Mcdonald

Status
Zamknięty.

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44

Natychmiast po ogłoszeniu tego werdyktu reprezentanci McDonald'sa pojawili się w TV i zaprezentowali orzeczenia sądu jako swoje rzekome zwycięstwo.
Nie rzekome, ale faktyczne. Przecież sprawa była o zniesławienie. Sąd uznał, że do zniesławienia doszło i to w większości puktów, na które powód zwrócił uwage. To, że w kilku sprawach nie przychylił się do wniosku powoda, nie oznacza porażki. Tak to jest, że adwokaci składają czasem wnioski na wyrost.
Jeżeli uważają wyrok za sukces, to dlaczego odmawiają jego wykonania?
Nie zastanowiło Cię to Jacobbs?
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
No i tu jest poblem po co gotowac tracic wiecej kasy i czasu nad garami jak mozna sie zatruc za pol ceny w bardzo szybkim tempie...
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
zatruć to się można wszędzie, i tylko nie praw morałów lili, jedynym powodem żeby nie jeść w mcdonald jest to, że się nie opłaca, za taką samą cenę dają dwa razy większe albo i trzy razy większe hamburgery w zwykłych barach.
 

Procek

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
53
Miasto
Łódź
Najważniejsze, że jedzenie w McD jest smaczne i sycące, dwie Tortille lub dwa BigMacki i mamy obiad z głowy. Ja w McD jadam prawie codziennie, nie chce mi się przygotowywać jedzenia w domu, wiąże się to z jego niższą jakością i stratą czasu. FastFood rulez!

BTW. Jeśli chodzi o KFC to uwielbiam Qurrito, fantastyczne jedzenie, niestety, żeby się najeść trzeba zjeść trzy takie :/
 

markes01

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2007
Posty
110
Punkty reakcji
0
TEraz nic co tanie nie jest zdrowe. Czy w domu masz na śniadanie szynkę za 40zł czy za 16 ?
Jeśli tą tańszą to wierz mi, że wcale nie jets ona zdrowsza niż produkty z MCD.

Ponadto, będąc w Czechach ze znajomymi w zaułku niedaleko MCD widzieliśmy, jak smarzono (?) psa....
WIadomo co to znaczy, jednak nie mam pewności zo do tego, czy było to celowe na rzecz MCD.

Pozdrawiam
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Ostatnio w tv widziałem program o robieniu wędlin. Jedna z firm pokazała jak ze 100kg mięsa robi się 120kg. I jest to firma, która stawia na jakość. Niektórzy potrafią nawet zrobić 200kg. Odpada więc raczej argument że jedzenie w domu jest dużo zdrowsze. Jedynie tańsze i smaczniejsze.
 

tasio85

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
304
Punkty reakcji
0
Miasto
ja się wziąłem?
Praxeda - a ja słyszałem, że wszelkie szejki, polewy, są dość specyficznie robione (oczywisicie nie wszedzie i zawsze) i nawet sami pracownicy odradzaja jedzenia :)
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
eee... czemu niby szejki są złuee?? Dla mnie to rozpuszczony lód... no może coś troszkę innego <_<

A propos do ostatniego postu... w każdym narodzie znajdą się tacy - nie tylko we Francji
 

ciekawaswiata

...my kisses don't lie^^
Dołączył
27 Luty 2008
Posty
1 476
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Polska ;)
hehe a co do szejków
słyszałam kiedyś o takim przypadku ze koleś dodał do szejku trochę swojej spermy..
poza tym mogą tez tam napluć...
także smacznego :D
hehe ale nie łam sie takie przypadki mogą zdarzyć sie wszędzie nie tylko w McDonald
 

DizzyDevil

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2008
Posty
376
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzie słońce rzuca cień
łeeee :eek:h:
no to ja pizzę w Telepizzy zamówiłam - była zimna i z włosami... myślałam, że bełtnę

ale takie coś to nawet w najlepsiejszych restauracjach może być...
 

Szymonix

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
472
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
terrarium
Greenpeace też drukuje ulotki, wytwarza plastikowe naklejki, plastikowe przyczepki do ubrań a jakoś nikt nie popatrzy na to, że zamiast chronić środowisko to je zaśmiecają... ale do MD trzeba się przyczepić, że pakuje swoje jedzenie do plastikowych opakowań... propaganda pierniczona... A tak poza tym to proszę o bezpośrednie źródło tychże informacji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry