Meska Bielizna...

Status
Zamknięty.

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Nie toleruję u faceta stringów !
Bokserki fajne są, najlepiej się prezentują.
 

wicherek

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
94
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Bokserki, ewentualnie szorty Atlantica. Te drugie to moje nowe odkrycie, bardzo wygodne zresztą. Lubię bieliznę wysokiej jakości i raczej zwracam uwagę na kolorystykę i modny krój.
 

radiacja

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
[quote post='466403' date='29.11.2006, 13:16']Bokserki, ewentualnie szorty Atlantica. Te drugie to moje nowe odkrycie, bardzo wygodne zresztą. Lubię bieliznę wysokiej jakości i raczej zwracam uwagę na kolorystykę i modny krój.[/quote]

A ja ostatnio się przekonałam, że najlepiej to faceci wyglądają w szortach właśnie. A Atlantic to niby od kiedy je robi?
 

Piobart

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
To może jako facet coś dodam od siebie:)
Lubie:
- luźne bokserki w luźnych spodniach (im ciekawszy, śmieszniejszy wzorek tym lepiej)
- obcisłe bokserki w mniej luźnych spodniach
- slipki, ale białe, sportowe (ale nie za często)
Co do stringów, nie mam ich, ale jeśli jakaś dziewczyna by mi je kupiła to dla niej mógłbym pochodzić w nich... ale musiałaby je zdjąć;)

Pozdrowienia
Piobart
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
stringi męskie klasyczne?? :mruga: :lol: :D za dużo się Shreka 2 naoglądaliście
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Bokserki są fajne, fajnie się prezentują, ale są nie wygodne =/ Za bardzo lata mi ptaszek :D i dlatego wolę slipki/majtki :p ;-)
 

patyla

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
ja tam lubie bokserki moga byc obcisłe lub lużne
 

wolominiak

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
A ja się przyznam - noszę stringi męskie (moja dziewczyna mnie namówiła do noszenia). To bielizna jak każda inna. A dziwi mnie jak ktoś twierdzi że stringi noszą geje. A co ma ubranie do orientacji? Też nie rozumiem jak dziewczyna może wypowiadać się że brzydko wygląda facet w stringach skoro nie widziała.
Do dziewczyn: zobaczysz to się przekonasz tak jak moja dziewczyna jak zobaczyła na moim tyłeczku.
Bardzo dobre i wygodne są w Atlanticu. Polecam.

http://www.sestosenso.pl/sklep/images/tiger_czarne.jpg
Przykład fajnych stringów. Oczywiście trzeba dopasować krój do budowy ciała. :)
Nie wstydźmy się ich nosić - są dziewczyny które lubią facetów w takiej bieliźnie.
 

1938

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
84
Punkty reakcji
0
bokserki, takiego kroju:
44vv3hc.jpg

wiekszosc takich mam i super sie w nich smiga :)
 

ilona.com

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
1 403
Punkty reakcji
1
Mi sie bardziej u faceta podobają bokserki. Do zwykłch gatek też nic nie mam, ale stringi... no jakoś nie bardzo :pj a rozumiem - wspólny namiętny wieczorek, sami we 2, ossstre zabawy na całego,jakis striptizek to obleci. ale tak na codzien.... hehe
 
Status
Zamknięty.
Do góry