna. Brud? Przecież to zależy od właściciela, więc? Wracając do "brudasów" to zamierzasz na podstawie kilku osobników oceniać wszystkich? Kąpię się codziennie i codziennie myję włosy. W jednej koszulce chodzę najwyżej dwa dni, bo dłużej wytrzymać nie mogę. Dlaczego metale mają długie włosy? Bo tak się przyjęło i jest to częścią wyglądu subkultury. Jeśli dla Ciebie każdy kto ma długie włosy to metal i każdy kto metal ma długie włosy to sorry, ale się nie dogadamy. Bo jeśli dla Ciebie przynależność do subkultury przejawia się jedynie wyglądem to nie wiem już co myśleć.

Vardamir- popieram.
 

Nocturnus

Nowicjusz
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
535
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Bagien i Lasów spowitych legend mgłą.
Co do higieny to kąpię się jakieś 3 razy w tyg,włosy myję w poniedziałki,czwartki,soboty.
Myję się codziennie.
Koszulkę zmieniam jak spocę.
Po prostu częściej nie muszę wypełniać tych czynności,bo według tego planu żyję już pół roku:p
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
A tak na poważnie, to większość dresów i tym podobnych jołmenów (bo nie każdy jołmen to dres, ale każdy dres to jołmen) wygląda gorzej od niejednego tzw "bruda". Chyba że każdy z nich ma 20 par takich samych spodni i koszulek w jakich ich codziennie widzę.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
No,żeby się metalem nazywać trza mieć pytę,której Ci brak:]
Oczywiście żartuje:p
Z twoimi opisami to taka z Ciebie metalówa,jaki ze mnie Hipis.
Oj no ja nic nie mówię przecież :)

Btw, potwierdzę poprzednika. Pamiętam jak kumple opowiadali mi urywek filmu bodajże 'Wożonko' czy coś, że dla kolesia (dresa) wystarczyły perfumy ...
No i rzeczywiście niektórzy ludzie lubią chyba szufladkować innych ... A szczególnie po wyglądzie :|
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Dokładnie ten sam film widziałem, była tam scenka jak dres co rano dokładnie sprysukje się perfumami adidasa i bierze dwie kropelki wody na oczy ;] i coś w tym jest :)
 

Abnormal

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2007
Posty
134
Punkty reakcji
0
Jeden z przedstawicieli szkolnego plebsu w moim gimnazjum śmierdzi gównem. Autentycznie. I kto tu jest brudem ; D

Btw, tacy powinni mieć osobne szkoły...Plebs z plebsem by siedział i by się w końcu powybijali...A nie, normalnym ludziom dupe trują.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Jak ja lubie to jechanie po stereotypach, wlosy myje codziennie bo mi sie przetluszczaja. Za to bundeswehre moge nosic i tydzien , chyba ze sie pobrudzi czy cos :p i co z tego? Moje glany nie swieca czystoscia. To na tyle
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Dokładnie ten sam film widziałem, była tam scenka jak dres co rano dokładnie sprysukje się perfumami adidasa i bierze dwie kropelki wody na oczy ;] i coś w tym jest :)

Najpierw wącha :D
w sumie mój brat ma glany i się chwalił ostatnio, że był zmuszony je umyć trzeci raz :p zresztą glany to nie pantofle czy coś.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja glany myję w ostateczności.

Anarchista ja bundeswehre noszę w charakterze kurtki/ okrycia wierzchniego więc takie częste pranie jest niepotrzebne i nieekonomiczne x)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Długie włosy i metal..
Ta..
A co z dziewczynami?
Każda, która ma długie włosy jest metalówą? :lol:
(pyt. reforyczne xD )

Moje glany nie swieca czystoscia.
I tak powinno być :D
/nie tak jak mój znajomy, który codziennie je poleruje i nie wiadomo co jeszcze :lol: /
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Długie włosy i metal..
Ta..
A co z dziewczynami?
Każda, która ma długie włosy jest metalówą? :lol:
(pyt. reforyczne xD )


I tak powinno być :D
/nie tak jak mój znajomy, który codziennie je poleruje i nie wiadomo co jeszcze :lol: /

zależy jak dla kogo :) ja tam swoje normalnie szanuje glany i od czasu do czasu wyczyszcze i wypastuje. Ale jak tańczę w nich pogo to nawet nimi sie nie przejmuję... Po ostatnim pogo lekko zdarłem sobie skórę :D Ale zapastowałem i mam spokój xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ale jak się zedrze mi trochę skóra to, to miejsce zapastowuje. ogólnie to robię to bardzo rzadko jak i myję wodą (jak muszę to tylko przecieram lekko wilgną szmatką) bo sznurówki namakają i później łatwo się urywają. To samo jest po paście, raz po pastowałem język buta i po 2 dniach urwała się sznurówka. zdarzyło mi się tak 2 razy i odechciało mi się biegania do sklepu po 1,5m sznurówki :) teraz to raz na tydzień przejadę szpic buta wilgotną szmatką, z błota wytrzepię i w drogę :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja tam glany myje tylko jak sie naprawde ublaca, i to nie dla siebie, ale zeby sie przyjaciolka nie wstydzila ze mna dojezdzac na zajecia :D a pastowac to lubie tykko czub, nie chodzi o rwanie sie sznurowek, ale po pastowaniu nie mam ochoty ich dotykac :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mi jak się glany zabłocą to wstawiam do wanny i prysznicem po podeszwie, a górę szmatką mokrą x) Nie pastowałem nigdy i nie zamierzam. Skóra mi się zdarła lekko na czubach, ale mnie to tam mało obchodzi x)
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Jak ktoś nie lubi czyścić glanów wystarczy dobrze zapastować, a potem nagrzać zapalniczką. Po takiej kuracji buty od czasu do czasu wystarczy przetrzeć szmatką.
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja nie pastuje ani nie czyszczę, dlatego.. ee.. wyglądają tak jak wyglądają. Czasem wdepnę w jakąś kałuże to się wyczyszczą ;). Deszcz jest dla nich błogosławieństwem.
 
Do góry