meble do kuchni, co sądzicie?

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
No ja właśnie ostatnio dowiedziałam się co to są te hokery :) sama mam wysepkę w kuchni i rozglądałam się za fajnymi krzesłami. Bardzo fajne i nowoczesne znalazłam na mebel-partner.pl. Bardzo designerskie wykonanie i chyba się na nie zdecyduję. Muszę jeszcze męża zapytać o zdanie :)
 

kasiawojcie

Zbanowany
Dołączył
5 Luty 2017
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Śrem
Ja to długi czas to myślałam w ogóle, że to jest ten sznureczek, który się nosi na szyi :D Także ten, tego.... ;)
Dopiero jak koleżanka mnie oświeciła i pogooglowałam, to zrozumiałam, co myśleli Ci, którym wmawiałam, że to jest to :p
Przy okazji okazało się, że takie wysokie stołki to ja chętnie przygarnę do domu, do takiej lady barowej w kuchni. Zaznałam piękne w kdcmeble.com/pl/hokery-krzesla-barowe/ - hoker 84 się zwie. Niewygórowana cena, a prezencja na 5 z plusem. Wysokie oparcie jest na plus, bo można siedzieć ciut dłużej i plecy nie bolą.
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
89
Punkty reakcji
0
Ja będę miała same szuflady na dole poza narożnymi szafkami. Szuflady planuje zrobic na podstawie tego zdjęcia. W jednej szufladzie jest max 3 szuflady mniejsze

Jeśli szukacie ciekawych uchwytów oraz innych akcesoriów do kuchni, polecam stronę:
https://uchwytymeblowe24.pl/prowadnice-meblowe

W kuchni warto jest zainwestować w dobrej klasy prowadnice.
 
Do góry