medycyna estetyczna

TakiZwyczajny

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Polska
hej, czy ktoś korzystał z usług medycyny estetycznej? czy za konsultację się płaci? jest jakiś termin zapisu na ewentualny zabieg czy robiony jest od razu?
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
Nie korzystałam i nie zamierzam. Ale pewnie jest tak, jak u każdego lekarza. Rejestracja, spotkanie i jeśli prywatnie to opłata.
 

mniszka11

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
hej, czy ktoś korzystał z usług medycyny estetycznej? czy za konsultację się płaci? jest jakiś termin zapisu na ewentualny zabieg czy robiony jest od razu?

hej, hej
nie no - jeśli chodzi o medycynę estetyczną nikt bez konsultacji nic Ci nie zrobi - bynajmniej tak jest w renomowanych miejscówkach.
A co dokładnie chcesz zrobić i skąd jesteś - bo jeśli chodzi o Wrocek, to mogę podpowiedzieć Dermamed, z którego sama korzystam, ale jak inne miasta to niestety - ale mogę zawsze coś o zabiegu podpowiedzieć :p
 

wrzeszczot

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2022
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wybieram się na zabieg laserowego usuwania tatuażu do Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA w Warszawie i szczerze mówiąc nie wiem czy pierwsza konsultacja jest bezpłatna. Na stronie znalazłem formularz, po wypełnieniu którego czekam na ustalenie terminu konsultacji. Mają tam doświadczonych specjalistów z zakresu dermatologii, kosmetologii, medycyny estetyczne, laseroterapii czy ginekologii estetycznej. Istnieją na branżowym rynku ponad 25 lat, więc są z pewnością godni zaufania.
 

PaulaKwiat

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Chętnie skorzystam po 35 roku życia. Uczę się w szkole Faber i mam koleżanki na kosmetyce. Z własnego doświadczenia powiem, że nawet zwykłe zabiegi dobrymi kosmetykami tworzą cuda. Medycyna estetyczna jest super skuteczna, z tym że musisz powtarzać zabiegi co 6-8 miesięcy
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
42
Punkty reakcji
0
Poszukaj możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w dziedzinie medycyny. Praktyki, wolontariat w szpitalu czy udział w projektach badawczych mogą znacząco wzmocnić Twoją aplikację na studia. Komunikacja i umiejętności interpersonalne są kluczowe w pracy lekarza. Zbieraj doświadczenia, które pozwolą Ci rozwijać te umiejętności, np. poprzez pracę z ludźmi, udział w organizacjach studenckich czy wolontariat. Jeśli masz możliwość, nawiąż kontakt z lekarzem lub studentem medycyny, który może stać się Twoim mentorem. Będzie on w stanie udzielić Ci cennych porad dotyczących studiów i ścieżki kariery. Studia medyczne mogą być kosztowne. Przygotuj się finansowo, zorientuj się, czy są dostępne stypendia lub inne formy wsparcia finansowego dla studentów medycyny.

 
Do góry