Męskie rurki - problem z kupieniem

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Witam, chcę kupić sobie rurki, rozmiar w jaki sie wpasowywuje to 31-32, ale mam taki problem, że nogawki i wszystko jest gites, ale spodnie zaraz za tyłkiem strasznie odstają. Czy ktoś z was w niedługim okresie czasu wstecz widział może gdzieś jakieś rurki biodrówki, a nie tak jak to większość z nich np. w H&M ma "wysoki stan"??. Liczę na waszą pomoc.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
z Lee jest spory wybór rurek biodrówek..

http://www.allegro.pl/item737993261_lee_amy_kapitalne_biodrowki_rurki_vintage_32_31.html
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Ale byłeś w sklepie i widziałeś czy tylko na allegro znalazłeś bo w ciemno nie będe zamawiał ;]
widziałam w lee męskie biodrówki napewno.. jesli mi nie wierzysz sam mozesz sie przejsc do sklepu..
ps jestem dziewczyną.. <_<
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Zatem dobrałem rurki do swojego nieproporcjonalnego ciała w Zarze, ale już 24.09 musiałem je oddać a kupiłem 18.09 ponieważ z tyłu przy kieszeni odpadł nap (cos jak taki guzik zatrzaskowy) i przy kieszeni zrobila sie dziura i dupa, że tak powiem :/... z 2 strony ciekawe jak reklamacje uzna rzeczoznawca Zara.
 

jarekpeperoni

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
79
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Też mam rurki z Zary i śmigam w nich chyba czwarty miesiąc i nic z nimi się nie stało, a nawet cena była znośna ( 159pln )
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
No widze, że ZARA nie robi problemów z reklamacją, dzisiaj dzwonili (w niedziele?) ze zostałą pomyślnie rozpatrzona i moge odebrać już spodenki !!! JUPI :D
 

Bartek93

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2009
Posty
152
Punkty reakcji
3
Gdzie moge kupić ruraski z niskim kroczem bo w Zarze oddali mi kaske kupiłem sobie w H&M i chodzi mi sie w nich super, dlatego teraz chce kupić sobie następne :]
 

Anonymous

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
220
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Idź do Diverse, ostatnio kupiłem fajne czarne spodnie, nie są to typowe rurki - te są luźniejsze, ale wyglądają lepiej niż obcisłe. Pasują do wszystkiego, najlepiej się komponują z ciemną koszulą i jaskrawą koszulką.

Pozdro.
 

gearuka

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
120
Punkty reakcji
1
Miasto
Lublin
Dżinsy z ogólnych sklepów z ciuchami (H&M, Cropp, Bershka, Deserve, you name it) są zazwyczaj kiepskiej jakości. Polecam sklepy typu Levis, Wrangler, Americanos, które specjalizują się w jeansach (szczególnie polecam Levisa), tam nie będziesz miałproblemu z dobraniem rozmiaru i znajdziesz fajne spodnie.
 
Do góry