Meska Bielizna...

Status
Zamknięty.

kasiuniatt

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
396
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Miasto
Rzeszów
Chyba tylko dwoje przedstawicieli płci brzydkiej się wypowiedziało w tym temacie :p

Z męskiej bielizny to zdecydowanie luźne bokserki.


A co do stringów to byłyśmy ostatnio z siostrą w atlanticu i zobaczyłyśmy świetne męskie stringi z pluszową marchewką :D Oczywiście brecht na całego, a moja siostra poszła je przymierzyć :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
wow, zdecydowana większość bokserek, i dobrze, bo według mnie facet wtedy wygląda sexy :D

hmmm a może któryś nie chce się przyznać do noszenia stringów >:)
 

esteve

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Mój chłopak nosi tylko slipki..jak jakimś cudem musi założyć bokserki to chodzi zły i wogóle jakby go coś ugryzło w tyłek ;P no i wszedzie szukam jakis wesolych slipek [slipkow?]... ktos moze wie gdzie takie mozna kupic??
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Mój chłopak nosi tylko slipki..jak jakimś cudem musi założyć bokserki to chodzi zły i wogóle jakby go coś ugryzło w tyłek ;P no i wszedzie szukam jakis wesolych slipek [slipkow?]... ktos moze wie gdzie takie mozna kupic??
Mój też kiedyś nie lubił chodzić w bokserkach, twierdził że podwijają mu się podczas chodzenia. Teraz zmienił zdanie a jak to się stało, to nie mam pojęcia. Wiem gdzie są fajne sklepy z męską bielizną ale w Katowicach.

Lubię też takie które mają guziczki rozpinane z przodu :D kiedy je rozpinam to tygrysek tak fajnie wyskakuje
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
bokserki ;) wole jak maja luzne ale ocisle tez sa ok ;) stringi to juz wogole fuuu...
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
Ja jestem za facetami w bokserkach, sama czasemnoszę (oczywiście swoje , damskie :) ) mój były super wyglądał w obcisłych.. i tak już się do nich przyzwyczaiłam.. Slipki? a fuj.. oglądam w nich szwagra co rano - wystarczy a fuj.. hehe.. stringi?? hmm na jakąś gorącą noc, gdyby specjalnie dla mnie założył?? hehe
 

Geffer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja tam kocham boxy bo są najlepsze :eek:k:

A co do marki to zdecydowanie wole H&M :) :D

Reszta zdecydowanie NIE ... :bag:
 

siasia_ck

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
1 268
Punkty reakcji
1
Wiek
38
Miasto
Kielce
Bokserki. Chociaż mój chłopak najchętniej chodzi bez, twierdzi, że mu przeszkadzają. Ciekawe w czym? ;) Ostatnio kupiłam mu takie fajne z owieczkami jak się ... w różnych pozycjach. Superrrr
 
Status
Zamknięty.
Do góry