MayDay

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Jade tez w tym roku! :klaszcz: :tanczy: :eek:k2: :yahoo:
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Lineup w tym roku bedzie sredni... jedynie vath, ishino i hell beda trzymac rowny dobry poziom (oby!). Szkoda, bo bywalo znacznie lepiej...
 

Beniaaa

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ojjj a Mayday w tym roQ jest 10ego listopada, a ja 11ego mam połowinki i lipka troszeczkę, sama nie byłam na nim jeszcze nigdy, ale chłopak z którym miałam iść na połowinki leci na Mayday i lipka jak skurczysyn :> ehh
A wracając do tematu może kiedyś się wybiore :p Kto wie ....
 

Niulka

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Goczałki
Wszystko bym oddała żeby sie tam znaleźć.... łosz... ekstaza z pewnością na całego... jeszcze tak bliziutko bo w Spodku :) ale niewiem czym bym musiala rodzicow przekupic zeby mnie puscili ... pomarzyc moge... przynajmniej narazie bo za 3 latka :p :D
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
nio juz calkiem calkiem niedloogo :D:D
Mayday Prototypes ;]
nie pozostaje nc innego tylko sie szykowac :D
( białe rękawiczki, kamizelki, maski, gwizdki i inne ciakawe rzeczy e he he <lol> żartuje sobie oczywiscie ... osobiscie strasznie mnie to irytuje i nie rozumiem tych ludzi ... ale coz :/



a ja 11ego mam połowinki i lipka troszeczkę, sama nie byłam na nim jeszcze nigdy, ale chłopak z którym miałam iść na połowinki leci na Mayday i lipka jak skurczysyn

faktycznie probolem ale wiesz ... Mayday za rok tez bedzie a taka imprezka jest tlyko raz w zyciu ... sama w sobote mialam i warto było isc :D:D tylko wstyd teraz film ogladac :p
zycze miłej zabawy napewno nie bedzisz załowała ;]
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
białe rękawiczki, kamizelki, maski, gwizdki i inne ciakawe rzeczy e he he <lol> żartuje sobie oczywiscie ... osobiscie strasznie mnie to irytuje i nie rozumiem tych ludzi ... ale coz kwasny.gif
taaa :p
manieczkowcy ukradli rekawiczki :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
taaa
manieczkowcy ukradli rekawiczki

he moze to i lepiej ze ukradli ba ! nawet bardzo dobrze ... przynajmniej tym ta impreza bedzie sie odrozniała od manieczkowych wiejskich trzasów :D
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
W sumie masz racje :D
Nie lubiłam tych rękawiczek..
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
a na jeszcze jakiś wiekszych imprezkach byliscie?? :D
 

Kala

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2005
Posty
126
Punkty reakcji
0
wieksze to nie zawsze oznacza lepsze ... ja osobiscie wolę mniejsze ze znajomym (przynajmniej z muzyki dejotem) bez przypadkowego towarzystwa i zbednej lanserki typu jestem tutaj bo warto sie pokazać :/
 
Do góry